The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 07.08.2008, 13:03   #16
orcan

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no K-Rieger
Ne... Es sastreegumaa blakus 200sx staaveeju... Nabags taa mociijas... Pagaida kad prieksha tukshaaka un izspoleejot palec uz priekshu...

P.S. Un shii dzeka posti vispar iespaarda... No offence.. bet taa ir
es ar ikdiena braukajos ar keramisko sešpēdu sajūgu sākumā bija tā ka lekāju ka varde sastregumos, bet pecāk apradu un māku jau nedaudz izslidināt, protams man sajūga kurvis naf extreme un sajūga disks ir ar atsperēm, kas ielai ir labvēlīgāks
  Citēt
Vecs 07.08.2008, 13:07   #17
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pierast jau var pie visa, tik jautājums vai vajag

Priekš kam mocīt sporta sajugu un kurvi ikdienas korķos it īpaši ja ar to auto nepiedalies nekādas gonkas

tad jau, manuprat , jāmeklē cits risinājums piemēram, likt citu karbu, kur ir iespejams iebazt lielāku sajugu
Vecs 07.08.2008, 13:07   #18
orcan

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
vispār man pašai patīk Clutchnet firmas ražojums, atsauksmes maz dzirdēju, bet arī īpaši neinteresejos Sūtijam e-pasta vēstuli uz šo firmu Krievijā, lai uzzinat cik priekš scirocco izmaksas kurvis ar disku atbildeja ka sakot no 600ls

http://clutchnet.ru/catalog/clutchnet.shtml
personīgi man nepatīk Cluchnet cik esam likuši no 5 komplektiem 2 varēja uzlikt normāli nečakarējoties 2 bija jaliek šaibas starp spararatu un kurvi vienam bija jāvirpo vidus lauka jo savadāk disks nesaskārās ar kurvi un pietam vel uzsākot brakt nepatīkami iečīkstas
  Citēt
Vecs 07.08.2008, 13:09   #19
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no orcan
personīgi man nepatīk Cluchnet cik esam likuši no 5 komplektiem 2 varēja uzlikt normāli nečakarējoties 2 bija jaliek šaibas starp spararatu un kurvi vienam bija jāvirpo vidus lauka jo savadāk disks nesaskārās ar kurvi un pietam vel uzsākot brakt nepatīkami iečīkstas
es esmu reklāmas upuris
Vecs 07.08.2008, 13:11   #20
orcan

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
es esmu reklāmas upuris
tie protams bija uz Hondām un maksaja kautkas ap 300Ls varbūt VW ir savadāk
  Citēt
Vecs 07.08.2008, 13:14   #21
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no orcan
Es ar planoju nemt 6 pedu ar atsperem, bet ACT razojumu. Ir atsauksmes?
http://www.performancecenter.com/clu...ace-clutch-kit
Vecs 07.08.2008, 13:14   #22
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no orcan
japaņiem tadas lietas nezinu kāpēc vienmēr ir lētāk priekš scirocco grūti atrast un arī assortimens ir baigi švaks,ka arī parasti cenniks labs, ta ka vairak negribas
Vecs 07.08.2008, 13:16   #23
Westcoast
Lietotājs

WestcoastLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.08.2006
Ziņas: 368
Westcoast .Labs sākums Westcoast .Labs sākums
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Ko nosaka peedu daudzums?
Westcoast nav forumā   Citēt
Vecs 07.08.2008, 13:23   #24
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Westcoast
Ko nosaka peedu daudzums?
manas zināšanas te ir diezgan vajas

manuprat, krist galejibas arī nav verts uzreiz ka jau Orcan rakstija, par tādu mantu ir vērts aizdomaties, kad tiešam esi nopietni uzlabojis dzinēja veiktspēju. Mums, piemēram, pagaidam ļoti labi tur jaudu un neslid nedaudz pastiprinats Sachs disks, ja pareizi atceros, tad pēc ražotaja datiem, tas tures līdz 200zs, bet ka būs reali drīz uzzinasim
Vecs 07.08.2008, 13:25   #25
Westcoast
Lietotājs

WestcoastLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.08.2006
Ziņas: 368
Westcoast .Labs sākums Westcoast .Labs sākums
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA

manuprat, krist galejibas arī nav verts uzreiz ka jau Orcan rakstija, par tādu mantu ir vērts aizdomaties, kad tiešam esi nopietni uzlabojis dzinēja veiktspēju. Mums, piemēram, pagaidam ļoti labi tur jaudu un neslid nedaudz pastiprinats Sachs disks, ja pareizi atceros, tad pēc ražotaja datiem, tas tures līdz 200zs, bet ka būs reali drīz uzzinasim
Es izlukoju karalauku, pirms kara
Westcoast nav forumā   Citēt
Vecs 07.08.2008, 13:25   #26
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Westcoast
Es izlukoju karalauku, pirms kara
Vecs 07.08.2008, 14:13   #27
orcan

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
man tagad tads stāv virsū atskasmesno manas puses ir labakās vēl pāris nissaniem esmu piegādājis sūdzību naf
  Citēt
Vecs 07.08.2008, 14:22   #28
orcan

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA

parasti sajūga veiktspēja mērāma NM jo dažādien dzinejiem ar vienādiem ZS grieze stipri atsķiras, piemeram turbo vai neturbo dīzelis - benzīns
P.S. Sachs arī ir labs
  Citēt
Vecs 07.08.2008, 22:12   #29
buu
Jauniņais

buuLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.01.2008
Dzinējs: 1.9TDI 180hp
Ziņas: 22
buu .Labs sākums buu .Labs sākums buu .Labs sākums buu .Labs sākums
Noklusējot

sajuugam liekas vairaak uz griezi jaaskataas, jo tieshi par lielu grieze var izsaukt sajuuga sliideeshanu... bet nju tas jau vairaak diizeljiem izpauzhas, kur grieze ir ljoti liela pie mazakiem apgriezieniem...
Vecs 07.08.2008, 22:30   #30
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no buu
sajuugam liekas vairaak uz griezi jaaskataas, jo tieshi par lielu grieze var izsaukt sajuuga sliideeshanu... bet nju tas jau vairaak diizeljiem izpauzhas, kur grieze ir ljoti liela pie mazakiem apgriezieniem...
Palaboshu - turbo motoriem

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:34.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club