The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 21.04.2008, 22:50   #316
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ap 20:00 satikts Gin44a un Koshars. Papļāpāts....
Karlix nav forumā  
Vecs 21.04.2008, 23:51   #317
robiic
Lietotājs

robiicLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.01.2008
Dzinējs: 1.598
Ziņas: 206
robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

shoriit pie seeniites redzeeju melnu scirocco un tad ap 15.00 valmieraa redzeeju melnu corrado
robiic nav forumā  
Vecs 23.04.2008, 13:53   #318
Grecks
Lietotājs

GrecksLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.10.2006
Dzinējs: VR6 2,9
Ziņas: 444
Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no robiic
tad ap 15.00 valmieraa redzeeju melnu corrado

Kur? es varbuut
bija netiirs liidz logam?
Vecs 23.04.2008, 14:32   #319
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grecks
Kur? es varbuut
bija netiirs liidz logam?

es tev vinju tiiru vispaar redzeejis neesmu

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā  
Vecs 23.04.2008, 14:49   #320
robiic
Lietotājs

robiicLietotāja bilde

robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs robiic .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

nu es redzeeju pie wolmar viesniicas! ...tu (vai kaads cic) mani baigi veeroja kad braucu garaamm...
robiic nav forumā  
Vecs 23.04.2008, 23:26   #321
Grecks
Lietotājs

GrecksLietotāja bilde

Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
es skaidraa tev vinju tiiru vispaar redzeejis neesmu
melns johaidii vinsh man tur apakshaa ir (tie nav dublji tas ir tjuunings)

tad jau droshi vien ka biju es, tad tas melnais golfs taveejais nevar no taas profila bildes saprast kaadaa kraasaa vinsh tev ir

Citēt:
Ziņa no robiic
nu es redzeeju pie wolmar viesniicas! ...tu (vai kaads cic) mani baigi veeroja kad braucu garaamm...
Vecs 23.04.2008, 23:39   #322
robiic
Lietotājs

robiicLietotāja bilde

Noklusējot

draugiem.** vari apskatiities!
robiic nav forumā  
Vecs 23.04.2008, 23:41   #323
robiic
Lietotājs

robiicLietotāja bilde

Noklusējot

...tu straadaa tanii wolmar viesniicaaa? es shodien redzeeju,ka tur staavvietaa staaveeja taveejais...
robiic nav forumā  
Vecs 23.04.2008, 23:44   #324
koshaars

Ziņas: n/a
Noklusējot

http://photos.fotki.lv/photos/4/W000...3_Holokous.jpg

malejais, tuvakais

Vecs 23.04.2008, 23:46   #325
robiic
Lietotājs

robiicLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars

robiic nav forumā  
Vecs 24.04.2008, 21:30   #326
Grecks
Lietotājs

GrecksLietotāja bilde

Noklusējot

satikts Robiic, apskatiits golfinsh ( smuks jau ir) papljaapaats, biskji aizraavos, aizmuldeejos sausu muti
Vecs 24.04.2008, 21:44   #327
robiic
Lietotājs

robiicLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grecks
satikts Robiic, apskatiits golfinsh ( smuks jau ir) papljaapaats, biskji aizraavos, aizmuldeejos sausu muti

robiic nav forumā  
Vecs 24.04.2008, 22:08   #328
robiic
Lietotājs

robiicLietotāja bilde

Noklusējot

greckam tas corrado kaa miskaste! netiirs!!! ...veel tik truuka kaads gurķītis un izlietots prezis piekaltis pie bampera!
robiic nav forumā  
Vecs 24.04.2008, 22:18   #329
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no robiic
greckam tas corrado kaa miskaste! netiirs!!! ...veel tik truuka kaads gurķītis un izlietots prezis piekaltis pie bampera!

..savukaart nomazgaats kaa konfekte. driiksti sev atziimeet, ka Tev vnk nepaveicaas!

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā  
Vecs 24.04.2008, 23:10   #330
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Satikts Jelgavas Nestē ap 19:00 Sirokists. Papļāpāts un patraucēta satiksme Nestes teritorijā
Karlix nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 00:52.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club