The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Izklaide
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 14.04.2007, 13:22   #61
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

как вы думаете...?

как вы относитесь к тому, что в деды морозы теперь будут брать гомосексуалистов?
- отрицательно - 90 %
- положительно - 10 %

пьете ли вы водку на новый год?
- не понял вопроса... - 13 %
- в каком смысле? - 18 %
- обычную водку? - 23 %
- как понять 'пьете водку'? - 22 %
- все вышеперечисленное - 24 %

считаете ли вы, что путин должен лично ходить в каждый дом и поздравлять с новым годом?
- ага, и в бороде ещё! - 18 %
- ага, и ещё бороду пусть нацепит, как дед мороз! - 24%
- ага, и пусть подарки несет! и в бороде пусть! как дед мороз! - 57 %

- пройдемте, гражданин - 1 %

что на новый год вы будете пить - водку или шампанское?
- шампанское - 100 %
- водку - 100 %

где вы будете встречать новый год?
- в кругу друзей - 10 %
- в кругу подруг - 10 %
- в кругу жены - 10 %
- в караганде - 100 % (опрос среди жителей караганды)

что за ерунду вы несёте?
- это елка - 15 %
- это подарки жене - 25 %
- это скоро станет салатом оливье - 56 %
- это иван петрович - 4 %

с каким животным у вас ассоциируется новый год?
- с собакой - 50 %
- с оленями - 20 %
- со свиньёй - 10 %
- со скотом - 10 %
- с белочкой - 10%

когда вы будете встречать новый год?
- с 31 на 1-е - 10 %
- с 31 на 5-е - 50 %
- с 25 на 5-е - 20 %
- не от меня зависит - 20 %

а слабо вам съесть вот этот снежок?
- ням - 30 %
- хрум - 30 %
- ам - 10 %
- а ещё есть? - 30 %
(опрос проводился за 10 $)

как вы думаете, сколько процентов людей встречают новый год так же, как и вы?
- 40 % - 60 %
- 60 % - 40 %

помните ли вы ваш первый новый год?
- да - 70 %
- нет, помню! - 20 %
- я и последний-то не помню - 10 %

что вам дарят на новый год чаще всего? (опрос среди мужчин)
- носки - 50 %
- галстуки - 50 %
- другое - 0 %

что вам обычно дарят на новый год? (опрос среди женщин)
- другое - 50 %
- совсем другое, не то - 40 %
- не совсем то - 9 %
- то, а надо другое - 1 %

мелькала ли у вас когда-нибудь мысль заняться сексом со снегурочкой? (опрос среди мужчин)
- мелькала - 100 %
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 14.04.2007, 13:24   #62
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

кама-сутра автолюбителя

позиция первая: автомашина на четвереньках, автолюбитель входит естественным путем сбоку. данная позиция является классической. действия автолюбителя ограничены при полной раскованности автомашины. продолжительность позиции зависит от навыков автолюбителя, национальности и возраста автомашины. при неблагоприятном сочетании этих факторов первая позиция быстро переходит во вторую.
позиция вторая: автомашина сверху, автолюбитель снизу. позиция характерна абсолютной неподвижностью автомашины при чрезвычайно активных действиях автолюбителя. при этом он разнообразит процесс применением различного инструмента и приспособлений, а также стимулирует активность ненормативной лексикой. продолжительность данной позиции зависит от навыков автолюбителя использовать указанные выше инструменты и приспособления, и значительно превышает продолжительность первой позиции.
позиция третья: автомашина на боку, автолюбитель в ней, под ней, в лучшем случае - успел выскочить. к данной позиции партнеры переходят внезапно для обоих при недостаточных навыках автолюбителя или чрезмерно активных, неконтролируемых автолюбителем, движениях автомашины. возможны комбинации данной позиции: автомашина на левом боку, на правом боку, на спине. однако в любом случае партнеры возвращаются во вторую позицию, если позволяет самочувствие автолюбителя.
позиция четвертая: групповуха. после активно проведенной третьей позиции автомашина доставляется в ремонтную мастерскую, где ее имеет целая бригада ремонтников со всех сторон одновременно.
Vecs 14.04.2007, 13:25   #63
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

No īsta runča dienasgrāmatas...

*Pieslapināju zem krēsla. Garlaicīgi. Atcerējos savu trauksmaino jaunību, kā mani pieķēra virtuvē pie kondensētā piena bundžas! Paspēju iebāzt ķepu bundžā līdz pašam elkonim un uz trijām paspruku zem dīvāna. Viņi staigā apkārt dīvānam un bļaustās, bet es tikai smīkņāju un laizu kondensēto pienu no ķepas. Idille! Ar šo jaunības epizodi es īpaši lepojos.

*Šodien man ir uznācis slinkums. Slapināt slinkums, ēst slinkums - uz visu slinkums. Ielīdu skapī un klusītēm snauduļoju. Tikai Viņi tādi tramīgi - staigā pa istabām un atskatās. Gaida, ko es tādu būšu Viņiem sagatavojis. He!

*Šķīvji gan viņiem pretīgi! Mēģināju apēst gaļas gabalu no Viņa zupas šķīvja. Gan tā, gan šitā mēģināju iekosties - nekā1 Nebūtu ar ķepu izvilcis laukā, vispār bešā būtu palicis! Toties pieslapināju zem krēsla. Forši!

*No rīta izveicu mājas inspekciju. Apmaldījos segas pārvalkā. Knapi laukā tiku! Pienes pilnu māju ar visādiem mēsliem, bet pēc tam jācieš. Kaļu atriebības plānu...

*Izkalu. Īstenoju. Apēdu kaut kādu draņķi, kas uz galda mētājās, laikam ievārījumu. Izpūtu to visu laukā uz dīvāna. Sēžu gaidu, kas būs.

*Uh ! Bija jautri! Spiedza Viņa nudien skaļi. Pat līdz ultraskaņai tika.Bet vakarā tāpat ēst iedeva.

*Pieslapināju zem krēsla. Garlaicīgi. Nezinu ko lai tādu izdomā. Vakar Viņš kaut ko pa vannas istabu rosījās. Jāapskatās, vai nav kas interesants parādījies.

*Šodien bija jautri. No vannas apakšas kaut kāda kaste bija izņemta, tā, ka tur varēja kārtīgi ielīst un visu izpētīt. Nekā interesanta. Vismaz, kamēr Viņa neatnāca, nepielaida ūdeni un nesāka mazgāties. Tad es kā sāku kliegt! Tad Viņa kā sāka kliegt un plika un slapja no vannas istabas izskrēja! Tad viņš ar kaut kādiem daiktiem atskrēja: "Nebļauj kaķīt! Nebļauj! Tūlīt mēs tev palīdzēsim. Atbrīvosim tevi!" Pagaidīju, kamēr Viņš kaut ko salauza un sāka lamāties, tad pats izlīdu no vannas apakšas, noglaudos Viņam gar kāju un paspruku aiz skapja. Viņi kliedza un draudēja ar mani izrēķināties līdz pat vēlai naktij! Bet ēst tomēr iedeva.

*Šorīt Viņš mani nokaitināja. Virtuvē ēst prasīju, bet Viņš man saka: "Tev vēl tur ir šķīvītī!" Kas man tur ir? Tās pāris Whiskas karotes!? Smieklīgi! Tās man tā - visādiem gadījumiem. Pašiem taču arī cepumi uz galda stāv! Vārdu sakot, nelikos mierā, kamēr viņš man uz šķīvīša visu bundžas saturu neuzlika. Teica: "Rij, behemot! Kaut tu aizrītos! Tikai apklusti! " Riju arī. Visu apēdu un vēl demonstratīvi šķīvi nolaizīju!

*Guļu skapī, tusnīju. Nekad vairs neēdīšu. Viņš man šito vēl pieminēs! Kad atlabšu.

*Viss notiek pēc plāna. Jau izlūdzos trešo piena porciju. Uz šmuckasti neeju, ciešos. Gaidu, kamēr viņi aizies gulēt. Aizgāja. Pēdējā brīdī iespruku koridorā - jau acis sprāga no pieres laukā. Kā es laidu uz viņa kurpēm!!! Viss koridors pludoja! Šonakt pagulēšu zem skapja, drošāk. Gaidu rītu.

*Tas nav godīgi!!! No rīta mani pamodināja Viņu smiešanās: "Tad nu gan mūsu runcis pažarnieku tēlojis! Vai tu aizmirsi virtuves durvis atstāt uz nakti vaļā? Beidzot man būs iemesls nopirkt jaunas kurpes! Vecās jau sen gribēju mest laukā ..." Tā mani pazemot! Kaķim nav dzīves šādā mājā!

*Pieslapināju zem krēsla. Garlaicīgi. Kaut kas jāizdomā....
Vecs 14.04.2007, 13:25   #64
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Reāli uzraksti mikroautobusos

- Хлопнешь дверью - умрёшь от монтировки!

- 10 минут страха и вы дома. Стоимость аттракциона 7 рублей.

- Просьба семечки, орешки и бананы есть вместе с кожурой.

- Тише скажешь-дальше едешь!

- Водитель не осьминог, всем сразу сдачу дать не может.

- Предупреждайте об остановке заранее, причем кричите так, как будто Вы ее 5 минут назад проехали!

- Экипажу требуется стюардесса. Интим не предлагать! и номер телефона.

- Внимание! Машина на автопилоте!

- Говорите громче глухой водитель!

- Граждане! Не хлопайте сильно дверью, она может отвалиться и упасть вам на ноги.

- Дверь закрывайте душевно, а не от души!

- Внутри салона на дверце: 'Место для удара головой'.

- Девчонки прыгайте ко мне!

- Если хочешь жить заткнись!

- Закрой её как дверь своего ХОЛОДИЛЬНИКА (на двери внутри)

- Закурил сам-угости водителя!

- Земля- народу! Заводы - рабочим! Деньги - ВОДИТЕЛЮ!

- Книга жалоб в следующей машине.

- Кто хлопнет дверью, тот станет льготником.

- Мамаши садите на руки 5 летних детей а не 16 летних придурков!

- Надпись на двери 'Дверями не трахать'.

- Надпись на двери водителя: 'Машину охраняет клоп-спидоносец'.

- Надпись на двери рядом с водителем: Подумай, нужен ли ты здесь.

- Надпись на заднем стекле ВАЗ-2106. Этот зад стоит денег!

- Надпись на передней двери, около мест рядом с водителем - Места для 90-60-90.

- Не хлопайте дверью - водитель пугается!

- Остановка где-нибудь ЗДЕСЬ будет где-нибудь ТАМ!

- Остановки говорите заранее и громче, водитель глухой и ему нужно время, чтобы поставить ПРОТЕЗ на тормоз.

- Остановки произносите громче - водитель глухой.

- Остановок под названием 'ТУТА' и 'ЗДЕСЯ' на маршруте нет.

- По салону не бегать!

- При аварии, количество умерших должно совпадать с количеством сидячих мест.

- Уважаемые пассажиры! Убедительная просьба семечки кушать с шелухой!

- Умные люди дверями не хлопают!

- Хочешь жить - не отвлекай водителя!
Vecs 14.04.2007, 13:26   #65
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Lai jums brīnišķīga un miera pilna diena!

Sekojot vienkāršam padomam, ko izlasīju kādā žurnālā, es beidzot esmu atradis iekšējo mieru!

Tur bija teikts: "Cilvēka sirds un prāts nav mierā, kamēr daudzas lietas nav pabeigtas. Tātad, lai atrastu iekšējo mieru, ir jāpabeidz visas iesāktās lietas." Tik vienkārši!

Pēc tam es parskatījos visapkārt, lai secinātu, ko esmu iesācis, bet neesmu īsti pabeidzis. Šorīt es pabeidzu Bacardi pudeli, sarkanvīna pudeli un Jack Daniel's, tad ķēros pie Prozaka un atvēru arī kastīti ar šokolādītēm. Vēlāk piebeidzu arī 2 L Stella Artois.... Jūs pat nevarat iedomāties, cik labi un mierīgi es jūtos!

Lai arī jums brīnišķīga un miera pilna diena!
Vecs 14.04.2007, 13:27   #66
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

гадание на таракане

поймайте на кухне таракана и внимательно присмотритесь к нему.
если таракан бодрый и здоровый - значит у вас дома все в порядке.
если таракан квелый - займитесь своей женой, она плохо вас кормит.
если таракан строго черного цвета - вас ждет повышение по службе.
если таракан рыжий - в вас влюблена блондинка.
если таракан зеленый - это к большим деньгам в валюте.
если таракан все время шевелит усами - вы человек энергичный, подвижный, не можете сидеть без дела.
если таракан замер - вы философ.
если таракан имеет удивленный вид - окружающие вас мало ценят.
если таракан испуган - вы человек, умеющий настоять на своем.
если таракан ярко синий, рогатый и говорит человеческим голосом - поздравляем, у вас белая горячка.

теперь измерьте таракана.
если длина таракана меньше 1 см. - на вас можно положиться в семейной жизни.
если длина таракана больше 3 см. - вы человек ищущий.
если размах усов таракана равен длине вашего носа - вы человек любознательный.
если один ус таракана заметно короче второго - вы еще не реализовали свои возможности.
если суммарная длина усов таракана равна длине его тела, умноженной на корень квадратный диаметра его брюха и деленной на натуральный логарифм количества его ног - вы скрупулёзный и дотошный человек.
если ноги таракана равномерно распределены по всему его телу - вам надо на всякий случай показаться психиатру.
если же длина таракана равна его ширине - значит, это клоп.

отпустите таракана.
если он побежит прямо - у вас все еще впереди.
если он побежит налево - вас ждет волнующая встреча.
если он побежит направо - займитесь службой: вас подсиживают.
если он побежит обратно к вам - о, вы интересный человек.
если он вообще не побежит - он сдох.
Vecs 14.04.2007, 13:32   #67
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Fragmenti no suņa un kaķa dienasgrāmatām

Fragmenti no suņa dienasgrāmatas
08.00 - Super! Suņu barība! Esmu sajūsmā!
09.30 - Super! Braucam ar mašīnu! Esmu sajūsmā!
09.40 - Super! Ejam pastaigāties! Esmu sajūsmā!
10.30 - Super! Braucam ar mašīnu! Esmu sajūsmā!
11.30 - Super! Suņu barība! Esmu sajūsmā!
12.00 - Super! Bērni! Esmu sajūsmā!
13.00 - Super! Dārzs! Esmu sajūsmā!
16.00 - Super! Bērni! Esmu sajūsmā!
17.00 - Super! Suņu barība! Esmu sajūsmā!
17.30 - Super! Bērnu mamma! Esmu sajūsmā!
18.00 - Super! Spēlējamies ar bumbu! Esmu sajūsmā!
18.30 - Super! Gulēšana saimnieka gultā! Esmu sajūsmā!

Fragmenti no kaķa dienasgrāmatas
183. gūstā pavadītā diena...
Mani sagūstītāji turpina mani izsmiet ar neizprotamiem striķos sakarinātiem priekšmetiem. Uzturā viņi bagātīgi lieto svaigu gaļu, tai pat laikā mani spiežot ēst kaut kādu sausu, nenosakāmu pārtiku; vienīgais, kas mani uztur pie dzīvības, ir cerība izglābties, kā arī mērenais gandarījums, ko gūstu reizi pa reizei sabojājot kaut ko no mēbelēm. Rīt plānoju apēst kādu istabas augu.
Šodien mani mēģinājumi nogalināt savus sagūstītājus maisoties viņiem starp kājām, kad viņi pārvietojas, gandrīz izdevās, būs tas jāpamēģina vēlāk atkal, kad viņi būs uz kāpnēm.
Mēģinot izraisīt pretīgumu savus apspiedējus, es vēlreiz piespiedu sevi apvemt viņu mīļāko krēslu, būs jāpamēģina tas pats arī ar gultu.
Nograuzu pelei galvu un aiznesu viņiem bezgalvaino peles ķermeni, mēģinot viņiem ieskaidrot uz ko esmu spējīgs un mēģinot iedvest bailes viņu sirdīs, bet viņi tikai labvēlīgi dūdoja, cik labs kaķis es esmu; šis plāns nez kāpēc nenostrādāja.
Šodien notika arī kaut kāda viņu sapulce ar citiem līdzdalībniekiem; es uz šo laiku tiku ieslodzīts, tomēr vienalga varēju dzirdēt trokšņus un saost ēdienu. Kas ir svarīgāk, es dzirdēju, ka mans ieslodzījums ir dēļ MANĀM 'alerģiskajām' spējām. Būs jāuzzin, kas tas ir, un kā to izmantot savā labā.
Esmu pārliecināts, ka pārējie ieslodzītie ir pielīdēji un iespējams, pat spiegi. Suns tiek regulāri atbrīvots, un izskatās vairāk nekā laimīgs atgriezties. Viņš pilnīgi acīmredzami ir padumjš. No otras puses, putns visdrīzāk ir informators, jo regulāri sarunājas ar neģēļiem. Esmu pārliecināts, ka viņš ziņo par katru manu soli. Sakarā ar savu šībrīža ieslodzījumu metāla telpā, viņš šobrīd ir drošībā, bet es māku nogaidīt, tas viss ir tikai laika jautājums.....
Vecs 14.04.2007, 13:35   #68
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Misļi

1. Хочешь завести друзей - заведи их подальше! - Сусанин
2. Не пойман, не кайф!
3. "А не пойти ли мне на работу", - подумал я. И не пошел.
4. Лучше семь раз покрыться потом, чем один раз инеем!
5. Говори кратко, проси мало, уходи быстро.
6. Если с первого раза у вас ничего не получилось - парашютный спорт не для вас.
7. Покончил жизнь самообжорством.
8. В любом из нас спит гений. И с каждым днем все крепче.
9. Быстро выпитый стакан не считается налитым.
10. Вижу выражение твоего лица. Чую приближение своего конца.
11. Художественный фильм: <Приключение Электроника, или Детство Терминатора>.
12. Почему из двух влюбленных один обязательно стерва.
13. Я ж вам говорю: "Приходите завтра!", а вы все время сегодня приходите!
14. Жизнь - игра. Задумана хреново, но графика обалденная!
15. Сперто с лица Земли.
16. Не шути! СОГНЕМ!
17. Стратег ремонта: а не ударить ли нам внезапно кувалдой с тыла?
18. Уборка - это неравномерное распределение мусора.
19. Ничто так не радует глаз как крепкий и здоровый сон.
20. Алкоголь вызывает кратковременное расширение сосудов и круга друзей.
21. Никогда не обманываете женщин по мелочам. Берегите силы на главное.
22. Предсказамус настрадал нам будущее.
23. У нас всего хватает. Другое дело, что не всем.
24. Библия учит любить ближнего своего, а Кама-Сутра объясняет, как именно.
25. И приколется обломившийся и обломится приколовшийся.
26. Студент, не выбрасывай мусор в окно: его потом находят дети и надувают.
27. Когда я ем я глух и нем, хитер и быстр, и дьявольски умен.
28. Чего пить - того не миновать.
29. Все великие люди мало жили. Вот и мне что-то нездоровится.
30. К поэтам приходит муза, к поэтессам - музык.
31. Ударим разгильдяйством по бездорожью!
32. Красиво жить не запретишь. Но помешать можно.
33. Старый ворон не какнет мимо.
34. Лысый пешему не конный.
35. Да пошли вы все! И они пошли. Все.
36. Четыре этапа человеческой жизни: еще нет, уже да, еще да, уже нет.
37. Детей интересует вопрос: откуда все берется; взрослых - куда все девается.
38. А хотя бы я и жадничаю - зато от чистого сердца!
39. Я люблю тебя, жизнь! Ну, а ты меня снова и снова.
40. Прежде чем сказать - Гоп, посмотри, во что ты впрыгнул.
41. Человек - это звучит гордо. Но выглядит отвратительно.
42. Нет уверенности в завтрашнем дне: какое оно будет, завтрашнее дно??
43. И волки сыты, и овцы целы, и пастуху вечная память.
44. Когда враг потирает руки - твой час! Дай волю своим!
45. Когда сытый - кругом очень красиво!
46. Господи, сколько ещ[е не сделано. а сколько еще предстоит не сделать?
47. Чего-то хочу; кого не знаю. Тех, кого знаю - не хочу!
48. Она была девушкой моей мечты. Пока я не узнал мечту моей девушки.
49. А не выкурить ли мне рюмочку чаю.
50. Как сделать человеку хорошо? Сделать плохо, а потом так же, как было.
51. Винни пух с голоду.
52. От знаний еще никто не умирал, но рисковать не стоит.
53. Хорошему плясуну ничто не мешает. Жаль человека.
54. Человечек - это звучит горденько.
55. Девиз похоронного бюро: Хороший клиент - мертвый клиент.
56. Не стой, где попало - попадет еще раз.
57. Надпись на воротах кладбища: "Минздрав предупреждал!["
58. Все виды отделочных работ. Обращаться в милицию.
59. Я хочу тебя. Спроси меня как.
60. Съел бобра - спас дерево.
61. Ангидрид твою перекись марганца!
62. Далеко идущие планы имеют свойство уходить безвозвратно.
63. Только сядешь поработать, обязательно кто-нибудь разбудит!!!
64. Ни что так не портит цель как попадание.
65. Тише едешь - хрен приедешь!
66. Весь день не спишь, всю ночь не ешь - конечно, устаешь.
67. После 10-го тоста он наконец почувствовал себя в своей тарелке.
68. В каждом возрасте свои прелести, а в молодости еще и чужие.
69. Любовь помогает убить время, время помогает убить любовь.
70. Человеку свойственно ошиваться.
71. Он добавил картошки, соли и поставил аквариум на огонь.
72. Чем удобряли, то и выросло.
73. Чем больше смотрю в зеркало, тем больше верю Дарвину.
74. Пришел на работу, включил компьютер, к Интернету подключиться не смог. Пришлось работать.
75. Если хочешь петь - пей!
76. Старик Хоттябыч.
77. Запои. 24 часа. Дешево.
78. Без пруда не вытащишь и рыбку из него.
79. Без пруда не вытащишь ты рыбку и с трудом.
80. Хочешь - женись. Не хочешь - не женись. Долго не хочешь - лечись.
81. Тяжело в лечении - легко в раю.
82. Мы делили апельсин: много наших полегло.
83. Положительные эмоции - это эмоции, которые возникают, если на все положить.
84. Трижды бросал это дело и оба раза удачно.
85. Сапер ошибается дважды. Первый раз - при выборе профессии.
86. Надпись на памятнике порой звучит, как объявление о розыске.
87. До смерти еще дожить надо.
88. Девушка, 90/60/90, ищет приключения на свои вторые 90.
89. Красивая женщина радует мужской взгляд, некрасивая - женский.
90. Она была редкой стервой. Хотя, возможно, я ошибаюсь. В прилагательном.
91. Эй, мужики, вы откуда будете? - Мы?! Да мы даже из горла будем!
92. Ищу поклонников Microsoft. Найду - убью!
93. Вы заблуждаетесь настолько глубоко, что заблуждаетесь даже насчет глубины своего заблуждения.
94. Если к тебе обращаются по батюшке, это хорошо. А вот если по матушке.
95. Не бывает безвыходных ситуаций. Бывают ситуации, выход из которых тебя не устраивает.
96. Чтобы слова не расходились с делом, нужно молчать и ничего не делать.
97. На этой неделе в студенческом городке ожидаются перебои с горячей и холодной водой. Перебьются общежития # 3,5 и 12.
98. Человек не хуже муравья может переносить тяжести в 20 раз больше собственного веса. Но за большее количество раз, и сильно матерясь.
99. А я подкрался незаметно! Сами знаете кто.
100. Во время матча Камерун-Испания было забито 4 мяча. До смерти.
101. Интересная особенность: негры традиционно лидируют в беге, а белые в стрельбе.
102. Дункан Маклауд любил ходить в лес и издеваться над кукушками.
103. Иных уж нет, а тех - долечим!
104. Желающих много, а сало - оно ведь не резиновое.
105. А тебе какая разница, от кого виноватой быть?
106. Интернет, как и смерть - забирает лучших.
107. Страстные женщины хороши до безобразия! А также во время безобразия и после безобразия.
Vecs 14.04.2007, 13:36   #69
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

59 auto pārdevēju apgalvojumi

Kurš gan nav pircis vai pārdevis auto? Piedāvājam jums iepazīties ar izplatītākajiem lietoto auto tirgotāju apgalvojumiem, lai tikai pārdotu savu auto...

1. Par šo naudu neko labāku jūs neatradīsiet! (... ja stāvēsiet šeit, kā idiots un nepainteresēsieties arī citā vietā)

2. Uz tās pat muša nav sēdējusi (... tāpēc, ka tā ekspluatēta tur, kur pat mušas nedzīvo)

3. Mašīna - uguns! (... vadi dzirksteļo, kur tik iespējams... un pat tur, kur nē)

4. Atkāpieties 10 metrus un paskatieties, kāds skaistulis! (... un nenāciet tuvāk, lai neredzētu, kāds kretīns)

5. Šajā auto jūs sajutīsiet Vīrieti! (... tas viss vibrēs)

6. Dzinējs tikko ir no kapitālā remonta! (... ikmēneša)

7. Pielec no pusapgrieziena! (... lūk ar to dzelzs rokturīti, kas pie radiatora)

8. Dzinējs - zvērs: 2 litri! (... minūtē)

9.Remonts nav nepieciešams! (... bez jēgas remontēt)

10. Iepriekšējais saimnieks bija bez prāta no šīs mašīnas! (... arī tagad viņš to meklē)

11. Savērsums noregulēts! (... savērsīsies mēneša laikā - ne ātrāk, ne vēlāk)

12. Mašīna - uguns! (... un ļoti stipra, spriežot pēc dūmiem no izpūtēja)

13. Ar šo auto jūs nekad neaizķersiet izpūtēju! (... jo tā nemaz nav)

14. Ziemā nav ekspluatēta! (... nekādi nevarēja pielaist)

15. Ir lūka. (... ja durvis vairs nevarēs atvērt)

16. Hermētisks salons! (... divi līķi gulēja visu vasaru, bet no ārpuses pat just nevarēja)

17. Tādas magnetolas nevienam nav (... l-l-a-ampu...)

18. Superjaudīgi miglas lukturi (... izēd aķi 2 stundās)

19. Mašīna - uguns! (... nodeg līdz dzelžiem 14 sekundēs)

20. Tāda strauja! (... jo bremzes vājas)

21. Visi brauks pa maģistrālēm, bet jūs brauksiet pa jebkuriem kalniem! (... jo strādā tikai atpakaļgaita un 1.ātrums)

22. Visi jūs apskaudīs! (... kāds bagāts cilvēks - izdevis naudu par tādu mēslu)

23. Sievietes izpildīs jebkuru jūsu vēlēšanos! (... lai tik nekāptu tur iekšā)

24. Supermoderna signalizācija ar GPS! (... ja piemaksāsiet 2000$)

25. Elitāra krāsa! (... pirmais bērnu kakucis)

26. Sēdekļi pārvilkti ar celofānu! (... lai nenosmērētu drēbes)

27. Tīrs mērinstrumentu panelis! (... no mērinstrumentiem)

28. Ar to ātrumu vispār nejūt! (... lai cik nespiestu uz gāzi...)

29. Tonētie stikli - varat braukt izģērbies! (... ņemot vērā, ka temperatūra salonā +50C)

30. Motors - neslāpst! (... lai kā jūs gribētu)

31. Papildus riepu komplekts! (... būs vajadzīgs jau pēc 2 nedēļām)

32. Koka stūre! (... tikai ar smilšpapīru jāapstrādā, lai skabargas nesarautu)

33. Viens saimnieks! (... bez rezultātiem mēģināja to sasist 15 gadus)

34. Visi jums dos ceļu! (... skatoties uz mašīnu un domājot, ka pie stūres psihs)

35. Iepriekšējā īpašniece bija sieviete un brauca ar to reti! (... pārsvarā šeit turēja vistas)

36. Jūsu sieva būs laimīga! (... ar Gošu, jo jūs naktīs sēdēsiet garāžā remontējot auto)

37. Ietilpīga benzīna bāka! (... ietilpst 3/4 no jūsu algas)

38. Varat liet iekšā jebkuru eļļu! (... un biežāk... biežāk)

39. Pēc tādām mašīnām - rinda! (... servisu kasēs)

40. Ne mašīna, bet konfekte! (... vienkārši ledene - visus zobus aplauzīsi)

41. Jūs tikai paklausieties, kā strādā dzinējs! (... un neskatieties uz to)

42. Tas ir īsts Eiropas auto! (... salikts Āzijā un 20 gadus braucis pa Āfriku)

43. Ļoti maz ēd! (... tur jūs kļūsiet līdzīgi, ja nopirksiet to)

44. Ir ekonomiskuma rādītājs! (... ar naglu piestiprinātu bultiņu pie vārda "ekonomisks")

45. Es to atstāju jums, kaut divi jau gribēja pirkt! (... pie tam abi - no metāla uzpirkšanas punktiem)

46. Šī mašīna vienmēr viegli izgājusi tehnisko apskati! (... jo mans tētis ir apskates punkta šefs)

47. Ļoti ekonomisks karburators! (... neļauj attīstīt dzinēja paredzēto jaudu)

48. Ne mašīna - bet zvērs! (...tik skaļi rēc, cik lēni piezogas)

49. Uzdosiet gāzi - pat ausīs sāks svilpt! (... ne tikai svilpt, bet arī šķaudīt un klepot)

50. Cik tai gadu? Tikai divi! (... meklēšanā)

51. Cik ar to braukts, nekad par kardānu nav sūdzējušies! (... tāpēc, ka tā ir ar priekšpiedziņu)

52. Āķis! (... palielināja mašīnas vērtību par 700$)

53. Liels dzinēja resurss! (... 350 tūkstoši. Jau...)

54. Mašīna - brīnums! (... tāda pati kā jūs, tikai bez spalvām)

55. Tas ir pats pēdējais modelis! (... vārda pilnā nozīmē)

56. Jūs uzzināsiet, kas ir kaifs! (... bet būs jau par vēlu)

57. Jūs tā pieradīsiet pie šīs mašīnas, ka dosiet tai pat vārdu! (... kuru šeit cenzūra pat neļaus parādīt...)

58. Ar šo auto jūs būsiet laimīgs! (... kā jau visi idioti...)

59. Šis auto nav pārdošanai - jau esmu apsolījis, jums nederēs... (...piemetiet vēl 200$ un ņemiet - tas ir tieši tas, kas jums vajadzīgs :-)
Vecs 14.04.2007, 13:37   #70
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Ja mājas celtu programmētāji...

1.03. Heijā! Beidzot! Mums piedāvāja lielisku līgumu 12-stāvu dzīvojamās mājas celtniecības darbu veikšanai. Visiem vētrains entuziasms un pacilāts garastāvoklis! Atzīmējām ar divām kastēm alus!

2.03. Pasūtītājam nepatika izteiciens ?kā sāksim, tā beigsim?. Pieprasa nosaukt konkrētus termiņus. Tumši ļautiņi tie pasūtītāji, neko nejēdz no augstām tehnoloģijām.

3.03. Apspriedām termiņus. Izdzērām trīs kastes alus. Ludis saka, ka te darba, maksimums, uz četriem mēnešiem. Tātad, īstenībā - astoņiem. Galu galā kontraktā ierakstījām divpadsmit, kaut gan ātrāk, kā sešpadsmit, diez vai tiksim galā.

4.03. Atzīmējam līguma parakstīšanu.

5.03. Atzīmējam līguma parakstīšanu.

6.03. Ludis aizgāja nodot pudeles.

7.03. Turpinām atzīmēt līguma parakstīšanu par naudu, ko sarūpēja Ludis.

8.03. Atzīmējam 8.martu. Tā kā sieviešu mūsu firmā nav, nebija arī neviena, kas sabojātu mums svētkus.

9.03. Ilgi mēģinājām atcerēties, ko tādu atzīmējām vakar. Atnāca Aleksis, teica, ka laiks sākt strādāt. Pasūtījām... Spēlējam GTA III. Dzeram alu. Daudz...

1.04. Atnāca Krūmiņš un teica, ka laiks sākt. Ha! Kuru viņš grib apmuļķot ar saviem 1.aprīļa jociņiem?

2.04. Ludis arī saka, ka laiks sākt. Kas viņi, sarunājuši, vai? Labi, sākt tad sākt. Aplikām būvlaukumu ar žogu un uzstutējām smukus, krāsainus plakātus ar uzrakstiem ? Celtniecību veic SIA ?CELTNIEKS?? (www.majceltnieks.com)?. Ar labi padarīta darba apziņu ejam spēlēt GTA III.

20.04. Atbrauca pasūtītājs, interesējās, kā virzās darbi. Nosēdinājām pie datora ar GTA III un ļāvām mūs visus apspēlēt. Aizgāja ļoti apmierināts. Bet mēs vienbalsīgi nolēmām, ka tiešām laiks sākt kaut ko darīt.

21.04. Apspriedām projektu. Krūmiņš piedāvā lielbloku arhitektūru. Ludis iebilst, saka, ka bloki ir lieli un slikti stiķējās savā starpā, satur daudz lieka svara un nav zināms, vai iekšā nav plaisas. Argumentē, ka no blokiem ceļ tikai pēdējie tukšpauri. Uzstāj, ka viss jāceļ no ķieģeļiem, kā senāk, kaut tas ir ilgāk. Radikālu risinājumu piedāvā Aleksis. Viņš saka, ka nemaz nevajag celt 12-stāvu māju, bet vajag uzcelt vairākus desmitus koka kotedžas un savienot tās ar pazemes tuneļiem. Kā runā, tad rietumos tas tagad esot modē. Atgādinājām, ka pasūtītājs pieprasa tieši 12-stāvu māju. Bet Aleksis turpināja ņemties, aurojot, ka visi pasūtītāji ir pilnīgi tupi, un klausa viņus tikai tādi paši tupiķi. Šajā brīdī beidzās alus. Nolēmām diskusiju turpināt rīt.

22.04. Labs risinājums! Mēģinājām problēmu atrisināt ar GTA III palīdzību. Aleksi ar viņa kotedžām atšuvām uzreiz, bet cīņa starp Ludi un Krūmiņu beidzās ar neizšķirtu. Galu galā katrs cels pēc sava plāna, bet mēs pēc tam mēģināsim visu sasiet kopā, lai nesabrūk.

23.04. Sākām celt! Visiem pacilāts garastāvoklis.

30.04. Pirmais stāvs gatavs! Parādījām to pasūtītājam. Viņš interesējās, kāpēc dažādās istabās ir dažāds attālums līdz griestiem, kāpēc no sienām krīt ārā ķieģeļi un kāpēc mājai nav ieejas durvju, bet lai tiktu iekšā, jālien pa logu. Paskaidrojām viņam, ka tie ir šīs mājas demo versijas daži ierobežojumi. Lepni uz sevi, dodamies pelnītās brīvdienās.

10.05. Pirmais atjēdzās Ludis un sāka nešpetni lamāties. Mēs domājām, ka tas attiecās uz Aleksi, jo viņš būs izdzēris visu alu, arī paredzēto paģirām. Izrādījās, viss ir daudz ļaunāk! Ludis atcerējās, ka mēs esam aizmirsuši par pamatiem. Projektā tie, protams, bija, bet kas tad skatās projektu...

11.05. Lauzām pirmo stāvu. Škrobe baigā. Bet ir arī pozitīvs moments: labi, ka nesākām jau martā, tik daudz darba būtu pa tukšo!

11.07. Nebija laika rakstīt, visu laiku strādājām. Ludim iet uz beigām otrais stāvs, Krūmiņam- piektais. Aleksis lifta šahtu uzmočījis līdz devītajam stāvam, tā tagad redzama četru kvartālu attālumā un stiprā vējā nedaudz šūpojas. Piesējām atsaites, pagaidām turas.

17.07. Aleksis ceļ bēniņus un klapē virsū jumtu. Tā kā augšējo stāvu vēl nav, tad tas viss notiek uz zemes. Pēc tam pacelsim ar krānu. Vismaz Aleksis uz to cer.

13.08. Krūmiņam nestiķējas paneļi. Šķirba lielāka par metru. Tāda izmēra paneļa, lai aizbāztu šķirbu, nav. Krūmiņš pasauca Ludi un piedāvāja aizmūrēt ar ķieģeļiem. Ludis atcirta, ka pašam daudz darāmā, un vispār bez zināšanām par paneļu iekšējo uzbūvi te nav ko darīt.

14.08. Salauzām dažus paneļus, lai Ludis varētu izpētīt paneļu iekšējo arhitektūru. Ludis lamājas un bauro, ka paneļu projektētāji esot pilnīgie aueri.

17.08. Ludis aizmūrēja šķirbu. Tiesa, paneļi krietni sašķiebās, bet tie jau ir sīkumi. Instalāciju no abiem paneļiem nācās izvilkt uz āru un sasiet mezglā. Ludis mezglu apsēja ar izolācijas lentu un mēģina visus pārliecināt, ka strādās, ja lietus nelīs.

1.09. Paneļu kombināts izlaidis jaunu paneļu versiju, ar uzlabotu stiprību un pastiprinātu siltumizolāciju, ar iebūvētiem skapīšiem. Tiesa, ne pēc formas, ne izmēra viņi neatgādina vecos, piedevām ir gandrīz trīs reizes smagāki. Krūmiņš cenšas visus pierunāt visu uzcelto uzspridzināt un sākt no sākuma ar jaunajiem paneļiem. Knapi atrunājām. Jebkurā gadījumā pamati tādu smagumu neizturētu. Kādu arhitektūru viņi iedomājas ar saviem paneļiem, tās kombināta žurkas?

16.09. Aleksim galvā jaunais vilnis, piedāvā visai mājai taisīt logus ar maināmiem izmēriem. Iedomājies, ka pasūtītājs būs stāvā sajūsmā. Ko nozīmē ?maināmi izmēri? , paskaidrot nemācēja, tāpēc ieteicām nelekties.

2.10. Ludis arī ticis līdz piektajam stāvam. Lepns uz sevi. Pievērsām viņa uzmanību faktam, ka viņa siena ir ar 40 grādu slīpumu. Viņš sāka lamāties un baurot, ka mēs visi esam aueri. Pēc tam gan apsolīja padomāt.

3.10. Bija atbraucis pasūtītājs. Pievērsa uzmanību šķībajai sienai. Mēs viņam izstāstījām visu par Koriolipusa spēkiem. Pasūtītājs klusēja minūtes divdesmit, tad ieminējās par to, ka viņš gan daudz neko nejēdz no celtniecības, bet viņš zinot, kur ir uzcelta precīzi tāda paša 12-stāvene, un tai siena esot taisna. Skrobe, visu darba sparu sabojāja. Ciest nevaru gudrus pasūtītājus. Pēc tam vēl Aleksis izmuldējās par tiem saviem ?maināmiem izmēriem?. Pasūtītājs, protams, iedegās un grib tādus logus. Dubulta škrobe.

4.10. Pajautājām Aleksim, vai viņa logu dēļ nebūs jānojauc visa māja. Aleksis dievojās, ka ne, it kā standarta paneļiem esot tāda, tiesa, neapstiprināta, iespēja iebūvēt tādus logus. Protams, runa esot tikai par paneļiem. Ludis kategoriski iebilst pret Alekša logiem.

5.10. Ludis atzina, ka ar sienu esot problēma. Esot nepareizi iemūrēts kāds ķieģelis. Bet kurš, to viņš varot pateikt tikai tad, kad būs visu nojaucis, tad arī sapratīs, kur ir kļūda, un pēc tam visu izlabos.

6.10. Visi kopā mēģinājām pārliecināt Ludi, ka laika visu uzcelt no jauna vairs nav. Demonstrējām viņam aprēķinus pat uz kalkulatora. Ludis atkal lamājās un bauroja, ka kalkulatori esot domāti aueriem. Pēc tam tomēr piekrita celt no paneļiem, un, iekšējā aizvainojuma pamudināts, uzkāpa uz plosta..
Vecs 14.04.2007, 13:42   #71
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Īpašas instrukcijas īpašiem patērētājiem

Uzraksts uz palaga (Made in Taiwan) NELIETOT KĀ AIZSARGLĪDZEKLI PRET TORNADO...

Uzraksts uz spogulīša, kas piestiprināts pie velosipēdista ķiveres un kuru izmanto amerikāņu velobraucēji: ATCERIETIES, PRIEKŠMETI ŠAJĀ SPOGULĪ ATRODAS AIZ JUMS...

Uzraksts uz piena pudeles vāciņa Anglijā: PĒC ATVĒRŠANAS NEGRIEZT PUDELI OTRĀDI...

Dažās valstīs uz ?Coca-Cola? pudeles ir uzrakstīts: ATVĒRT AR OTRU ROKU...

Uz firmas ?Sears? fēna ir uzrakstīts: NELIETOT MIEGĀ...

Uzraksts uz ovālām ziepēm: INSTRUKCIJA ? LIETOT KĀ PARASTAS ZIEPES...

Uz ?Marks & Spencer? pudiņa uzrakstīts: PĒC SASILDĪŠANAS PRODUKTS KĻŪS KARSTS..

Uzraksts uz ķīniešu rotas lietām: LIETOT TIKAI TELPĀS VAI UZ IELAS...

Uz ?American Airlines? riekstu iepakojuma uzrakstīts: INSTRUKCIJA ? ATVERIET IEPAKOJUMU UN APĒDIET SATURU...

Uz supermena kostīma (bērniem) uzrakstīts: PAT AR ŠO KOSTĪMU JŪS NEVARĒSIET LIDOT...

Uz peldcepures kādā hotelī rakstīts: TIKAI VIENAI GALVAI...

Uz gludekļa ?Rowenta? iepakojuma ir uzrakstīts: NEGLUDINĀT VEĻU UZ ĶERMEŅA...

Uz ?Boot's? pretklepus sīrupa pudeles bērniem ir uzrakstīts: PĒC LIETOŠANAS NEVADĪT AUTOMOBĪLI...

Uz miega zāļu iepakojuma ?Nytol? ir uzraksts: VARAT SAJUST MIEGAINĪBU...

Uz Šveicē ražota elektrozāģa ir rakstīts: NEMĒĢINIET APTURĒT ZĀĢI AR SAVĀM ROKĀM VAI ĢENITĀLIJĀM...
Vecs 14.04.2007, 13:44   #72
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Cilvēki grib uzzināt...

* Kāds bankas kurss ir Latvijas dolāram šodien?

* Teļefon muzikaļnava centra Raiņisa Pauļisa...

* Man, lūdzu, Dailes teātrī kādu, kas tagad vēl dzīvs.... (zvans ap plkst. 21)

* Auditorfirmu Ernests un Jānis, lūdzu. Domāts bija Ernst & Young).

* Man, lūdzu, firmu, kas ierok zemē reklāmas.

* Man, lūdzu, Līdakas laboratoriju. To, kas Arsā.

* Man, lūdzu, Latvijas privatizācijas adresi.

* Sakiet, vai Bauskas ūdens ir tas pats, kas Bauskas alus?

* (zvana vīrietis). Kas man būtu jādara, lai dabūtu bērnu? (pauze) Nu pāri robežai, es domāju...

* Dodiet man santehniķi. Frizētavā briljanta auskars iekrita izlietnē.

* Slokas celulīta fabriku.

* Kur pārdod aviobiļetes prāmjiem?

* Man, lūdzu, mana darba telefonu.

* 13 kreklu telefonu Vecrīgā.

* Dodiet plastiskās ķirurģijas klīnikas tālruņa numuru! Ak, viņu ir daudz? Nu tad dodiet man Svara vērotājus.

* Man, lūdzu, Mirdzas Martinsones doktorātu. Varbūt Ingas Martinsones?
Vecs 14.04.2007, 13:45   #73
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Latvju dievības

1. Skopuma dievība ? Skujutevs
2. Pēcceļojuma iztaujāšanas dievība ? Redzējako
3. Pensijas gaidīšanas dēmons ? Pastānekānav
4. Sētnieku aizbildnis ? Tutenekakā
5. Šaubu dievība ? Ajanunē
6. Pēdējā vārda dievība ? Amutitaturi
7. Žēlsirdības dievība ? Vakužēls
8. Vienaldzības dievība ? Amantakas
9. Izbrīna dievība ? Inugan
10. Otrā rīta dievība ? Kāi
11. Mērījumu neprecizitātes dievība ? Neštimkaukā
12. Sabiedrisko tualešu vietu ierādīšanas dievība ? Tupikate
13. Seksa uzsākšanas dievība ? Maniauksts
14. Seksa izbeigšanas dievība (katram dzimumam sava): Tasbiviss un Tākāaliņšderētu
15. Kaunīguma dievība ? Kotaesesjautāc
16. Absolūtās pārliecības dievība ? Vaitadtānavs
17. Apbrīna dievība ? Nutudods
18. Neviltota izbrīna dievība ? Jopcigpopciga
19. Nožēlas dievība ? Teteunubijs
20. Aizkaitinātības dievība ? Nuvaizinies
21. Pavedināšanas dievība ?Tulabizsties
22. Vērtēšanas dievība ? Sūdckaukāc
23. Sieviešu mūžīgo atrunu dievība ? Amangalvasāpa
24. Vieglprātības dievība ? Kurteubijgalva
25. Sievas negaidītās ierašanās dievība ? Kotadtute
26. Samierināšanās dievība ? Konuvairs
27. Līdzjūtības dievība ? Teunuganneiets
28. Pieticības dievība ? Kotaesjauneko
29. Smēķēšanas dievība ? Pīpētkācies
30. Dzeršanas dievība ? Vienctākāderējs
31. Ēšanas dievība ? Kānurīs
32. Nesaturēšanas dievība ? Amanpiekakājas
33. Nerūpisma dievība ? Amanpiekājas
34. Pašapmierināšanas dievība - Anukaespats
35. Pasūtīšanas dievība - Ejtaktū
Vecs 14.04.2007, 13:48   #74
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Vēstule Ziemassvētku vecītim

Dārgais Ziemassvētku vecīti!

Tā laikam Tev nav pierasta lieta saņemt vēstules šādā dienā, otrajā janvārī, bet es gribētu noskaidrot kādu domstarpību, kas radusies mūsu starpā.

Pagājušā mēneša sākumā es Tev uzrakstīju vēstuli, kurā palūdzu no Tevis velosipēdu, elektrisko dzelzceļu, skrituļslidu pāri un futbolista formu. Visu gadu es mācījos kā vājprātīgs, un man bija labākās atzīmes ne tikai klasē, bet arī visā skolā.

Goda vārds, neviens neuzvedās tik labi kā es pret vecākiem, brāļiem un draugiem. Es pastāvīgi skrēju uz veikalu un pat divas reizes palīdzēju večiņai pāriet pāri ielai. Nav palicis neviens labs darbs, ko es nebūtu izdarījis.

Un kāda mārrutka pēc Tu man atnesi šito debīlo krūzīti, idiotisko svilpīti un to pretīgo, atbaidošo zeķu pāri? Ko Tu, āpsi, vispār esi no sevis iedomājies, šādi liekot man visu gadu uzvesties un atstājot visu šo mēslu čupu zem eglītes? Un kā ņirgājoties, Tu atnesi tāāāāādu dāvanu kaudzi tam kretīnam, kas dzīvo kaimiņu mājā, ka viņš ar tām visām pat pa durvīm nevarēja ieiet?

Tā ka nemaz neiedomājies nākamgad bāzt savu resno smirdīgo pakaļu man pie loga! Es Tevi turpat uz vietas izdrāzīšu, ar akmeņiem nomētāšu tavus apdirsušos briežus tā, ka viņi aizbēgs no Tevis, un Tev kājām nāksies iet atpakaļ uz savu nedataisīto Ziemeļpolu apmēram tāpat kā man, jo Tu man neuzdāvināji to nolādēto velosipēdu!

Ej *****, Ziemassvētku vecīt! Šogad Tu tiešām uzzināsi, cik es slikts varu būt, Tu, resnais, taukainais, smirdīgais briežu drātētājs!

Vienmēr Tavs,

Jānītis
Vecs 14.04.2007, 13:51   #75
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Absolūti nederīgs

Nepaspēju pat lāga ieiet iesaukšanas komisijas telpā, kad kāds virsnieks man jau uzbļāva:

- Ko brīnies, muti pavēris! Ģērbies nost! Mudīgāk!

Protams, es izģērbos un nostājos tādu pašu pliku vīriešu rindas galā. Kad pienāca mana kārta, ārsts ņēmās aplūkot manu seju: iespējams, viņš pētīja mazliet greizo degunu vai manas tuvredzīgās acis.

- Astigmātiķis?

- Nē, katolis, - atbildēju bez vilcināšanās.

Man aiz muguras atskanēja smiekli. - Nav ko zviegt! - iebrēcās daktreris. - Tu laikam gribi dabūt virssardzi! Interesanti, kas tas tāds par daiktu...

- Jūs esat ļoti laipns, dakter, bet man mājās nebūs kur to likt. Mēs dzīvojam tik saspiesti...

Mans atteikums ārstu laikam ļoti apvainoja, jo viņš pielēca kājās, pavisam pārskaities. Par laimi, man pavēlēja pienākt pie blakus galdiņa. Es paklausīju. Man sāka uzdot jautājumus:

- Lasīt un rakstīt proti!

- Kas tas par jautājumu!

Belziens pa galdu.

- Nekādus 'kas tas par jautājumu!'. Atbildēt: jā vai nē!

- Jā vai nē, - es atbildēju, nolēmis turpināt izpildīt visu, ko vien man liks.

- Bet tagad es tev teikšu dažādus vārdus, bet tu man - vārdus ar pretēju nozīmi. Saprati!

- Sapratu, - es atbildēju.

- Tātad sākam. Karsts.

- Auksts.

- Balts.

- Melns.

- Labi ej.

- Slikti, stāvi.

- Absolūti nederīgs!

- Derīgs daļēji.

- Vācies prom!

- Panāc tuvāk.

- Diezgan!

- Turpini.

- Idiots!

- Gudrais.

- Aizvāciet taču viņu no šejienes reiz par visām reizēm!

Un, kamēr es meklēju atmiņā izteicienu, kas būtu pretējs šim, divi kareivji saķēra mani aiz rokām un izveda ģērbtuvē. Pa lodziņu man pasniedza izziņu. Es biju pārsteigts. Izziņa vēstīja: 'Pilnīga atbrīvošana no karaklausības. Absolūti nederīgs. 17.paragrafs, C.punkts. Garīga nepilnvērtība.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 16:08.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club