The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dažādi jautājumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 07.01.2016, 22:07   #1
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vīri, Vīri.. Kāds jūsu dīzeļiem degvielas patēriņš šajos mīnusos? Es ikdienā braucu ~8-9km uz darbu un tad mājās. Pirms braukšanas nedaudz pasildu. Patēriņš šobrīd ir ~12l/100km. Kapēc mani negrib pamest VR6 patēriņš?
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 07.01.2016, 22:18   #2
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Interesanti kā Tev izdotos dabūt tādu patēriņu no VW UP
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 07.01.2016, 22:49   #3
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man arī šajos vēsajos laikapstākļos, 10 līdz 15km un nedaudz pasildot- 4-5min vidējais pēc paneļa - 8-11 l/100km
ja siltāks, tad krietni zemāks

bet jo ilgāk silda, jo lielāku vidējo patēriņu startā uzliek, tad tam grūtāk nokristies pa tik īsu laiku
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 07.01.2016, 23:20   #4
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Interesanti kā Tev izdotos dabūt tādu patēriņu no VW UP
Es domāju, ka viss ir iespējams

Citēt:
Ziņa no OZ
man arī šajos vēsajos laikapstākļos, 10 līdz 15km un nedaudz pasildot- 4-5min vidējais pēc paneļa - 8-11 l/100km
ja siltāks, tad krietni zemāks
bet jo ilgāk silda, jo lielāku vidējo patēriņu startā uzliek, tad tam grūtāk nokristies pa tik īsu laiku
Es aprēķināju pēc nobrauktajiem km un ielietās degvielas. Karoč viss laikam ir kārtībā
Es pamēģināšu nedēļu nelietot to auxiliary sildītāju. Avoti vēsta, ka viņš esot 1kW jaudīgs un viņam pienāk 4AWG kabelis - tas ir ~ 21mm^2. Es viņu visu laiku slēdzu iekšā. Domāju ka tas rada lielu slodzi ģeneratoram un iespējams tādēļ arī ir lielāks degvielas patēriņš.
Vecs 08.01.2016, 12:54   #5
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man RWD 3.0d un pārvietojos Līdz darbam 800m, man vairāk uz vietas norūc nekā braucot, un man ir 12l, bākas saturā ir spēks

P.s. un es braucu ar 225/50/17 tupelēm...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 08.01.2016, 13:47   #6
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šodien paskatījos patēriņu.

Sildu minūtes 5 parasti (kamēr stiklus atkausē vai ar skrāpi notīru), tad aiziet

pēc 8 km ap 10 l, pēc 18 km ir 8,5 un pēc 25km ir 7 litri (tas ir kad ārā ir zem 15)

Kad siltāk tad par 0,5 mazāk
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 08.01.2016, 19:47   #7
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Šodien nobraucu 20km ārpus Rīgas, nokritās līdz 8,4l ar 1,9tdi.
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 08.01.2016, 23:34   #8
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Manam vecajam Dirselim šobrīd vidējo rāda 9,2l
Ir ļoti jūtams,ka tiek sildīti stikli,spoguļi un tt
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 08.01.2016, 23:39   #9
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Viss kārtībā. Šodien braucu uz darbu un neieslēdzu 1kW sildītāju Protams pārsalu. Dzesēšanas šķidrums neuzsila, eļļa neuzsila, bet pārliecinājos ka degvielas patēriņš uzreiz nokritās uz saviem 8,2l manā īsajā ceļa posmā.
Turpmāk turpināšu slēgt iekšā sildītāju un degvielu netaupīšu
Bāc kā es gribētu autonomo pečku
Vecs 09.01.2016, 21:50   #10
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man RWD 3.0d un pārvietojos Līdz darbam 800m, man vairāk uz vietas norūc nekā braucot, un man ir 12l, bākas saturā ir spēks

P.s. un es braucu ar 225/50/17 tupelēm...

800m.. sliņķis ziemā ietu ar kājām

Man bik tālāk, padsmit km uz darbu, tikpat atpakaļ.
AWD 3.0sd, 12,5 litri vidējais. Ar auksto laiku uzkāpa. Bija 11,5

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 09.01.2016, 23:25   #11
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,176
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Šodien aizbraucu uz Liepāju un atpakaļ, gan faktiskais gan pēc dačika- ne vairāk kā 7l uz 100km.
Ceturdien no rīta bija -25, pieleca jau sūdīgāk nekā citus rītus, bet dēļ aķīša. 5-10 min pasildīju un nenosalis devos uz darbu 2km attālumā, mana pastēte mani lutina
Redzot kā kolēģi mokas ar 2006 un uz augšu mašīnām...
ok, spams sanāca...
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 10.01.2016, 01:05   #12
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vajag disel power patēriņš topicu
Audi 2.5v6 7-7.5/100km Pēc kompja 8 (sildot 10min, un jauktajā režīmā)
Kā ir siltākā laikā nezinu, tik ilgi vēl nebraucu ar viņu
Vecs 10.01.2016, 08:26   #13
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pārvietoju

Ja gribat inčigāku nosaukumu, rakstiet variantus, izlabošu
Vecs 22.02.2016, 21:56   #14
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Pagaišnedēļ salējos. Vidējais patēriņš nokrities līdz 7,5l/100km.
Nedaudz piedomāju pie braukšanas stila.
Vecs 22.02.2016, 21:58   #15
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Pagaišnedēļ salējos. Vidējais patēriņš nokrities līdz 7,5l/100km.
Nedaudz piedomāju pie braukšanas stila.
Tavam 2.0tdi?

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 00:49.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club