The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 06.05.2015, 17:45   #1711
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,129
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man atkal divi jautājumi

1.Tam melnajam MK2 scirocco ir R17 vai vēl liekāki? Briesmīgi izskatās, kā kariete
2.Tam MK1 ir BMW lampas(neticu), vai viņiem jau nāca ar lēcu?

MK2 man liekas ir R17

mk1 liktas lampas no BMW, uzminēji
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 06.05.2015, 17:47   #1712
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

labojums, vienā bildē atradu uz riepas salasāmu uzrakstu - 225/35 R18
Vecs 06.05.2015, 18:02   #1713
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Foršas bildes, interesanti paskatīties
Vecs 06.05.2015, 23:26   #1714
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
MK2 man liekas ir R17

mk1 liktas lampas no BMW, uzminēji
Tie ir E30 Facelift pirmo gadu lukturi pēcāk jau nāca ar smaidiņu
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 06.05.2015, 23:44   #1715
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 668
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Foršas bildes. Intersanti ir skatīties uz to laiku R15 diskiem. Kādi tik viņi nav bijuši. Visādi neredzēti Interesanti.
Tavam scirocco diski arī OK!
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 15.05.2015, 14:24   #1716
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

3 dienas atpakaļ bija jāiet T .A. Ielika man divus dzīvniekus:
-pr.gultnis
-tajā pašā pusē šara.

vakar izjaucu, gultnis tiešām čupā, staigāja ritenis pa 1 cm vismaz (biju pārsteigts jo tas negaudoja)
šara bija vēl uz kniedēm, laikam oriģināla un pats interesantākais laba. Bet tā kā nopirku jau citu, nomainīju arī to. Gultnis fag, šara lemforder.

Ziņot kā ir nesen parādījusies brīvkustība arī iekšējā pusasī nomainīju arī to. Arī fag.

Tīko izbraucu no atkārtotā T.A., vis Ok. :-)

Patīkami bija dzirdēt divu inspektoru sarunu par šo auto)))

-ciets laikam?
# jā, baigi ciets!
-krāsa smuka, nav kā visiem pelēkā
#....
Vecs 15.05.2015, 15:32   #1717
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,182
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
3 dienas atpakaļ bija jāiet T .A. Ielika man divus dzīvniekus:
-pr.gultnis
-tajā pašā pusē šara.

vakar izjaucu, gultnis tiešām čupā, staigāja ritenis pa 1 cm vismaz (biju pārsteigts jo tas negaudoja)
šara bija vēl uz kniedēm, laikam oriģināla un pats interesantākais laba. Bet tā kā nopirku jau citu, nomainīju arī to. Gultnis fag, šara lemforder.

Ziņot kā ir nesen parādījusies brīvkustība arī iekšējā pusasī nomainīju arī to. Arī fag.

Tīko izbraucu no atkārtotā T.A., vis Ok. :-)

Patīkami bija dzirdēt divu inspektoru sarunu par šo auto)))

-ciets laikam?
# jā, baigi ciets!
-krāsa smuka, nav kā visiem pelēkā
#....

Kā secināji ka šara bija laba?
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 15.05.2015, 17:05   #1718
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

parasti noņemot slikto ir ļoti viegli to ar roku kustināt, bet vis biežāk tā vispār ļurkajās. šī kustējās tik pat grūti kā jauna. saspiest ar nesanāca.
Vecs 15.05.2015, 17:14   #1719
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

es uzreiz pateikšu, es neesmu speciālists, iespējams šupinot ar speciālu iekārtu tur bija lufte bet nu braucu un remontēju auto vairāk nē kā 20 gadi, nekad neesmu sastapies kā šitādu liktu mainīt. tāpat nekad neatrada tehniskā gultņi, bet redz atrada un tiešām bija beigts.

Mūžu dzīvo mūžu mācies
Vecs 15.05.2015, 17:32   #1720
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,145
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

brīvkustība gultnī var atdot uz šaru.

varēji nomainīt gultni un šarai skruves jaunas ielikt. tā ir darīts un tas iet cauri

bet scirocco šara neko daudz nemaksā
Vecs 20.05.2015, 01:21   #1721
mixonoff
Jauniņais

mixonoffLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.01.2009
Dzinējs: 9A+KR 2,0l, elle
Ziņas: 20
mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties mixonoff .Var paļauties
Noklusējot

Video no ceļojuma nedaudz Ilgmar&Viktoria - Ukrainā, Lviv
https://www.youtube.com/watch?v=EO4ztHJTH5c
mixonoff nav forumā   Citēt
Vecs 07.06.2015, 20:24   #1722
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kā veicas ar gultni, būs braucams, vai vajag palīdzību ar detaļu meklēšanu.?
Vecs 07.06.2015, 22:04   #1723
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Kā veicas ar gultni, būs braucams, vai vajag palīdzību ar detaļu meklēšanu.?

Jā, milzīgs PALDIES par stupicu, bet kā teicu zvanot, nederēja, man liela pusass.

Sākumā domāju nopirkt jaunu rumbu un zinot to ka gultnis man jau ir nopirkts jauns, visu sapresēt beidzot kopā, savā stupicā. Bet diemžēl vienīga veikalā kurš strādā šodien, tā rumba nav.

Izpresēju sākumā to kas man pašam bija. Un piemērīju jaunā gultnī. Izrādījās ka nodilums nebija rumbai bet gultnī.

Pēc tava ieteikuma uzzvanīju Uldim, aizskrēju līdz Gaujas ielai, satiku tur kopā

Draga stupica palika neizmantota, netika līdz viņas izjaukšanai. Tā kā ja vajag - atgriezīšu Paldies vel reiz, izglābāt. Rīt tomēr tikšu uz savirzi jo Scirocco beidzot ripo
Vecs 07.06.2015, 22:50   #1724
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

jocīgi, es sev kaut kad biju passāta granātu licis, viņa bija lielāka, bet viss bija ok.
Mēs ar dragu nedaudz pagudrojām un nonācām pie secinājumu, ka varbūt tev tā granāta nav kaut kāda riktīga respektīvi, viņa nepiespieža pie gultņa centra un tādēl tev tik ātri izbeidzās tas gultnis, kuru biji nomainījis

Bet ja vajag jaunu gultņa rumbu OE nr - 175 407 615

RUVILLE kaut kādi 12-13 eiro gabalā, ir PL otrdien var dabūt.

rīt var uzmest aci eoltās, tur varēja dabūt FEBI, un tas bija krietni lētāks, un iespējams uz vietas.
Vecs 07.06.2015, 23:30   #1725
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Paldies, rumbu vajadzēs (pat divas), bet vēlāk. Tagad vasarā tik daudz pasākumi, ne līdz tam

Šo stupicu kuru izjaucu (kura ir 1:1 kā draga, pēc izmēriem) es pāris gadus atpakaļ vedu uz UA kā 16v stupicu. Džeks man viņu atgrieza, sakot ka tā ir nedaudz mazāka un sprūst granāta. Sanāk ir 2 varianti

Gultnis, kuru izņēmu pašu pirmo, bija nokalpojis ļoti ilgi, kopš 2008 gada (kad nopirku Scirocco). Domāju ka granāta, kura arī vel tāpati kas bija, ir pareiza (ceru)
Atbilde

Šeit ir: 10 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 10)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 16:41.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club