The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Virsbūve/Salons
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.03.2008, 16:00   #31
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAgalja
ja vis buus kartiibaa, tad tre6dien bus foto ko man piegada no Rieger body kit
veel man jaapaspeej perneest numurziime uz bamperi ar apgajsmojumu...jo marta beiga veedu ma6iinu kraasot... visu
Kādā tad krāsā krāsosi?
Vecs 11.03.2008, 17:36   #32
RAgalja
Lietotājs

RAgaljaLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.04.2007
Dzinējs: G60
Ziņas: 246
RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

domaaju ka taada pa6a... bet man veel piedavaja melno akrilu.... es nezinu ka tas izskatas
RAgalja nav forumā   Citēt
Vecs 11.03.2008, 20:15   #33
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAgalja
domaaju ka taada pa6a... bet man veel piedavaja melno akrilu.... es nezinu ka tas izskatas
Tā izskatās pilnīgi melna un spīdīga. Nav metālika. Vismaz man tā liekas.
Vecs 11.03.2008, 22:42   #34
RAgalja
Lietotājs

RAgaljaLietotāja bilde

RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs RAgalja .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

nu atbrauk6u paskati6os.. bet domaju ka paliek tada ka ir ari ir normala krasa
ta ir tum6i peleka..bet na dazam pusem izskatas ka melna
Vecs 12.03.2008, 22:15   #35
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nesaprotu kapēc parkrasojot pilnība auto atstāt to tada paša krasā

Tagad tik daudz košas, jaunas, interesantas krāsas
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 13.03.2008, 00:50   #36
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Nesaprotu kapēc parkrasojot pilnība auto atstāt to tada paša krasā

Tagad tik daudz košas, jaunas, interesantas krāsas

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 13.03.2008, 14:27   #37
RAgalja
Lietotājs

RAgaljaLietotāja bilde

Noklusējot

nezinu..man patik taa krasa...
kadi ir piedavajumi krases izvelei?
Vecs 13.03.2008, 15:04   #38
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Viss ir labi tikai ...
Neonus labāk nafik
Diski gaumes jautājums, bet labāk būtu melni
Savā ziņā mans lauciņš ... suba kaste no skaidu plates? Ja tā, tad met ārā , suba kastei visideālākais materiāls ir finieris, jo biezāks, jo labāk (tas nav subjektīvs viedoklis, bet gan praksē pārbaudīts).
Citādi jau prieks, ka kāds šitās mūsu vecās lamatas arī kopj
Vecs 14.03.2008, 10:14   #39
RAgalja
Lietotājs

RAgaljaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver [janka]
Viss ir labi tikai ...
Neonus labāk nafik
Diski gaumes jautājums, bet labāk būtu melni
Savā ziņā mans lauciņš ... suba kaste no skaidu plates? Ja tā, tad met ārā , suba kastei visideālākais materiāls ir finieris, jo biezāks, jo labāk (tas nav subjektīvs viedoklis, bet gan praksē pārbaudīts).
Citādi jau prieks, ka kāds šitās mūsu vecās lamatas arī kopj

par neonu..bus body kit..un no saniem tas bus nav redzams...
kad es atvedu krasot diskus...man piedavaja melno ar hromu... tur bus cits izskats...tas tie6am ir gaumes jautajums....
bet saba kaste ir no koka... materiala..es pat nezinu ka vin6 saucas krieviski..latviski te6am ne pateik6u... bet tas ir labaks ne ka no finieri... jo tas materialu man piedavaja viens cilveks kuram ma6inaa stav Kicker un Pioneer aparatura... tas materials ne laiz gaisu... kadaa kluba tusina varat apskatit pa6i
Vecs 14.03.2008, 10:39   #40
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAgalja
par neonu..bus body kit..un no saniem tas bus nav redzams...
kad es atvedu krasot diskus...man piedavaja melno ar hromu... tur bus cits izskats...tas tie6am ir gaumes jautajums....
bet saba kaste ir no koka... materiala..es pat nezinu ka vin6 saucas krieviski..latviski te6am ne pateik6u... bet tas ir labaks ne ka no finieri... jo tas materialu man piedavaja viens cilveks kuram ma6inaa stav Kicker un Pioneer aparatura... tas materials ne laiz gaisu... kadaa kluba tusina varat apskatit pa6i
cik zinu kicker un pioneer aparatura ir iexaa mashina KRieger
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 14.03.2008, 10:41   #41
RAgalja
Lietotājs

RAgaljaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
cik zinu kicker un pioneer aparatura ir iexaa mashina KRieger
ne,tas ir cits cilveks
Vecs 14.03.2008, 10:43   #42
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

A taa corraads lapz,taa turpinat,prieks ka cilveki ar kautko nodarbojas
Vecs 14.03.2008, 10:47   #43
RAgalja
Lietotājs

RAgaljaLietotāja bilde

Noklusējot

vakar zvaniju...man pateica ka pirmdien vakaraa bus mans bamperis un "porogi"
Vecs 14.03.2008, 10:53   #44
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

tad tev nakam 5dien jabrauc atradities
Vecs 14.03.2008, 11:02   #45
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Vēlreiz atgriezīšos pie suba kastes "masīvais" koks NAV labāks par finieri, jo šajā gadījumā ir nepieciešams maksimāli nemainīgs tilpums un finieris ir līmēts un deformācija ir visminimālākā Līmētais koks arī nav slikts ... mēbelēm, bet šajā gadījumā nē, jo būs nepieciešams ļoti liels biezums, savukārt finieris nodrošina to pašu izturību pie mazāka biezuma.
p.s. ar finieri šeit jāsaprot vismaz 1.5cm biezs materiāls.
Man ir šitāds zārciņš
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:38.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club