The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.02.2011, 22:33   #1
edijs
Jauniņais

edijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.04.2008
Dzinējs: 1.8 8vt
Ziņas: 50
edijs .Neitrāls
Noklusējot degvielas sūknis

Sveicināti
Jautājums par Walbro degvielas sūkni , varbūt kaut kam stāv virsū ? kāds rezultāts ? ir jēga likt vai nav , un kā uzstādīt ?
Vecs 09.02.2011, 22:40   #2
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

b**ģ, es jūs spamerus kastrēšu.. kāpēc nevar savu sāpi rakstīt JAU ESOŠĀ tēmā ar IDENTISKU nosaukumu?

http://www.scirocco.lv/forum/showthr...2336 3%3Bknis

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 09.02.2011, 22:48   #3
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,904
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
b**ģ, es jūs spamerus kastrēšu.. kāpēc nevar savu sāpi rakstīt JAU ESOŠĀ tēmā ar IDENTISKU nosaukumu?

+1

Tev nevajag to nekam nederīgo sūkni Bosch ir daudz labāks
Vecs 10.02.2011, 00:25   #4
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,716
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars

Piebiedrošos!
Vecs 10.02.2011, 09:34   #5
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,126
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es gan mēģināšu cilvēkam izskaidrot:

-sukņā galvena funkcija pumpēt
-degvielas sistemai vajag lai sūknis pumpe noteiktu spiedienu
-ja pieliks sukni ar mazāku ražību (ne ka standarta jābūt) mašīna neies.
-ja pieliks lielāku ražību no ta nekas nemainisies, jo degvielas sistēmā ir spiediena regulators, kas vienalga cik vairāk pupmes jauns sūknis, lieko nolaidis "abratkā".
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 10.02.2011, 13:46   #6
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Es gan mēģināšu cilvēkam izskaidrot:

-sukņā galvena funkcija pumpēt
-degvielas sistemai vajag lai sūknis pumpe noteiktu spiedienu
-ja pieliks sukni ar mazāku ražību (ne ka standarta jābūt) mašīna neies.
-ja pieliks lielāku ražību no ta nekas nemainisies, jo degvielas sistēmā ir spiediena regulators, kas vienalga cik vairāk pupmes jauns sūknis, lieko nolaidis "abratkā".
Prieks, ka ir kāds iecietīgs, tolerants cilvēks
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 10.02.2011, 15:53   #7
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Prieks, ka ir kāds iecietīgs, tolerants cilvēks

Tāpat kā Tu reizi nedēļā tīri māju, tāpat tiek "sakopts" forums pēc tam, kad visādi bumbieri un spameri viņu pietaisa! Un kaitina, ja ienāk tāds bumbieris, uzliek mīksto un pofigā uzrauj jaunu tēmu, jo nah** viņam čakarēties un kaut ko meklēt. Zaibis? Tas arī tevi priecē?

Vecs 10.02.2011, 16:40   #8
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
Tāpat kā Tu reizi nedēļā tīri māju, tāpat tiek "sakopts" forums pēc tam, kad visādi bumbieri un spameri viņu pietaisa! Un kaitina, ja ienāk tāds bumbieris, uzliek mīksto un pofigā uzrauj jaunu tēmu, jo nah** viņam čakarēties un kaut ko meklēt. Zaibis? Tas arī tevi priecē?
Tas ir tikai normāli, ja reizi nedēļā tīra māju. Acīm redzot tu nevari būt moderators, jo nevari panest savu darbu. Tev ir apnicis dzēst spamu, jo tu to dari nepārtraukti, bet ja kāds lietotājs vispār pirmo reizi savā mūžā ir reģistrējies kādā forumā (kā piemēram es) viņš taču nevar zināt un varbūt pat neaizdomājās, ka 6 jauni topici dienā ir par traku.
Sētnieks, ejot uz Rimi pēc piena un redzēdams, ka kāds nomet zemē činčiku, taču arī nesāk bļaut:" b**ģ, es jūs spamerus (čināru mētētājus) kastrēšu.. ".
Vecs 10.02.2011, 16:42   #9
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Tas ir tikai normāli, ja reizi nedēļā tīra māju. Acīm redzot tu nevari būt moderators, jo nevari panest savu darbu. Tev ir apnicis dzēst spamu, jo tu to dari nepārtraukti, bet ja kāds lietotājs vispār pirmo reizi savā mūžā ir reģistrējies kādā forumā (kā piemēram es) viņš taču nevar zināt un varbūt pat neaizdomājās, ka 6 jauni topici dienā ir par traku.
Sētnieks, ejot uz Rimi pēc piena un redzēdams, ka kāds nomet zemē činčiku, taču arī nesāk bļaut:" b**ģ, es jūs spamerus (čināru mētētājus) kastrēšu.. ".

Demagoģija. Iekakā vairākos topicos, piemēram, vwmotionā un tad paturpināsim sarunu.

Vecs 10.02.2011, 16:48   #10
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Te nu es nepiekriitu. Pilnigi visos man zinamajos forumos ar neiecietibu izturas pret tiem lietotajiem, kas uzreiz pec registracijas veikshanas, neparlasot un nemeklejot pieejamo informaciju saak genereet pamulkjigus topikus...
Tevis pieminetais setnieks nevis saktu bljaut, bet iedotu ar slotu pa muguru tam, kurs nomet izsmeekji, nevis iecietiigi parunaatos par notikuso.

Ne velti vairums forumos ir ieviesti noteikumi, kuri izvietoti gandriz katras sadaljas sakumaa - kaa meklet informaciju, kaa veidot topiku, kaa formulet jautajumu.
Scirocco foruma diezgan daudz ir peejama tehniskaa informacija, kuru parlapojot atrisinatos daudzi jautajumi un nebutu javeido jauni topiki.
Vecs 10.02.2011, 16:52   #11
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Sveicināti
Jautājums par Walbro degvielas sūkni , varbūt kaut kam stāv virsū ? kāds rezultāts ? ir jēga likt vai nav , un kā uzstādīt ?

Danenberg, vai ar pieejamo informaciju, ko sniedzis autors, ir iespejams pienacigi atbildeet?
Nav zinams ne auto, ne dzinejs, ne jauda, kas nelauj "izziist" cik tad daudz tam dzinejam degviela butu nepieciesama. Tapat ari pec autora izveidotaa teksta var saprast, ka nav pamata tehniskajaas zinasanaas, jo tam skjiet, ka jaudigaks suknis nodrosinaas vairak jaudas.....Jaa, bet tikai pie nosacijuma, ka esosais suknis to nenodrosina...
Talak sekojoshie jautajumi komentarus neprasa...
Pirms analizeet so situaciju, ir janostajas neitraalaa poziicijaa, nevis kaa advokaatam

P.S. Es protams esmu par veseligu un draudzigu vidi forumaa!
Vecs 10.02.2011, 17:22   #12
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Sveicināti

Danenberg, vai ar pieejamo informaciju, ko sniedzis autors, ir iespejams pienacigi atbildeet?
Nav zinams ne auto, ne dzinejs, ne jauda, kas nelauj "izziist" cik tad daudz tam dzinejam degviela butu nepieciesama. Tapat ari pec autora izveidotaa teksta var saprast, ka nav pamata tehniskajaas zinasanaas, jo tam skjiet, ka jaudigaks suknis nodrosinaas vairak jaudas.....Jaa, bet tikai pie nosacijuma, ka esosais suknis to nenodrosina...
Talak sekojoshie jautajumi komentarus neprasa...
Pirms analizeet so situaciju, ir janostajas neitraalaa poziicijaa, nevis kaa advokaatam

P.S. Es protams esmu par veseligu un draudzigu vidi forumaa!

Piekrītu tev! Nav iespējams izzīst ko cilvēks vēlas. Taču es cienu sciroco atbildi. Viņš cilvēkam lika padomāt un iespējams liak saprast, ka jautājums ir galīgi nekonkrēts.
Man laikam nepatika tas "b**ģ, es jūs ... izkastrēšu". Ne tu vari izkastrēt, neko. Banu gan tu vari uzlikt, bet tas neatrisina problēmu. Protams ir dažādas pārvaldes formas. Var jau taisīt CCCP un visus, kas jākastrē - cakt prom uz čeku (Bans). Es laikam esmu mierīgāks cilvēks un man nepatika asā atbilde.
Vecs 10.02.2011, 18:46   #13
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Piekrītu tev! Nav iespējams izzīst ko cilvēks vēlas. Taču es cienu sciroco atbildi. Viņš cilvēkam lika padomāt un iespējams liak saprast, ka jautājums ir galīgi nekonkrēts.
Man laikam nepatika tas "b**ģ, es jūs ... izkastrēšu". Ne tu vari izkastrēt, neko. Banu gan tu vari uzlikt, bet tas neatrisina problēmu. Protams ir dažādas pārvaldes formas. Var jau taisīt CCCP un visus, kas jākastrē - cakt prom uz čeku (Bans). Es laikam esmu mierīgāks cilvēks un man nepatika asā atbilde.

Mēs visi cienam scirocco atbildi! Ko Tu ar to gribēji pateikt?

Vecs 10.02.2011, 19:47   #14
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
To, ka dažreiz vajag būt iecietīgākam, lai arī tas prasa vairāk nervus un savaldīšanos.
Vecs 10.02.2011, 19:51   #15
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
Ar to ka Tu pārāk asi reaģēji. Un ja mani atmiņa neviļ tad foruma noteikumi aizliedz arī necenzētu leksiku un citu lietotāju vārdisku aizskāršanu...

Tevis teikto var pateikt arī savādāk

Brīdinājums par Spamu! Pie nākošā brīdinājuma 24h BAN. Lūdzu, turpmāk sākumā pameklē forumā vai nav sākta tēma par Tev interesējošo lietu un, ja neatrodi, tad uzsāc tēmu.

Zinu, ka forumā ir jāuztur kārtība(pats ar ar to nodarbojos galu galā), bet to var darīt arī laipni bez necenzētas leksikas un aizskarošiem izteicieniem. Padomā kādu iespaidu Tu, kā moderātors, radi cilvēkiem no malas, kuri pirmo reizi apmeklē forumu...
Karlix nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:19.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club