The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 05.05.2014, 20:05   #1621
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,908
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
Es to jaudas pārveidotāju nopirku lai mājās ziemā apkures sistēmas automātiku varētu pabarot no parastā auto aķa un māja nepaliktu bez siltuma Bet par to temperatūras dačiku ... nu nez vai vajadzēja čakarēties - ja zina ka rāda pa zemu tad uztaisa attiecīgu korekciju un miers... būtībā jau arī bez viņa man vismaz braucās pietiekami labi...
Jūs jaudu mērīs pie Ginta vai uz jaudas stenda?
Pārnesot datčiku pat izmaiņas motora skaņā, uzvedībā un tukšgaitā bija ļoti jūtamas, izskatās tomēr datčika atrašanas vieta ir svarīga paši arī cik gadus nobraucam, bet faktiski situācija bija tāda, ka kolektorā temp. ir virs 70 grādiem, bet datčiks padot signālu kā ir stirpi zemāka temperatūra (nu cik ir ārā uz to brīdi) un protams kompis rēķina pavisam citu degmaisījumu Brīžiem dēļ tā degmaisījums bija tik aplami aprēķināts, ka nu jau gāja kritiskā robežā.

Jaudu mērīsim jaudas stendā, jāizmanto to dāvanu karti, ko vinnējām pagājuša gada rudenī
Vecs 05.05.2014, 21:32   #1622
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,904
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
No kā likāt T devēju kolektorā? 1.8 20V?
Vecs 05.05.2014, 21:43   #1623
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,129
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
No kā likāt T devēju kolektorā? 1.8 20V?
pirku 2008 gadā, ja pareizi atceros pirku pēc koda kuru man iedeva. Palasi šo pašu topiku ~ no 5lpp, man liekas tieši tur sākas MS likšana, tur ir vis ar bildēm, kodiem
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 05.05.2014, 21:49   #1624
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,904
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
pirku 2008 gadā, ja pareizi atceros pirku pēc koda kuru man iedeva. Palasi šo pašu topiku ~ no 5lpp, man liekas tieši tur sākas MS likšana, tur ir vis ar bildēm, kodiem
aa Tu to pašu parliki, es domāju ka jaunu liki
Vecs 05.05.2014, 21:52   #1625
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Pārnesot datčiku pat izmaiņas motora skaņā, uzvedībā un tukšgaitā bija ļoti jūtamas, izskatās tomēr datčika atrašanas vieta ir svarīga paši arī cik gadus nobraucam, bet faktiski situācija bija tāda, ka kolektorā temp. ir virs 70 grādiem, bet datčiks padot signālu kā ir stirpi zemāka temperatūra (nu cik ir ārā uz to brīdi) un protams kompis rēķina pavisam citu degmaisījumu Brīžiem dēļ tā degmaisījums bija tik aplami aprēķināts, ka nu jau gāja kritiskā robežā.

Jaudu mērīsim jaudas stendā, jāizmanto to dāvanu karti, ko vinnējām pagājuša gada rudenī
Tieši tā. Šodien regulējot pats pētīju izmaiņas. Lieta tāda ka man, cik saprotu, izdevās ļoti labu gaisa tvērēju izveidot.

dēļ tā: karstam auto braucot iepūstoša gaisa (kolektorā) t ir ļoti tuvu āra t, ar visu to ka kolektoram nevar roku pielikt, karsts. Bet nostāvot uz vietas ar iedarbinātu motoru, jau pēc 2 min ir 40gr, pēc vel 3 min. 60gr, pēc vel 5 min jau ap 75 grādi. Kamēr devējs bija tālu no kolektora āra T bija visu laiku apmēram vienāda, 20-30 grādi.

Īsāk sakot degmaisījums vienmēr būtu nepareizs un tā arī bija pirms tam, automašīnai korķos diezgan labi varēja just ka zuda stabilitāte tukšgaitai.
Vecs 05.05.2014, 21:53   #1626
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
aa Tu to pašu parliki, es domāju ka jaunu liki
Nē, joprojām tas pats tikai citā vietā
Vecs 05.05.2014, 23:44   #1627
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Nu nez, nez - man jau liekas ka tā ir vienkārši kolektora atstarotā temperatūra un gaisa temperatūra pie kolektora virsmas... man ar visu turbo orģinālajā temp. mērīšanas vietā temp neuzkāpj lielāka par kādiem 30-40 C.... ok man ir interkūlers un tomēr... 75 tā ir ļoti liela temperatūra... bet arī no viņas vadoties var noregulēt motoru tikai tagad sākumā būs bagātāks maisījums nekā patiesībā vajadzētu ... Katrā gadījumā saglabājat iepriekšējos setingus lai ja kas var atlikt atpakaļ dačiku vecā vietā
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2014, 09:45   #1628
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

"Transportlīdzeklim nav konstatēti trūkumi vai bojājumi "

Yes

Otro gadu pēc kārtas T.A. izieta ar pirmo reizi šogad pat bez 1-niekiem

tagad miers vismaz līdz 12.05.2015

tas tā, vēsturei :
C.O. 1.790
CH 143
Lambda 1.38

bremzes:
2.1 2.3
1.0 1.0 (1.0 1.0)

odometra rādījums 332494
Vecs 08.05.2014, 09:52   #1629
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,716
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Apsveicu ar TA!
Vecs 08.05.2014, 09:53   #1630
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,794
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Apsveicu
Vecs 08.05.2014, 10:06   #1631
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Paldies Nezinu vai palīdz, bet vienmēr turu sakrustotus pirkstus

pēc iepriekšējo gadu pieredzes ir skaidrs ka bez mistikas neiztikt
Vecs 13.05.2014, 22:19   #1632
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Veca sajūga trosīte izskatījās diezgan briesmīgi, ārēja izolācija bija saplēsta daudz kur, tāpēc nolēmu beidzot uzlikt to sajūga trosīti kuru nopirku pirms pāris gadiem un katram gadījumam vizināju līdz. Sasmērēju, uzliku
Vecs 14.05.2014, 09:28   #1633
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es varbūt kļūdos, bet ne rokasbremzes, ne sajūga un gāzes troses nav veselīgi smērēt. Tā man ir iemācīts pa šiem gadiem. Visa netīrība, kas tiek iekšā, saveļas kunkulī ar smērvielu un sāk ķīlēt...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 14.05.2014, 09:47   #1634
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Es varbūt kļūdos, bet ne rokasbremzes, ne sajūga un gāzes troses nav veselīgi smērēt. Tā man ir iemācīts pa šiem gadiem. Visa netīrība, kas tiek iekšā, saveļas kunkulī ar smērvielu un sāk ķīlēt...
Ja Tu kļūdies, tad es arī... Ir protams izņēmum gadijumi un situācijas kad var vai vajag to darītr...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 14.05.2014, 10:25   #1635
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,192
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man pirmajā gadā ķīlēja rokas bremzes troses (marta salā vispār iesala). Šrotā sameklēju normālas gala gumijas, trosi sapūtu ar wd-40, izpūtu ar kompresoru, sapūtu vēlreiz un nu jau iet 3 gadus, nekas neķīlē (ziemās nebraukāju).
Danenbergs nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 17 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 17)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:08.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club