The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.12.2011, 00:54   #46
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Man stresa nav.
Kontā nekad daudz naudas neturu
Nekas nav stabilāks par stabilu naudu kabatā vai zeķē
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 12.12.2011, 01:09   #47
b3
Jauniņais

Reģistrācija: 07.02.2008
Ziņas: 142
b3 .Neitrāls
Noklusējot

Kīnieši mēģina pārņemt pasaules ekonomiku!

Pēdējo reizi rediģēts b3, 12.12.2011 plkst 10:36.
b3 nav forumā   Citēt
Vecs 12.12.2011, 13:39   #48
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

šodien biju Citadelē, lai samainītu karti kurai termiņš beidzās un tur pensionri ar svedbank kartēm vicinās un stāsta ka grib kontu atvērt citadelē.

un Rimi bij draud''igākā rinda pie swedbank bankomāta.
Vecs 12.12.2011, 13:46   #49
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
šodien biju Citadelē, lai samainītu karti kurai termiņš beidzās un tur pensionri ar svedbank kartēm vicinās un stāsta ka grib kontu atvērt citadelē.

un Rimi bij draud''igākā rinda pie swedbank bankomāta.
Kad cilveki reiz norimsies
Dzirdeju, ka piens no ritdienas bus 2 reiz dargaks, iepirku jau 30L
Vecs 12.12.2011, 13:58   #50
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Nu ir man ienākušas ziņas ka Latvijas pašvaldības kas glabāja naudu Swedbank vakar tika palūgtas pārskaitīt naudu uz citām bankām...
Pīle vai ne pīle, bet drošības pēc izņēmu naudu, jo ja nekas nebūs tad ielikšu atpakaļ. Ja kaut kas būs tad vismaz palikšu ar naudu uz rokām un negaidīšu kad man viņu atmaksās...
Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune jau sestdienas vakarā licis padotajiem no Swedbank kontiem visu naudu, kuras precīzu apmēru viņš neatklāj, pārskaitīt uz Valsts kasi.

Shis laikam ir tas kadrs.
Vecs 12.12.2011, 20:18   #51
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Citiem paziņas zviedrijā tieši pretējo stāsta,viss esot ok
Cik es sapratu, tad pāris dienas atpakaļ Zviedrijā hakeri esot uzlauzuši banku, līdz ar to lai visu savestu kārtībā uz nepilnu dienu banka esot bijusi slēgta, vai vismaz daļēji nestrādājusi. tas arī viss esot par Zviedriju.
Vecs 12.12.2011, 20:41   #52
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune jau sestdienas vakarā licis padotajiem no Swedbank kontiem visu naudu, kuras precīzu apmēru viņš neatklāj, pārskaitīt uz Valsts kasi.

Shis laikam ir tas kadrs.
Jap. Tas pats kurš ar malumedībām darba laikā(tiesa oficiāli to dēvējot par semināru) nodarbojās un neskatoties uz pierādījumiem stāsta ka to nav darījis. Joprojām amatā... Mīlu savu pāsvaldību ibio.
PS. Pensionāri tiešām Citadeli gāž otrādi. Jelgavā kur dabūju šodien pastrādāt rindu vispār policija kontrolē... Un rinda uz ielas pagara... Es savas kapeikas šodien ieliku atpakaļ tiklīdz izlasīju oficiālu paziņojumu no Swedbank(un beidzot sazvanīju pazīstamus cilvēkus Swedbank iekšienē)
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 12.12.2011, 21:58   #53
Laacis
Lietotājs

LaacisLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.03.2009
Ziņas: 298
Laacis .Neitrāls
Noklusējot

Cik visi cītīgi pašlaik stāv pie Swedbank izmaksu bankomātiem, tikpat cītīgi pēc kādā laika stāvēs pie iemaksas bankomātiem!
Kolēģes vīrs strādā Swedbank-teica, ka uztraukumam nav nekāda pamata. Uzticos Swedbank un esmu drošs par saviem noguldījumiem!
Laacis nav forumā   Citēt
Vecs 12.12.2011, 22:05   #54
Laacis
Lietotājs

LaacisLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.03.2009
Ziņas: 298
Laacis .Neitrāls
Noklusējot

"Zviedrijas kapitāls ir diezgan stabils un viens no labākajiem ziemeļvalstīs. Swedbank darbību organizē centrālā vadība, kas kontrolē sešas struktūrvienības - Swedbank Zviedrijā, Swedbank Baltijā, Swedbank finansu tirgus, Kopējos dienestus, Swedbank starptautiskās operācijas un Swedbank aktīvu pārvaldība un apdrošināšana. Baltijā Swedbank ir reģionālā vadība, tomēr lielāko daļu operāciju katrā valstī organizē atsevišķi. Swedbank darbojas arī Krievijā, Ukrainā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Luksemburgā, Spānijā, ASV, Ķīnā un Japānā"
Laacis nav forumā   Citēt
Vecs 12.12.2011, 22:29   #55
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Jap. Tas pats kurš ar malumedībām darba laikā(tiesa oficiāli to dēvējot par semināru) nodarbojās un neskatoties uz pierādījumiem stāsta ka to nav darījis. Joprojām amatā... Mīlu savu pāsvaldību ibio.
PS. Pensionāri tiešām Citadeli gāž otrādi. Jelgavā kur dabūju šodien pastrādāt rindu vispār policija kontrolē... Un rinda uz ielas pagara... Es savas kapeikas šodien ieliku atpakaļ tiklīdz izlasīju oficiālu paziņojumu no Swedbank(un beidzot sazvanīju pazīstamus cilvēkus Swedbank iekšienē)

Tā man liekas visur ir. Arī Līvānos kopš parādījās iespēja izņemt KB naudu Citadelē ir apsardze, kas regulē rindu utt.
Vecs 12.12.2011, 23:21   #56
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

atradu!

Swedbank draud bankrots? Nē, tas ir tikai Tele 2 ar savu jauno tarifu plānu "Panika" nav vērts uztraukties.
Vecs 12.12.2011, 23:29   #57
b3
Jauniņais

Reģistrācija: 07.02.2008
Ziņas: 142
b3 .Neitrāls
Noklusējot

Nu tad jau ideāli, Citadele pāris dienās pacelsies vēl nebijušos augstumos un tad jau klāt būs tās pircējs un kad valsts Citadeli pārdos, ko tad atkal darīs, tie kas tagad pārbēga uz turieni - pārsvarā pensionāri?
b3 nav forumā   Citēt
Vecs 12.12.2011, 23:50   #58
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no b3
Nu tad jau ideāli, Citadele pāris dienās pacelsies vēl nebijušos augstumos un tad jau klāt būs tās pircējs un kad valsts Citadeli pārdos, ko tad atkal darīs, tie kas tagad pārbēga uz turieni - pārsvarā pensionāri?
būtībā visi ko šodien redzēju bankā bija pensiki, daži izņem sakrātās pensijas citi ver vaļā kontu un mēģina izņrm vai skaita uz ārzemēm to nodrošināto summu ko valsts kompensē par krājbanku, citi no swedbank dara ko līdzīgu, nu kaut kā tā, bet banka noslogota tā kārtīgi, interesējos vai man pazvanīs kad varu iet pakaļ jaunajai kartei, bet man atbildēja ka viņiem nav laika apzvanīt visus dēl visa augstāk minētā...
Vecs 13.12.2011, 00:37   #59
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es domāju tie kuri vēl šodien streso par Swedu tiešām neko nelasa un neinteresējas - ziņas šiem laikam pieiet pēc 2-3 dienām + ko saklausās pagalma tantes
Vecs 14.12.2011, 11:49   #60
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Karlix nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:14.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club