The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.07.2013, 09:31   #1531
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,145
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es teiktu ka nav viņa par latu labāka.
Vecs 11.07.2013, 10:25   #1532
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
skatos grosā ir Febi un Topran

Topran par latu dārgāk

viņš arī ir par latu labāks ?

Topran ir par diviem latiem sliktāks, tāpēc maksā par latu dārgāk...
Eparts preci iedala pēc kvalitātes un Topranam tak ir norādīts ka tas ir ekonomiskās kvalitātes produkts...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 14.07.2013, 00:29   #1533
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,129
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ja jau labi nemontējas jātaisa visu kas stāv blakus

ir nopirktas Passat-am jaunas sveces, bet nejaušības dēļ tās tika iekš Scirocco motora nu un protams Passat-am tika viņa sveces kas tika ne tik sen pirktas

Vel, ko izdarījām ar Niku, pēc tāda paša principā ka Passat-am, uztaisījām "kīmisko" (mājas apstākļos) - salona tīrīšanu laikam jātaisa bildes, man jau liekas kā salons tagad izskatās kā jauns

Beidzot arī notika tas, ko taisījos izdarīt šos 5 gadus ir nopirka un uzlika jauna ārēja granāta Atceros kā tagad, pēc auto atvešanas no DE pamanīju ka izbeidzās piļņiks, iztīrīju visu, saeļļoju un uzliku jaunu gumiju ar domu ka gan jau sāks krakšķēt skaļāk un nomainīšu uzreiz, bet nekā šī klusiņām, pie pilnīgi izgrieztas stūres viegli krakšķēja veselus 5 gadus, ne skaļāk nu un loģiski klusāk ar nepalika Bet nu pirms tāla braucienā izdomāju šo novērst Pašam prieks un miers sirdī

Vel, pāris dienas atpakaļ pamanīju ka kaut kas sāka gaudot motorā, klausoties un meklējot likās ka skaņa nāk no stūres pastiprinātāja sūkņa vai ūdens pumpja, bet šis ir likts jauns burtiski pavasarī. Ok, noņemu siksnu, griezi pa vienam rullim un klausos. Beigas likās ka skaņa nāk no tā parazīt-ruļļa kas ir virsu ūdens pumpim, bet jaucot ārā atradu vainu ļoti tuvu bija divi skriemeļi, ūdens un pastūža, man jau tur vis ka "lego" bija salikts no Karlix garāžā esošam detaļām un acīmredzot nemaz nepamanījām ka pastūža skriemelis ir nedaudz uz iekšu. Īsāk sakot uzliku apakšā šaibas un vis ir ok, siksna stāv taisnāk, skaņas pazuda
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 01.08.2013, 11:18   #1534
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pirms brauciena esmu ielicis trīs VDO (voltmetrs, ūdens t., eļļas spiediens)
tas noderēja ceļā, bija uz ko skatīties lai novērstu uzmanību no miega arī bija lietderīgi saprast ka nevajag braukt ar 5-to uz 50km/h, kad apgriezieni ir zemāki par tukšgaitu, spiediens mazs bet slodze nenormāla, vairs tā nedarīšu

Vel pirms brauciena esmu samainījis eļļas korķus ar Passat-u, jo viņam vis bija sausi, Scirocco kā parasti nedaudz mitrs ap korķi. Vot tā gan bija kļūda

Bialistokā (~ 700km no mājam) esmu atvēris kapotu un ieraudzīju ka vis pludo eļļā, vis vāks slapjš... Ar Hakeri iznomājam ka vajadzētu vismaz apgriezt gumiju otrādi, vismaz taisnāka virsma, bet to darot gumija saplīsa uz pusēm

Paņemot Hakera korķi aizbraucu meklēt auto bodi, sākuma mani nosūtīja Poļi uz Makdonaldu, it kā blakus ir liels Audo detaļu veikals, kad piebraucu izņemot hamburgerus un Ford centra tur nekā nebija. Tur es atkal sāku prasīt cilvēkiem par veikala atrašanas vietu, kas man šokēja viens VR6 Golf mk3 saimnieks piedāvāja man savu korķi, apmaiņā pret manu protams atteicos, pirmkārt jau tāpēc ka mans salauztais palika uz Hakera motora

Viņi man nevarēja pastāstīt par veikala atrašanas vietu, tik izpētīja auto un nevelēja veiksmi braucu braucu un ieraudzīju parasto auto stāvvietu kur bija daudz "auto" cilvēki piebraucu un dabūju labu un saprotamu stāstu kā tik līdz Auto bodei

2 min un esmu klāt, bet vai vis tā vienkārši beigsies ? ...nē. Iekšā veikalā Senson līdzīga sistēma:

1) pieej pie menedžera galda - pasūt preci (viņš nerunā nevienā valodā izņemot Poļu), bija jāskrien pēc parauga
2) jāiet uz Noliktavu lai to atrod (bet neatdot rokās)
3) jāsamaksā, kur noskaidrojas ka min summa darījumam nevar būt mazāka par 20 Zl bet korķis maksā 12 ))) protams paņēmu divus korķus, ja nu šis atkal tecēs
4) tad atkal uz noliktavu saņemt preci

pielieku un pēc nākama ceļa posma brīnos, pirmo reizi mūžā eļļas vāks ir sauss Topran rullē pirms tam biju vairākas reizes pircis jaunus korķus bet neviens tā arī "neturēja".

Kopumā, šajā braucienā sanāca nobraukt 3242km (skatījos MFA2 kuru noliku uz nullēm izbraucot)

Mašīna sevi parādīja ļoti labi, kā parasti, bez starpgadījumiem, tik lej degvielu un viņa Tevi ved

Vidējais ātrums uz šosejas bija ~100-105km/h, pilsētās visās bremzējam uz 50 jo bija diena un nezināju kur ir fotoradari, vai tie darbojās un protams baidījos no Policijas

Kas patīkami šokēja, visa braucienā vidējais patēriņš sanāca 6.2l uz 100km līdz ar to brauciens izrādījās nemaz tik dārgs ka rēķināju (7,5-8 domāju ka būs), laikam ietekmēja tas ka pirms brauciena esmu savedis kartībā bremzes, nomainīju sveces, iztīrīju filtru ....
Vecs 26.08.2013, 10:13   #1535
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Paldies ELLII par klipiņu

https://www.youtube.com/watch?v=onp5vMctw-M
Vecs 12.09.2013, 10:19   #1536
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Fotogrāfijas tapa Ukrainā, VW Fest UA 2013 laikā.

Fotogrāfs: Vi-Turbo
https://plus.google.com/u/0/photos/1...69161266253665

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.
Vecs 12.09.2013, 10:35   #1537
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,716
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Vecs 12.09.2013, 15:43   #1538
Redo
Jauniņais

RedoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.09.2013
Ziņas: 148
Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties Redo .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

bildes pa pirmo Ļoti labas izdevušās - patīk
Redo nav forumā   Citēt
Vecs 12.09.2013, 18:35   #1539
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

bildes super, bet ar izpūtēju gan kaut kas jādara

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 12.09.2013, 19:58   #1540
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

man ar patīk vienīgi 5 bilde šķiet tā ka auto būtu tai fonā ar programmu palīdzību ielīmēts bet tā ''sķiet laikam tikai man!
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 12.09.2013, 22:04   #1541
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

neiztika bez programmas, katra bilde tapa no apmēram piecām. katrā no piecām viņš stāvēja blakus auto ar zibspuldzi un pēc tam salika bildes kopā, noņemot sevi...
Vecs 12.09.2013, 22:08   #1542
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
bildes super, bet ar izpūtēju gan kaut kas jādara
vienīgais ko gribētu kādreiz pielabot - slīpumu uztaisīt mazāku. Pats uzgalis (pareizāk sakot trubas gals) man patīk
Vecs 13.09.2013, 08:59   #1543
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nav poretenziju ne pret slīpumu ne pret trubas galu bet man škiet ka trubai jābūt pa vidu

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 13.09.2013, 10:11   #1544
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
nav poretenziju ne pret slīpumu ne pret trubas galu bet man škiet ka trubai jābūt pa vidu
)) pamanīji ))

jā, tas klusinātājs tajās gumijās man visu laik kustās, jānovērš. Viņš normāla stāvokli ir pa vidu, bet kamēr tiku līdz Kijevai viņš aizleca uz sāniem
Vecs 13.09.2013, 10:37   #1545
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Var redzēt, ka ir piestrādāts pie bildēm...

Es izplūdes galu mēģinātu tasīt taisni uz āru, man kkā tas labāk iet pie sirds
Melnais nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 19 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 19)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:22.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club