The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Virsbūve/Salons
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 21.04.2011, 22:59   #31
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

cik par +/- šitadu disku tīrišanu?
Vecs 22.04.2011, 00:37   #32
Brigadieris
Vietējais

BrigadierisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.03.2011
Ziņas: 93
Brigadieris .Neitrāls
Noklusējot

Es domāju ka cenas ir draudzīgas un nekas mega dārgs nebūs, jo diski izskatās normāli. Pat pieļauju domu ka varetu ar smalkas frakcijas smiltīm nostrūklot diskus.
Vecs 28.04.2011, 14:09   #33
jaaniss
Jauniņais

jaanissLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.12.2009
Ziņas: 34
jaaniss .Neitrāls
Noklusējot

Katrs gadījums ar diskiem mēdz būt dažāds, ar šiem R 17 bija tā, ka tīrīti tika no ārpuses ar sodu un vietām, kur korozija ar stiprāku abrazīvu un no iekšpuses arī, kur bija korodējis.
Vispār ieteiktu tīrīt tikai disku redzamo daļu, jo tā parasti arī ir traumēta, jo parasti krāsotāji iekšpusi tāpat netaisīs tik smuku, ka ārpusi.
Ar sodu ļoti labi ir tīrīt teiksim apmales, kuras taisās pulēt, jo virsma netiek robota vispār, ja krāso, tad pietiek arī ar smiltīm un citiem abrazīviem, bet arī atkarīgs ar cik rupjiem abrazīviem kurš strādā. Ir dzirdētas atsauksmes, ka pēc smilšu strūklas diski ir šausmīgi izroboti, par maniem darbiem gan nav neviens sūdzējies.
Ja ir kādi jautājumi, tad ajblasters@gmail.com un vēlams pielikt kādu bildi ar tīrāmo detaļu un kādu aprakstu kas ir tīrāms
jaaniss nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2011, 15:16   #34
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no jaaniss
Katrs gadījums ar diskiem mēdz būt dažāds, ar šiem R 17 bija tā, ka tīrīti tika no ārpuses ar sodu un vietām, kur korozija ar stiprāku abrazīvu un no iekšpuses arī, kur bija korodējis.
Vispār ieteiktu tīrīt tikai disku redzamo daļu, jo tā parasti arī ir traumēta, jo parasti krāsotāji iekšpusi tāpat netaisīs tik smuku, ka ārpusi.
Ar sodu ļoti labi ir tīrīt teiksim apmales, kuras taisās pulēt, jo virsma netiek robota vispār, ja krāso, tad pietiek arī ar smiltīm un citiem abrazīviem, bet arī atkarīgs ar cik rupjiem abrazīviem kurš strādā. Ir dzirdētas atsauksmes, ka pēc smilšu strūklas diski ir šausmīgi izroboti, par maniem darbiem gan nav neviens sūdzējies.
Ja ir kādi jautājumi, tad ajblasters@gmail.com un vēlams pielikt kādu bildi ar tīrāmo detaļu un kādu aprakstu kas ir tīrāms

Citēt:
Ziņa no Drag
cik par +/- šitadu disku tīrišanu?

Cenas raksti! Tās ir slepenas?
Vecs 28.04.2011, 17:53   #35
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

man ar ljoti intereseetu cik maksaatu nostruuklot r15 diskus
Vecs 29.04.2011, 00:42   #36
Brigadieris
Vietējais

Brigadieris .Neitrāls
Noklusējot

Sazvanat to kantori un visu sarunājat un bus miers.
Es sazvaniju un visu noskaidroju par sev interesējošām lietam, vismaz man cena apmierina + tas ka man vel diski jāved no otra latvijas gala.
Es drizākajā laikā grasos vest divus disku komplektus uz to kantori lai notīrītu.
Vecs 29.04.2011, 10:30   #37
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

No kura Latvijas gala jāved? Iespējams es varu palīdzēt ar transportu
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 29.04.2011, 21:17   #38
jaaniss
Jauniņais

jaanissLietotāja bilde

jaaniss .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Cenas raksti! Tās ir slepenas?
Nav slepenas, tikai var atšķirties no konkrēta gadījuma.
Pa šiem diviem diskiem bija 40ls
Vecs 29.04.2011, 21:41   #39
Brigadieris
Vietējais

Brigadieris .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
No kura Latvijas gala jāved? Iespējams es varu palīdzēt ar transportu
Es pats esmu no Gulbenes un speciali nebraucu uz Rīgas pusi. Man vel ir citas specialas darīšanas Rīgā.
No kuras puses pats esi Karlix?
Vecs 29.04.2011, 21:43   #40
b3
Jauniņais

Reģistrācija: 07.02.2008
Ziņas: 142
b3 .Neitrāls
Noklusējot

Sveiks! Pie tevis var tikai nostrūklot detaljas vai arī ar pulverkrāsu ar var nokrāsot pēc tam?
b3 nav forumā   Citēt
Vecs 30.04.2011, 11:33   #41
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Brigadieris
Es pats esmu no Gulbenes un speciali nebraucu uz Rīgas pusi. Man vel ir citas specialas darīšanas Rīgā.
No kuras puses pats esi Karlix?
Es no Jelgavas, bet darbs tāds ka pa visu Latviju sanāk braukāt.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 02.05.2011, 21:55   #42
Brigadieris
Vietējais

Brigadieris .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Es no Jelgavas, bet darbs tāds ka pa visu Latviju sanāk braukāt.
A tas ir labi ka tāds labs darbs. Varbut tomēr vari iedot savu tel.nr lai ja rodas kadas darīšanas tad varu uzzvanīt un 'varbut sarunāt.
Vecs 09.06.2011, 19:10   #43
jaaniss
Jauniņais

jaanissLietotāja bilde

jaaniss .Neitrāls
Noklusējot

Ural mocis, tika viss tīrīts un pulverkrāsots. BIldes ar visiem procesa posmiem ir tikai bākai

Vecs 14.09.2012, 15:55   #44
jaaniss
Jauniņais

jaanissLietotāja bilde

jaaniss .Neitrāls
Paziņojums

Nav nekāds noslēpums, ka strūkloju arī ar smiltīm.
Ienācās viens dzelzis no diezgan ekskluzīvas automašīnas, kas bija jānostrūklo, sanāca arī, ka krāsu arī vajag uzklāt un bukses prasījās jaunas.
Krāsots tika pie krāsotājiem.
Savukārt bukses tika izgatavotas pie maniem kaimiņiem, kas nodarbojas ar dažādu poliuretāna iztrādājumu, kā arī bukšu izgatavošanu
(pašam uz b4 plauktiem arī ir uzliktas PU bukses, kas saražotas tajā pašā kantorī)

Nedaudz par audi tēmu. Strūklots ar SODU

Vecs 14.09.2012, 16:28   #45
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Cik ir izmaksas audi vākam un kolektoram?

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 06:08.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club