The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.01.2017, 11:19   #1
buba
Jauniņais

Reģistrācija: 14.12.2014
Dzinējs: 2.0 16vt
Ziņas: 34
buba .Neitrāls
Noklusējot 16v 9A eļļa kartera ventilācijā

16v 9a tūnēts dzinējs, mierīgi braucot viss forši, sportojot eļļu pūš ārā pa kartera ventilāciju.
Ar šķupu un eļļas daudzumu viss kā nākas.
Ar kompresiju un gredzeniem utt viss forši.
Varbūt kādu ir piemeklējusi šī problēma un ir risinājums?!
Uzgooglēju daudziem ir tāda problēma, bet neatradu pārliecinošu atrisinājumu.
Doma pameiģināt uztaisīt arī ventilāciju vārsta vākā, varbūt palīdzēs.
buba nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 14:10   #2
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Eļļa cik daudz uzkarst? Kā vispār sportojot motors uzvedas saistībā ar karšanu?
Un ar kompresiju tiešām viss tip top?
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 14:16   #3
buba
Jauniņais

buba .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Eļļa cik daudz uzkarst? Kā vispār sportojot motors uzvedas saistībā ar karšanu?
Un ar kompresiju tiešām viss tip top?

Jā 14 ar kko bar visos podos, gredzeni negrab.
Nekādas tikā tādas pamanāmas kaites un simptomi nav.
Gredzeni ar pirms sezonas mainīti.
Eļļas temp viss kārtībā arī spiediens eļļas viss ok.
Kad izpūš ārā to eļļu tad paliek uz minimumu šķups, tad vairs nepūš, bet tā jau nav nopietni braukāt.
Nekarst.
buba nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 14:35   #4
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šups pareizais ?
Vecs 12.01.2017, 14:46   #5
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Man 16v riktīgi eļļu pa ventilāciju vēma ārā kad gredzeni bija salauzti no detonācijas
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 16:09   #6
buba
Jauniņais

buba .Neitrāls
Noklusējot

Jā no sākuma domāju kad ar šķupu kkas nav, bet arī biju izlējis ārā visu eļļu samēriju salēju kā nākas.
Nu gredzeni bij mana pirmā doma bet tad jau kaut ko dzirdēt laikam kad varētu un kompresija nebūtu kā nākas.
Detonāciju arī itkā neesmu noķēris. Itkā
buba nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 16:16   #7
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Man arī it kā likās ka detonāciju nebiju noķēris un braukt auto brauca, bet gredzeni bija salūzuši, pag īstenībā gredzeni laikam pat veseli bija, virzuļa daļas kas starp gredzeniem bija izlūzušas
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 16:20   #8
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 18:41   #9
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Eddza ir tieši ielicis to ko es sliecos domāt par vainu!
Man pašam 16 vārstīgais agrāk pie gonkošanas mēdza iepūst eļļu ieplūdē( pirms novienoju nost kartera ventilāciju no ieplūdes uz vnk savācējtrauku) , bet nu man visam bonusā nāca pārlieku liela dzinēja temperatūra- attiecīgi eļļas! Pārgāju no 10w40 uz 10w60 eļļu un šitas joks man pazuda kā ar roku noņemts
Vārdsakot man problēma bija pašā eļļā
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 18:41   #10
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Detonācija dara brīnumus
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2017, 19:13   #11
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Jā Jāni

Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 13.01.2017, 13:08   #12
buba
Jauniņais

buba .Neitrāls
Noklusējot

Paldies par ieteikumiem, nākošo nedēļu ķeršos klāt cerams atradīšu vainu kas nav detonācijas sekas haha.

Kādu eļļu lietojat 16vt īpašnieki, labākaj dzinēja temperatūrai un darbībai?!
Cik pēc jūsu domām ir ok eļļas temp sportojot?!
buba nav forumā   Citēt
Vecs 13.01.2017, 13:57   #13
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Eddza ir tieši ielicis to ko es sliecos domāt par vainu!
Man pašam 16 vārstīgais agrāk pie gonkošanas mēdza iepūst eļļu ieplūdē( pirms novienoju nost kartera ventilāciju no ieplūdes uz vnk savācējtrauku) , bet nu man visam bonusā nāca pārlieku liela dzinēja temperatūra- attiecīgi eļļas! Pārgāju no 10w40 uz 10w60 eļļu un šitas joks man pazuda kā ar roku noņemts
Vārdsakot man problēma bija pašā eļļā

Kad uzliku MS mainīja max rpm (ierobežotāju) Tad pēc pāris startiem dragā man arī vis ieplūdnieks bija eļļā.

Uztaisīju arī eļļas savācēju, problēma neatrisinājās līdz galam, vienīgais ka eļļa palika traukā nevis ieplūdē.

Tad laika gaitā pamanīju sakritību, eļļā sāk "staigāt" kur grib tad kad darba t ir maximāla un lielos rpm

Tad mainot eļļu pārdevējs ieteica citu, 5w60 laikam. Problēma principā pazuda. Tagad tik ļoti ilgi gonkojot savācās nedaudz tvertnē.

Tātad arī lieku uz to ka eļļu Būtu labi paņemt tādu, kas lielāka t nepaliek šķidra kā ūdens un nepārveršās tvaikos lielos apgriezienos.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 13.01.2017, 14:01   #14
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no buba
Paldies par ieteikumiem, nākošo nedēļu ķeršos klāt cerams atradīšu vainu kas nav detonācijas sekas haha.

Kādu eļļu lietojat 16vt īpašnieki, labākaj dzinēja temperatūrai un darbībai?!
Cik pēc jūsu domām ir ok eļļas temp sportojot?!

Nezinu, man eļļas T devējs sen nestrādā, bet atceros ciparus 110-115, braucot uz 160-180 tā ilgāk

Eļļa priekš Scirocco šitāda man :

sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 13.01.2017, 15:43   #15
buba
Jauniņais

buba .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Nezinu, man eļļas T devējs sen nestrādā, bet atceros ciparus 110-115, braucot uz 160-180 tā ilgāk

Eļļa priekš Scirocco šitāda man :

Jā man arī ir MS un pacelti RPM un arī eļļu spļauj ārā sportiski braucot.
Un braucu ar 10w40..
Pameiģināšu samainīt arī eļļu, cerams būs uzlabojumi!
Paldies par info
buba nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:54.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club