The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 17.09.2011, 22:39   #1396
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,145
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

pabraucu garām un pamāju EVOsic un čaka ielas ap 17.20.
Vecs 18.09.2011, 08:58   #1397
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,794
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Vakar redzēts Romat4, gāzējot pa Hipokrāta ielu dzirdeju ka kautkas ir izdarīts ar izplūdi jo mašīnai vairs nav origināla skaņa
Vecs 18.09.2011, 19:05   #1398
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Vakar redzēts Romat4, gāzējot pa Hipokrāta ielu dzirdeju ka kautkas ir izdarīts ar izplūdi jo mašīnai vairs nav origināla skaņa
Jā, ir izņemts klusinātājs, un uzlikta 56mm truba visā garimā.
Romat4 nav forumā  
Vecs 19.09.2011, 20:03   #1399
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar Dzintara Volga satikts Scirocco2
kaa ari tajaa pasa diena uz Vansa tilta redzets - braucam Hakeru
smaicha nav forumā  
Vecs 21.09.2011, 18:40   #1400
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar Baizelis uz dzelzavas ielas ap 15.40 redzēts.
Vecs 21.09.2011, 20:42   #1401
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,127
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es ar Vakar viņu tur blakus redzēju (Ulbrokas ielā), izbraucu no darba teritorijas, braucu blakam un māju ar roku

bet neviens jau nepieverš uzmanību sarkaniem passatiem
sciroco nav forumā  
Vecs 21.09.2011, 22:35   #1402
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
es ar Vakar viņu tur blakus redzēju (Ulbrokas ielā), izbraucu no darba teritorijas, braucu blakam un māju ar roku

bet neviens jau nepieverš uzmanību sarkaniem passatiem
es braucu viņam pretī, pasveicināju un viņš ar man pamāja.
Tas laikam nozīmē tikai to, ka sarkaniem pasātiem tik tiešām neviens nepievērš uzmanību.
Vecs 21.09.2011, 22:50   #1403
krabpeople
Lietotājs

krabpeopleLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.02.2011
Dzinējs: 2.0 16V 9A
Ziņas: 372
krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šodien redzēts Jaanis un puksis13
krabpeople nav forumā  
Vecs 21.09.2011, 23:28   #1404
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

jep krabpeople ar manīts:d
puksis13 nav forumā  
Vecs 22.09.2011, 00:15   #1405
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

es taču katru dienu pa Jelgavu ripinos
VRsick nav forumā  
Vecs 22.09.2011, 09:09   #1406
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es gan vakar Jelgavā nemaniju nevienu
Karlix nav forumā  
Vecs 22.09.2011, 09:41   #1407
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

šorīt Ilgmārs uz Bauskas ielas, kāmēr caur hrenoniem sazīmēju Tevi, tikmēr pa vēlu jau bija sapīpināt

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā  
Vecs 22.09.2011, 11:36   #1408
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

tas viss bij jelgavas Ruļļu trasē
redzēts puksis13
un Jaanim roka ar paspiesta
OZ nav forumā  
Vecs 22.09.2011, 13:27   #1409
Laacis
Lietotājs

LaacisLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.03.2009
Ziņas: 298
Laacis .Neitrāls
Noklusējot

Vakardien vakarā ap 20:00 pa ceļam no Rīgas TOMĒ pretim pabrauca scirocco MK2 numuru gan nemanīju.
Vecs 22.09.2011, 15:19   #1410
Baizelis
Lietotājs

BaizelisLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2010
Dzinējs: opozīts
Ziņas: 249
Baizelis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
es braucu viņam pretī, pasveicināju un viņš ar man pamāja.
Tas laikam nozīmē tikai to, ka sarkaniem pasātiem tik tiešām neviens nepievērš uzmanību.

Iespējams, ka pie stūres bija lietotājs Vilnis29 un varbūt arī tuvumā bija jauna balta Skoda superb. Dzinām no servisa apkopes
Baizelis nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:56.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club