The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Virsbūve/Salons
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 18.11.2011, 23:08   #46
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
naudiņas ir pārskaitītas, bet tavā kontā laikam būs tik rīt no rīta, jo skaitiju no SEB.
Tad skaitisu jau sovakar
Aizskaitits pardevejam.
Cena bus 13,05 LVL
Starpibas visiem aizskaitisu atpakal jau sodien.

Menn un Ilgmaram starpiba aizskaitita. Komisijas naudu nonjemu no starpibas
Vecs 19.11.2011, 09:38   #47
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,145
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Tad skaitisu jau sovakar
Aizskaitits pardevejam.
Cena bus 13,05 LVL
Starpibas visiem aizskaitisu atpakal jau sodien.

Menn un Ilgmaram starpiba aizskaitita. Komisijas naudu nonjemu no starpibas
es tev uzskaitiju tik 14 ls. starpibu vari paturēt par labiem darbiem.
Vecs 25.11.2011, 00:37   #48
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Panelishi nedelas viduu esot izsutiti no Vacijas un domaju, ka bus sanemami nakosnedelj pasaa sakumaa.
Vecs 25.11.2011, 10:33   #49
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Panelishi nedelas viduu esot izsutiti no Vacijas un domaju, ka bus sanemami nakosnedelj pasaa sakumaa.
negribi pastāstīt, kā Tu domā mērītājus nostiprināt visā tajā pasākumā.?
Vecs 25.11.2011, 13:19   #50
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
negribi pastāstīt, kā Tu domā mērītājus nostiprināt visā tajā pasākumā.?
meeriitaajiem aizmuguree ir 2 iebuveti vitnjstienishi. Es izlocishu U veida skavu, kura pievilksies izmantojot sos iebuvetos stienishus un ar malam nofiksees raditaju raamiitii.
Vecs 25.11.2011, 13:38   #51
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
meeriitaajiem aizmuguree ir 2 iebuveti vitnjstienishi. Es izlocishu U veida skavu, kura pievilksies izmantojot sos iebuvetos stienishus un ar malam nofiksees raditaju raamiitii.
nu labi, par tām skavām sapratu man laikam pat divas ir orģinālās no tiem mēŗitājiem.

Bet tas rāmītis ko pasūtījām, viņš liekas priekšā mērītājiem, ka scirocco roģinālājam (nu tas kas blakus pelnu traukam), vai viņā no ārpuses ieliekās mērītāji un tad ar tām skavām var atspies pret to plastmasu.?

p.s. ja liekas plastmasā no ārpuses, tad kā domā nostiprināt to pašu plastmasu, bet ja plastmasa liekas vienkārši pa virsu, tad ko tu domā likt zem plastmasa, nu pie kā turēsies mērītāji.?

Ceru ka saprati ko es ar to visu domāju.
Vecs 25.11.2011, 15:46   #52
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
nu labi, par tām skavām sapratu man laikam pat divas ir orģinālās no tiem mēŗitājiem.

Bet tas rāmītis ko pasūtījām, viņš liekas priekšā mērītājiem, ka scirocco roģinālājam (nu tas kas blakus pelnu traukam), vai viņā no ārpuses ieliekās mērītāji un tad ar tām skavām var atspies pret to plastmasu.?

p.s. ja liekas plastmasā no ārpuses, tad kā domā nostiprināt to pašu plastmasu, bet ja plastmasa liekas vienkārši pa virsu, tad ko tu domā likt zem plastmasa, nu pie kā turēsies mērītāji.?

Ceru ka saprati ko es ar to visu domāju.
Visu sapratu Meritaji manupraat liekas cauri siem ramisiem. Pasam ramitim ir austinjas, lai iestiprinaatu vinju ieksaa konsolee. Un vispaar, par so dereeja padomat ieprieks un es tagad ar saaku domaat, kaa tad tur iisti buus
Vecs 25.11.2011, 17:03   #53
vilnis29
Jauniņais

vilnis29Lietotāja bilde

Reģistrācija: 09.10.2010
Dzinējs: 3.0l Turbo 7M-GTE
Ziņas: 29
vilnis29 .Neitrāls
Noklusējot

man neliels jautaajums par VDO

cik esmu tagat intereseejies tad tiesam labaak paņemt VDO nekaa kaut kaadu razojumu no Autogauges.lv

tpc rodas jautajums cik gruuti man vinjus buutu pielaagot uz manu japaaņu auto briinumu, vajag mekleet arii visus deveejus gan jau.

jo interesee tieši eļļas spiedienas un eļļas temperatūras dat4iks. Jo orginalais Supras eļļas spiediena dat4iks nav iipasi labs, jo met visaadus gļukus.

vilnis29 nav forumā   Citēt
Vecs 25.11.2011, 18:43   #54
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

jap, viņi rāda precīzāk par visām auto gaugēm
tew vajag datčikus un devējus, kurus ieskrūvēsi vai nu sendvičā pie elļas filtra vai nu kkur citur.
draugam 200am nissanam ar tādi bija salikti.
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 25.11.2011, 23:29   #55
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Visu sapratu Meritaji manupraat liekas cauri siem ramisiem. Pasam ramitim ir austinjas, lai iestiprinaatu vinju ieksaa konsolee. Un vispaar, par so dereeja padomat ieprieks un es tagad ar saaku domaat, kaa tad tur iisti buus
laikam jāsagaida kad atnāks un tad jāfilazofē.
Vecs 25.11.2011, 23:55   #56
vilnis29
Jauniņais

vilnis29Lietotāja bilde

Reģistrācija: 09.10.2010
Dzinējs: 3.0l Turbo 7M-GTE
Ziņas: 29
vilnis29 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no OZ
jap, viņi rāda precīzāk par visām auto gaugēm
tew vajag datčikus un devējus, kurus ieskrūvēsi vai nu sendvičā pie elļas filtra vai nu kkur citur.
draugam 200am nissanam ar tādi bija salikti.

sk apmēram domu sapratu. būs jadomā kur tam 7M-GTE saskrūvet devējus, bet sākuma jadabūn lai rūc

pašus dat4ikus man ir iespēja dabuut gandrīz par velti

vilnis29 nav forumā   Citēt
Vecs 27.11.2011, 16:50   #57
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
audi-styl'ā pirki mērītājus, tev viņi ar visiem devējiem, vai devējus atsevišķi pirki.?
Vecs 27.11.2011, 19:50   #58
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
audi-styl'ā pirki mērītājus, tev viņi ar visiem devējiem, vai devējus atsevišķi pirki.?
ellas spiediena deveju atseviskji pirku, tacu parejie jau ir no vw.
Jaa nopirku audi-stylaa.
Vecs 27.11.2011, 20:04   #59
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Esmu nelietis,tpc mērītājus izņemšu no sava Audi pēc ziemas tpt ir paredzēts barteris,Onkam noteikti viņi neinteresē
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 27.11.2011, 23:39   #60
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
ellas spiediena deveju atseviskji pirku, tacu parejie jau ir no vw.
Jaa nopirku audi-stylaa.
pa cik pirki mērītājus.?

man visus 3 ar visiem devējiem piedāvā pa 25ls. saprātīga cena vai par daudz.?
no 95.g kupejnieka .

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 06:00.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club