The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 26.09.2017, 18:02   #1666
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,415
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Braucot iekšā Rīgā no Jelgavas puses, pie Cash&Carry stāvēja tumšas krāsas Corrado
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 26.09.2017, 23:13   #1667
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,264
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Liels autoparks un liela mašīna Kā ir ar džipiņu braukt ?
Pagaidām patīk
Bordūras vairs nav problēma,kā arī vairs galīgi nebaidos no bruģa un grants ceļiem
Patēriņš liels,bet ja piekare turēs manu braukšanas stilu un nebūs bieži jāremontē,tad ir tā vērts
Katru dienu man vairākas reizes jābrauc pāri Brasas tiltam,kas ar e46 bija diezgan kaitinoši
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 27.09.2017, 11:11   #1668
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,596
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Menn
Pagaidām patīk
Bordūras vairs nav problēma,kā arī vairs galīgi nebaidos no bruģa un grants ceļiem
Patēriņš liels,bet ja piekare turēs manu braukšanas stilu un nebūs bieži jāremontē,tad ir tā vērts
Katru dienu man vairākas reizes jābrauc pāri Brasas tiltam,kas ar e46 bija diezgan kaitinoši

Es brasas tiltam, kādu mēnesi, dienu dienā braucu ar Scirocco Ak dievs kā krata
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 17.10.2017, 23:03   #1669
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 3,867
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

šovakar ap 18:40 uz dienvidu tilta sastrēgumā stāvēja gaišas krāsas mk2 scirocco, baigi nepaspeju izpetīt, bet ja nemaldos VNZ sākas ar burtiem DG
Vecs 18.10.2017, 10:47   #1670
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 3,867
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

šodien teikā redzēju stāvam scirocco ar izsistu - pr.L pagriezienu, šķiet tas ir MtComet auto. izskatās ļoti labi, ja neņem vērā izsisto pavarotu
Vecs Vakar, 02:09   #1671
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,415
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šodien redzets zili krāsainais scirocco izrbacam no ozolniekiem uz Rīgas pusi,
pirmstam arī pie LIFu Statoila.

Labu laiku atpakaļ, pāris reizes Karlix pie Mežciema apļa.
OZ nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:49.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club