The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 06.04.2008, 13:09   #241
Angel

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no scirocco2
Ja nesaubos tas bija scirocco.
tu esi pilnībā pārliecināts, ka es sajaucu scirocco ar corrado?
vai tad neviens balts corrado nebija, tiešām?

Vecs 06.04.2008, 13:14   #242
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Angel
tu esi pilnībā pārliecināts, ka es sajaucu scirocco ar corrado?
vai tad neviens balts corrado nebija, tiešām?
Bija melns Rado un balts Roco vel sarkans Roco ja būtu vēl kāds noteikti pamanītu
Menn nav forumā  
Vecs 06.04.2008, 17:43   #243
Angel

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Menn
Bija melns Rado un balts Roco vel sarkans Roco ja būtu vēl kāds noteikti pamanītu
es jau nezinu, vai viņš skrējās, jo es tikai redzēju, ka iegriezās Biķernieku teritorijā

Vecs 06.04.2008, 18:03   #244
koshaars

Noklusējot

es redzēju SEVI(tumš Corrado) - skatījos
Wu-rayderu (balts Corrado), - skatījās
Sarkanu Scirocco (bija Spicē), - skēja
pie ieejas bija balts Scirocco - stāvēja

Vecs 06.04.2008, 18:07   #245
Angel

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
es redzēju SEVI(tumš Corrado) - skatījos
Wu-rayderu (balts Corrado), - skatījās
Sarkanu Scirocco (bija Spicē), - skēja
pie ieejas bija balts Scirocco - stāvēja

re, es par šito arī runāju, jo viņš man pabrauca metra attālumā garām, un jūs man te stāstat, ka es neatšķiro rocco no rado

Vecs 06.04.2008, 19:11   #246
koshaars

Noklusējot

Vecs 07.04.2008, 09:29   #247
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.12.2006
Ziņas: 2,058
Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
He, tas ir Mārtiņš (scirocco2 forumā), viņu vakar redzēju pirms tu viņu redzēji. Redzēju tur pat arī evilrunchu, karlixu, face, 4ir4iku, wu-ryderu koosharu, divainacaino scirocco un niku
tad visi jautri paskrējamies un kur nu kurš aizbrauca, daudzi izskatās uz biķerniekiem. Tam scirocco sarkanām ir kr ka viņam gāja ? Ar ko skrējas ?
labi, ka mēs ar Madi bijām tik neredzami, ka nepamanīji mūs.
Vecs 07.04.2008, 09:40   #248
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Holo
labi, ka mēs ar Madi bijām tik neredzami, ka nepamanīji mūs.
Bac, es jau domaju, kurus es piemirsu
sciroco nav forumā  
Vecs 07.04.2008, 09:42   #249
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Bac, es jau domaju, kurus es piemirsu
kā es tagad pārdzīvošu
Vecs 07.04.2008, 11:03   #250
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar visu dienu pa garažu ņēmāmies ar Sciroco, Evilrunchu, 4ir4iku. Periodiski parādijās arī NIKA. Vakarā satikts Drag un Dony.
Karlix nav forumā  
Vecs 07.04.2008, 11:04   #251
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Mūsu skorpi WC kautgad pa nakti esot nospiegojis
Vecs 07.04.2008, 12:57   #252
Westcoast
Lietotājs

WestcoastLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.08.2006
Ziņas: 368
Westcoast .Labs sākums Westcoast .Labs sākums
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver [janka]
Mūsu skorpi WC kautgad pa nakti esot nospiegojis
Esi atrasts
Westcoast nav forumā  
Vecs 07.04.2008, 13:48   #253
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

vakar ari es sasveicinajos ar garāžā dzīvojošajiem ļautiņiem
Vecs 07.04.2008, 21:04   #254
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Noklusējot

Pirms brīža satikts Karlix.
Vecs 07.04.2008, 22:14   #255
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Holo
Pirms brīža satikts Karlix.
Jap bij tāda lieta. Pa ceļam uz Spici uz Kristapa ielas redzēts zils Corrado CK - 530 laikam
Karlix nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 00:11.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club