The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Ritošā daļa
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.08.2011, 22:53   #1
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot Amortizatori

Gribēju uzcept jaunu tēmu par amortizatoriem. Droši lūdzu padalaties pieredzē par amortizatoriem! Kādas firmas ir lietotas, kādas atsauksmes, cenas, komforts/diskomforts. Ja precīzāk, tad amortizatori interesē GTI mk2 Golfiņam. Golfiņš iespējams tiks sēdināts par ~25-30mm.
Ir dzirdētas labas atsauksmes par Bilstein B6, bet tie ir pārāk "naudīgi". Frimas ir daudz (Bilstein, Koni, Sachs, Boge, Monroe, KYB, Gabriel utt), bet kā izvēlēties?
Paldies
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 09.08.2011, 23:02   #2
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Te drošvien Ruņča varētu pamatīgi izplūst tekstos
Ja mana doma pareiza tad šis topiks attiecas arī uz Široka amīšiem
Students nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2011, 00:02   #3
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Te drošvien Ruņča varētu pamatīgi izplūst tekstos
Par sēdināšanu šoreiz nē un Coiloveri arī nederēs!
Ja nemaldos, tad 2. Golfa amortizatori arī der Corrado.. tā kā tēma varētu būt aktuāla un noderīga.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2011, 00:22   #4
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vai tad Golf MK2 arī derēja ?
Vecs 10.08.2011, 01:19   #5
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Corrado der Golf 2 amīši, bet tikai tie kas gāja pēc 89 gada.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2011, 02:43   #6
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

koni boge KYB way to go leetie bilsteini sucks taa pat kaa monroe
es liktu boge turbo gaaziniekus
Vecs 10.08.2011, 09:26   #7
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

lētais gals (agrak bija lēti, tagad man liekas vairs ne) - PLAZA , ja interesē varu par tiem pastāstīt
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2011, 11:29   #8
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Boge un Sachs ir viens un tas pats. Uzliec šo ražotāju gāziniekus un būs ok.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2011, 17:10   #9
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Pastāstiet kāda starpība starp sēdinātajiem gāziniekiem un koiliem. Labi koili ir regulējami un cietāki(?), bet ir vēl kāds vērā ņemams faktors? Un cenas tā ļoti aptuveni?
Šīs lietas nepārzinu tapēc nelamājaties ja uzdodu kādu dumju jautājumu
Students nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2011, 18:57   #10
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Par koiliem, ja tie ir letie, (es tādus pašlaik lietoju) tad viņi ir cieti bet netur atsisšanu (tad kad viņam ir jāapsorbē atpakaļkustība) un mašīnas pakaļa un arī priekša ļoti labi palecas uz guļošiem vai lēzenam bedrem, ar plazu man ta nebija tagad ir AP tuning coili un viņi man nepatik, es pat svarstos iet tomer uz standarta statnēm ar KONI amīsiem, pašlaik izverteju finances
Vecs 10.08.2011, 23:11   #11
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Par koiliem, ja tie ir letie, (es tādus pašlaik lietoju) tad viņi ir cieti bet netur atsisšanu (tad kad viņam ir jāapsorbē atpakaļkustība) un mašīnas pakaļa un arī priekša ļoti labi palecas uz guļošiem vai lēzenam bedrem, ar plazu man ta nebija tagad ir AP tuning coili un viņi man nepatik, es pat svarstos iet tomer uz standarta statnēm ar KONI amīsiem, pašlaik izverteju finances
kraasotajs nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:04.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club