The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Notikumi ielās
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.10.2007, 15:46   #1
koshaars

Ziņas: n/a
Jautri Agresīvie braucēji

Es domāju ka arī mēs varam padalīties ar interesantām agresīvo braucēju bildēm un video, es sākšu

Jaunolaine 10.10.2007 Bilē redzamais laiks, apdzina sastrēgumu un līda ieksā un traucēja man

Citēt
Vecs 11.10.2007, 15:51   #2
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

vajadzēt caur Jaunolaini braukt un tad nebūtu šitās nekaunīgās līšanas...
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 11.10.2007, 17:09   #3
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Neredzu nekādu agresīvu raukšanu bildē.... Labāk ātrs un mazliet nekaunīgs braucējs nekā gauss un visiem zpatīkošs satiksmes pielīdējs.
Vecs 11.10.2007, 17:16   #4
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sebs
Neredzu nekādu agresīvu raukšanu bildē.... Labāk ātrs un mazliet nekaunīgs braucējs nekā gauss un visiem zpatīkošs satiksmes pielīdējs.
nezinu vai esi braucis pa turieni vakar stundās, bet situācija tāda ka trīs joslas pakāpeniski salaiž vienā. Un tie braucēji kas stāv jau tajā joslā kas beigās paliek viena, dēļ ātrājiem braucējiem kustās gandrīz 2 reizes lēnāk. un kā daži no viņiem lien priekšā. Liekas ka no tā butu atkarīga viņu dzīvība. pašam jau pāris reizes gandrīz darba mašina samīcita tika. Es vienkārsī par to ka ir nekulturāli bišķīt apbraukt stāvošos bezmaz pa zālīti un tad ielīst tā ka knapi paspēj nobremzēt tas kuram priekšā ielec. Nu nekas nenotiks cilvēkam ka pastāvēs biki ilgāk... Galu galā - kapēc citiem godīgiem autobraucējiem ir jāsēž pat 2 reizes ilgāk rindā dēļ tādiem "ātrajiem braucējiem"?
Vecs 11.10.2007, 17:17   #5
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

PS. Tie kas līdzinās pusprāgušiem bruņurupučiem ar nav labaki.
Vecs 11.10.2007, 17:36   #6
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Es katru rītu dēļ divplākšņiem zaudēju kādas 10min un ne vienmēr tie ir homosapiensi sievietes un pensionāri. Ceļa posms Iļģuciems- Skanstes street ar auto ceļā kā minimums 40min, ar divriteni 25min (mierīgi griežot pedāļus) ar moci gandrīz tas pats, ejot ar kājām varētu būt 1h.... Visvairāk tracina bremzes kuras ietur distanci kurā nesaspringstot lien iekšā no blakus joslas entie cilvēki kas padara vienu joslu par gaužām lēnu, ja gribi kādu ielaist tad ielaid vienu- pēc rāvējslēdzēja principa, bet nevis vienu uz katriem nobrauktajiem 10m, un vispār pie mums cilvēki brauc diezgan dauniski. Vācijā, Austrijā, Šveicē cilvēki brauc plūsmā ar ātrumu 100km/h pa štrāsi ar nelielām distancēm, bet pie mums bremzē beztēmā, salasījušies novecojušas grāmatas par drošiem intervāliem.... Un protams satiksme mums nesakārtota. Patika "RD" risinājums kā mūs "izpestīt" no sastrēgumiem, proti, padarīt tos vispār neizbraucamus.... No sērijas slīkonim pamet 32kg kanteli....
Vecs 11.10.2007, 17:42   #7
Realmaven

Noklusējot

Es parasti sastregumos nesedu, ja vien ir kkaada iespeeja izpraukties... Es nekaunigi braucu garaam visai rindai lidz nonaku pie luksafora un nogriezhu visiem celju ;] vnk ir cilveki kas piemeram griezhas pa labi bet neienjem labo malejo malu tadejadi radot sastregumu veel lielaaku un tadu kroplju delj netaisos stavet sastregumos...

karoche ja man ir iespeja kkur ielist tad lienu un nevienam atljauju neprasu ;]]
  Citēt
Vecs 11.10.2007, 17:53   #8
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Noklusējot

Nu Centrā vairs gandrīz nav tādas iespējas, vismaz uz tiltiem un korķos visas joslas pilnas un manevrēt tu vari uz bremžu rēķina. Arī es veicu oo7 aģenta cienīgus gājienus citādi uz darbu brauktu kā minimums 1h, tādēļ uz šādiem topikiem skatos diezgan negatīvi. Pēc 1h korķī ikviens mieramika kļūs par agresīvu braucēju.
Vecs 11.10.2007, 17:57   #9
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,902
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Runājot par tiem braucējiem!! Tie atrie tie vēl ta..... Bet nu ti pensionāri..... Kaut kad septembŗ laikam tas bija karoč širokam sataisu bremzes(uzliekot aizmukurē discinieces) Nu kā lai pārbaudītu bremzes labi jāieskrienas lidoju ar kādiem 140km/h un tāds garš bet lēzens līkums. Līkumam kaut kur pa ieraugu ka kaut kāds opis ar žigulīti moči pa šosejas vidu ar kādiem 30km/h un pretī nāk mašīna a šis tik brauc pa vidu(šoseja uz katru pusi 1josla)!!!
Vecs 12.10.2007, 00:03   #10
koshaars

Noklusējot

Nepareizi saprataat mani , ok nav jau taa ka mana bildee baigais parkapums , es tikai gribeeju lai ar bildeem padalaas, man jau interesanti paskatities Tvnet
  Citēt
Vecs 17.10.2007, 16:56   #11
koshaars

Noklusējot

Es par spīti dažiem turpinu savu tēmu :
VEF 17,10,2007 ~11:00

Citēt
Vecs 17.10.2007, 17:31   #12
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
Es par spīti dažiem turpinu savu tēmu :
VEF 17,10,2007 ~11:00

http://www.bildez.lv/bildes/koshaars...1192639816.jpg

Un tas ir kāds jaunums?
Vecs 17.10.2007, 18:19   #13
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Temai nav nevainas arii tada foruma noderes it ipashi tagad, kad tas viss ir ļoti populars tik baidos, ka vienreiz es tada tema sevi ieraudzishu
Vecs 17.10.2007, 18:20   #14
koshaars

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver [janka]
Un tas ir kāds jaunums?

Nevar iisti redzeet bet sastreguma nau dazi laiakm jau pieradushi tur braukt
  Citēt
Vecs 17.10.2007, 18:48   #15
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Emmm .. jautājums ... ko jūs uzskatat par agresīviem braucējiem??? Kad legāli varēju piedalīties satiksmē (ar tiesībām ), arī izmantoju katru šķirbu un iespēju, lai ātrāk tiktu uz priekšu, galvenais bija, ka centos nevienam netraucēt un laicīgi rādīt pagriezienus, ja es pārkāpju CSN netraucējot citus, tad tā ir mana darīšana un kāda mārrutka pēc citiem būtu kādi iebildumi?! nesakiet, ka lauķis un neko nezinu no Rīgas satiksmes, tā nav, pietiekami daudz Rīgas sastrģumos ir pavadīts laika un tā nav sveša lieta . Ta ka man liekas muļķīgi likt šādā topikā bildes ar "agresīvajiem braucējiem", kas apsteidz visus pa sabiedriskā transporta joslu vai policijai un ātrajai palīdzībai paredzēto joslu .. tā ir viņu darīšana un jūs tas netraucē, ja stāvat rindā, kur ir visi.
Man nekad nav bijuši iebildumi pret tiem, kas apsteidz visu joslu, bet pēc tam aizbrauc nebremzējot pārējo satiksmi
Manuprāt, tā ir parastā latvieša skaudība utt.
Ja kāds vēlas manu viedokli apstrīdēt, lūdzu, bet citā topikā, jo šis tam nav paredzēts.
Paldies par uzmanību.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:53.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club