The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Sadarbības partneri
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 23.03.2014, 12:01   #1
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,129
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot INTER CARS S.A. Latvia

Vakar ir nodibināta sadarbība ar šo uzņēmumu:

INTER CARS S.A. Latvia
- http://iclatvija.lv/

Firma nodarbojās ar auto detaļu tirdzniecību. Ļoti plašs sortiments, ļoti daudz kas ir uz vietas. Ja kaut kas nav un ir piemērām viņu Polijas noliktavā tad vienas dienas laikā prece jau atrodas Latvijas noliktavas telpās bet tas noliktavas viņiem "ir 155 filiāles Polijā un 122 filiāles Eiropā (Čehijā, Slovākijā, Ukrainā, Latvijā, Lietuvā, Rumānijā, Ungārijā un Horvātijā.)"

Pats atradu to bodi meklējot kulises oriģinālos ieliktņus. Cena par tām bija 2 reizes zemāka ne kā citur LV un bija uz vietas. Salīdzināju citas detaļas cenas kuras pēdēja laikā biju pircis vai sūtījis, blīves bija uz vietas un bija ar lētākas, zobsiksnas vāks nebija uz vietas bet varēja dabūt nedēļas laikā, lai gan cena tomēr bija par pāris eiro lielāka kā nopirku.

Tātad, skatāmies, salīdzinām, pērkam

Viņiem ir arī interneta katalogs, login un paroles es dabūšu jaunnedēļ, tad kluba biedri varēs to saņemt pēc pieprasījuma privāti, izsūtīšu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.03.2014, 12:15   #2
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

aizmirsu pierakstīt, mums piešķirta atlaide ir paliela, lielāka ne kā ir APE
Vecs 23.03.2014, 12:28   #3
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
aizmirsu pierakstīt, mums piešķirta atlaide ir paliela, lielāka ne kā ir APE

Tāpēc ka viņi ''ēd ārā'' Grosu un Api
Bet ļoti labi, ka būs pieejams arī šāds piegādātājs un viņa katalogs Noteikti izmantošu katalogu, bet ja ko sūtīšu tad caur partneri, kas atrodas tepat Līvānos.
Vecs 23.03.2014, 12:49   #4
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Man jau gribās lai jums visiem ir ērtāk. Vienam tuvāk Ape, citam Sensons, citam Intercars. Var būt tas cenas atšķiras bet tam kas nepērk daudz ir svarīgs arī attālums līdz veikalam

Lai jau viņi konkurē, man galvenais lai mūs cena ir laba un ir tuvāk majām (garažai)

No vienas puses liekas, par daudz jau ir tie sadarbības partneri ir, nu jau paliek grūti izvēlēties bet nu domāju ka laiks visu pats saliks pa plauktiņiem tie tirgotāji kas piedāvās sliktu cenu agri vai vēlu paliks bez klientiem. Piemērs ir Gross, viņi mūs nedaudz apchakarēja (iedodot katram personīgu karti un savu krajkontu) un ar laiku mūsu atlaide zuda, tur īsti neviens vairs neko nepērk, pērkam citur.

Nesanāca man daudz ko pirkt no tiem visiem sadarbības partneriem un var būt mans viedoklis nav baigi precīzs, bet man liekas ka APE, Sensons, BAP un Gros vairāk der ikdienas mašīnām. Tur priekš Scirocco es praktiski neko nevaru atrast.

InterCars, manuprāt vairāk ir konkurents Handleram un Austospares. Viņiem ir labāki termiņi detaļu piegādei, viņiem uz daudz ko ir labāka cena. Viņiem ir labāks darba laiks (strādā arī sestdien) un ar lielo pasūtījumu var vienoties arī par piegādi. Un viņiem ir daudz kas uz vietas.

Lai katrs izvēlās to kas viņam ērtāks un ceru ka Jūs ar laiku arī kaut ko no tā visa izmantosiet, jo savādāk priekš kam es centos ?
Vecs 25.03.2014, 22:36   #5
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,192
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vai varētu man lūdzu paroli nosūtīt kad tā būs pieejama?
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 25.03.2014, 22:41   #6
robčiks
Jauniņais

robčiksLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.12.2013
Ziņas: 52
robčiks .Neitrāls
Noklusējot

web katalogu vari arī izmantot, ja neesi sadarbības partneris
robčiks nav forumā   Citēt
Vecs 25.03.2014, 23:51   #7
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no robčiks
web katalogu vari arī izmantot, ja neesi sadarbības partneris
Man interesē salīdzināt kluba biedru cenas ar citām iestādēm.
Vecs 24.06.2017, 23:16   #8
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Kurš pasūtīja Interkarā kaudzīti ar detaļām (saistītas ar bremzēm)..?

prasu jo pasūtīju tur spoguli.

Uzmanaties, kad ņemsiet savas detaļas - jums mēģinās iesmērēt arī manu spoguli Es to savākšu 1-dien, vai 2-dien no Interkarā, ja nu prasa...
Vecs 25.06.2017, 00:13   #9
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Es pasūtīju moča bremžu disku, klučus un kapara smēri. Viņi nevarēja 3 nedēļas man to disku sagādāt. Neesmu pārliecināts ka tagad ir atnācis. Pēc svētkiem atkal zvanīšu.
Vecs 25.06.2017, 17:01   #10
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

pasūtījumā ir tikai bremžu diski, kluči un smēre arī ir, bet 0 gab.

ok, tad jau es paspēšu savu spoguli pirmais savākt varu klatienē paintereseties
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 08:13.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club