The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dažādi jautājumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.03.2011, 01:41   #31
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pacelšu šo topiku nedaudz dienas gaismā, jo pamazām sāk iekrāties naudiņa un tiek domāts par corrado iegādi. tikai manā redzes lokā drīzāk ietilpst 2.0 16v vai G60. tad kuru? G60 itkā jaudīgāks, bet kā ar rezerves daļām? kādās cenās? Degvielas patēriņš? trakākajā gadijumā kam labāk uzlikt gāzes sistēmu? G60 to vispār ir ieteicams?
semigallss nav forumā   Citēt
Vecs 12.03.2011, 13:01   #32
Val
Jauniņais

ValLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.11.2009
Dzinējs: 5vt
Ziņas: 182
Val .Neitrāls
Noklusējot

Pērc kam labāks kuzavs, motoru tāpat paspēsi nomainīt.
Vecs 12.03.2011, 14:12   #33
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tas gan labāk skaties kuram būris, salons un viss pārējais specifiskais ir vairāk kārtībā, jo motorus var nomainīt.
G60 ir lielas problēmas ar kompresoriem - izdilst un neko vairs nepūš.
Patēriņš 16V vismaz man standartam ir tīri ok. šoseja - ~7l, Rīga - ~11l. Bet tas jau atkarīgs no katra kājas smaguma.
Corra ar gāzi galīgi nav forši - lai arī kāds motors tur būtu iekšā.
Vecs 12.03.2011, 15:46   #34
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es tiektos pēc 2.0l 16V dzinēja.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 12.03.2011, 15:46   #35
semigallss
Vietējais

semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Corra ar gāzi galīgi nav forši - lai arī kāds motors tur būtu iekšā.
man jau ar gāze ne pārāk, bet ko darīt ka degvielas cenas tik lielas. kaut kas jāupurē ir. un divus autiņus uzturēt arī nevaru.. Galvenokārt mani intresē par to gāzi tas vai viņa nekādi neietekmē kompresora mūžu?
Vecs 12.03.2011, 15:49   #36
semigallss
Vietējais

Noklusējot

cik īsti jaudas ir tam 2.0 16v? neliekas nīkulīgs ja viņš ir pilnīgi stock??? iesākumā pilnīgi noteikti man nekādi uzlabojumi viņam netiktu veikti.
Vecs 12.03.2011, 15:49   #37
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
man jau ar gāze ne pārāk, bet ko darīt ka degvielas cenas tik lielas. kaut kas jāupurē ir. un divus autiņus uzturēt arī nevaru.. Galvenokārt mani intresē par to gāzi tas vai viņa nekādi neietekmē kompresora mūžu?

Kompresoru nē, bet pašu motoru gan.
Vecs 12.03.2011, 16:20   #38
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
cik īsti jaudas ir tam 2.0 16v? neliekas nīkulīgs ja viņš ir pilnīgi stock??? iesākumā pilnīgi noteikti man nekādi uzlabojumi viņam netiktu veikti.
Ja nemaldos, tad 2.0 16V bija 150Zs un G60 - 160Zs tā kā liela atšķirība nav, pie nosacījuma ja ir jauns kompresors (nez vai tāds Latvijā vispār ir).
Esmu lasījis VWvortex forumā, ka ar labu G60 dzinēju esot ļoti patīkami braukt. Dzinējam esot laba raksturlīkne. Ikdienā tiešām esot super un motors nav jāspīdzina, lai tas ietu.
Vecs 12.03.2011, 16:26   #39
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Ja nemaldos, tad 2.0 16V bija 150Zs un G60 - 160Zs tā kā liela atšķirība nav, pie nosacījuma ja ir jauns kompresors (nez vai tāds Latvijā vispār ir).
Esmu lasījis VWvortex forumā, ka ar labu G60 dzinēju esot ļoti patīkami braukt. Dzinējam esot laba raksturlīkne. Ikdienā tiešām esot super un motors nav jāspīdzina, lai tas ietu.

Daļēji pareizi :
150 zirgi bija motoram ar kodu ABF, kas Corrai stockā nav nācis, tie gāja iekš mk3 golfa.
Stockā 16 vārstīgais bija ar kodu 9A - 136 Zs.
G60 jā bija 160 zs. Kluba pirmajā lapā ir tak sadaļa Vēsture - tur var palasīt.
Nu katram jau tas motora nīkulības slieksnis ir savādāks grūti teikt. Bet nu man pietiek. Svars corrai ~1145 kg nu tā ka skaties pats kāda attiecība.
Vecs 12.03.2011, 16:31   #40
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Daļēji pareizi :
150 zirgi bija motoram ar kodu ABF, kas Corrai stockā nav nācis, tie gāja iekš mk3 golfa.
Stockā 16 vārstīgais bija ar kodu 9A - 136 Zs.
G60 jā bija 160 zs. Kluba pirmajā lapā ir tak sadaļa Vēsture - tur var palasīt.
Nu katram jau tas motora nīkulības slieksnis ir savādāks grūti teikt. Bet nu man pietiek. Svars corrai ~1145 kg nu tā ka skaties pats kāda attiecība.
Re kā.. šo es esmu kaut kur palaidis garām. Kauns
Vecs 12.03.2011, 17:13   #41
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Ieteiktu meklēt 16vārstīgo. G60 nenokauti praktiski nav atrodami vairs,latvijā par viņiem nemāk rūpēties kā to kompresori prasa.Remonti dārgi un arī apkopes maksā diezgan daudz,kuras kompresoram ir bieži vajadzīgas. 16vārstīgajiem tomēr remonti lētāki un ikdienā pateicīgāks tas motors būs. Protams,viss atkarīgs no bunžas stāvokļa. Tas corrado pērkot ir vissvarīgākais!
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 12.03.2011, 17:20   #42
semigallss
Vietējais

Noklusējot

nujā, remontu izmaksas man ir svarīgas. patreiz esmu nonācis pie secinājuma ka jāmeklē G60 ar labu kuzavu + laicīgi jāsāk meklēt rezervei 2.0 16v motoru
salons mani neuztrauktu jo to jau jebkurā laikā var pāršūt.
Vecs 12.03.2011, 17:25   #43
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
nujā, remontu izmaksas man ir svarīgas. patreiz esmu nonācis pie secinājuma ka jāmeklē G60 ar labu kuzavu + laicīgi jāsāk meklēt rezervei 2.0 16v motoru
salons mani neuztrauktu jo to jau jebkurā laikā var pāršūt.

Saplēsti audumi ir viens, kas tik tiešām nav tik traki. Cits ir pašu plastmasu stāvoklis - plaisas un vispār to esamība.
Vecs 12.03.2011, 17:28   #44
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Saplēsti audumi ir viens, kas tik tiešām nav tik traki. Cits ir pašu plastmasu stāvoklis - plaisas un vispār to esamība.
+ pelnutrauka "turētāju" un drošinātāju vāku meklēju jau gadu!
Vecs 12.03.2011, 18:37   #45
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja grib likt gāzi un uztraucies par izdevumiem, labākais motors būs 2,0 8v

jo ar gāzi vienalga neredzēt tos zs kas tiek noradīti, bet vismaz nebus žēlnokaut, citu 2e motoru nopirks, ieliks un brauks tālāk laimīgs

Ikdienai ar 2,0 8v manuprāt ar pietiek
sciroco nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:28.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club