The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 21.03.2010, 20:41   #1
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,191
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot VR6 Termostats

Sveiki! Gribēju painteresēties cik ātri jums uzsilst auto? Man šķiet, ka mans rado pārāk lēni silst un kad braucu agresīvāk, tad temperatūra uzkāpj līdz pat 104 grādiem. Līdz ar to vainu gribētu novelt uz termostatu. Liekas itkā termostats būtu iesprūdis kaut kādā vidus stāvoklī un tādēļ auto lēni silst un varbūt nepilnvērtīgi dzesējas, bet šodien pārbaudīju, ka termostats tomēr strādā, bet veras vaļā jau pie ~65 grādiem! Internetā sameklēju ka VR6 motora termostatiem tai temperatūrai ir jabūt 80-85 grādu.
Kādas ir jūsu domas par manu termostatu? Beigts un maināms, jo sāk vērties vaļā ātrāk?
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2010, 21:05   #2
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,908
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

hmm, divaini ka auto medz uzsilst līdz pat 104 grādiem nepaveroji, varbūt termostats veras ciet pie tiem pašiem 100 gradiem mums viens tads bija, kurš paveras biš vaļā tieši pie noradītiem grādiem un pēc tam fiksi aiztaisijas ciet

katra gadījuma 104 grādi man neliekas normāla temperatūra, man panika sakas jau pie 98-99 grādiem bet vietejie zin kāpēc
Vecs 21.03.2010, 21:09   #3
Grecks
Lietotājs

GrecksLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.10.2006
Dzinējs: VR6 2,9
Ziņas: 444
Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

90 nekur augstaak vinjai nebuutu jaakapj
probleemu ar ventilatoru nav? shaizes ar dzeses ventilatoru bija jau no ruupniicas VR6 vienu dalju pat atsauca un laboja

104 graadi taa mosh elljas temperatuura, ja Tu vinju kompii skaties
Vecs 21.03.2010, 21:45   #4
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ventilators liekas ka slēdzas iekša, ārā normāli. Nezinu gan pie cik grādiem.. vēl neesmu papētījis. Dačika rādījums ir nedaudz augstāks par to, kas rāda panelī. Cik saprotu dačika rādījums ir motoreļļas temperatūra un panelī ir dzesēšanas šķidruma temperatūra. Tā temperatūra ko rāda dačiks ir augstāka pa to ko rāda panelī, bet principā viņas abas kāpj un krīt vienādi.
104 grādi man rādīja dačiks. Atcerējos, ka Rīgā sastrēgumā bija 106 grādi.
Vecs 21.03.2010, 21:55   #5
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Ventilators liekas ka slēdzas iekša, ārā normāli. Nezinu gan pie cik grādiem.. vēl neesmu papētījis. Dačika rādījums ir nedaudz augstāks par to, kas rāda panelī. Cik saprotu dačika rādījums ir motoreļļas temperatūra un panelī ir dzesēšanas šķidruma temperatūra. Tā temperatūra ko rāda dačiks ir augstāka pa to ko rāda panelī, bet principā viņas abas kāpj un krīt vienādi.
104 grādi man rādīja dačiks. Atcerējos, ka Rīgā sastrēgumā bija 106 grādi.
MFA rāda eļļas temperatūru(mazais displejs kurā rādijumus pārdzen ar kņopi) a tas ko redzi instrumentu panelī ir dzesēšanas škidruma temperatūra. Man VR6 Passat eļļas temperatūra nekāpj virs 90-92 mierīgi braucot. Un dzesēšanas škidruma temp ar nav virs 95.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2010, 22:11   #6
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

mierīgi braucot ar man ir ap 90-95. Kā ir ar motora uzsilšanu? līdz cik esmu braucis ar 2004 gada 1.6, 2006 gada 2.5 un 2.0 motoriem, tad viņi uzsilst daudz daudz ātrāk. 2.9 drošvien silst nedaudz ilgāk, jo pats par sevi ir lielāks un tomēr tas vairs nav jauns auto. Šodien izbraukšu paskatīšos cik ātri uzilst līdz normālai darba temperatūrai.
Vecs 21.03.2010, 22:45   #7
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mazliet ne pa tēmu, bet es ar nevaru saprast vai manam 9A motoram dzesēšanas šķirdruma temperatūrai vajadzētu būt bik pāri 70 grādiem ?
Eļļas temp ir ap 90.
Vecs 21.03.2010, 22:46   #8
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Mazliet ne pa tēmu, bet es ar nevaru saprast vai manam 9A motoram dzesēšanas šķirdruma temperatūrai vajadzētu būt bik pāri 70 grādiem ?
Eļļas temp ir ap 90.
tev nu gan stav parāk vess termostats vai nu viņš tev vispār nav
Vecs 21.03.2010, 22:47   #9
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Upitis, tev ar tādu motora temperatūru pateriņš vismāz par 1l ir lielāks nekā jābūt, ja ne par visiem 2l
Vecs 21.03.2010, 23:01   #10
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Upitis, tev ar tādu motora temperatūru pateriņš vismāz par 1l ir lielāks nekā jābūt, ja ne par visiem 2l

es ar to pašu esmu iedomājies, bet nu uz štrāses braucot uz rīgu man šodien rādīja 6.3 litri
Vecs 21.03.2010, 23:03   #11
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
es ar to pašu esmu iedomājies, bet nu uz štrāses braucot uz rīgu man šodien rādīja 6.3 litri
mums melnam MFA rada arī parāk labu pateriņu, kurš realītāte diemžēl nav

Bet tev tiešam ir termostāts mums tāda temperatūra bija, kad braukajam bez viņa
Vecs 21.03.2010, 23:04   #12
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Nonsens! Tāda temp ir ok Jo man Corrado tāda bija gan 2E gan ABF(pēc datčikiem) Nu un mana Corrado patēriņu Tu zini - ēd pat mazāk kā ABF nāktos
Vecs 21.03.2010, 23:05   #13
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Noklusējot

Cik esmu dzirdējis, tad Passātiem ar tā temperatūra ir diezgan zema. Aptuveni tāda pati.
Vecs 21.03.2010, 23:06   #14
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Cik esmu dzirdējis, tad Passātiem ar tā temperatūra ir diezgan zema. Aptuveni tāda pati.
Passat(vismaz B3) augstāka pilsētās dēļ purna uzbūves.
Vecs 21.03.2010, 23:08   #15
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Nonsens! Tāda temp ir ok Jo man Corrado tāda bija gan 2E gan ABF(pēc datčikiem) Nu un mana Corrado patēriņu Tu zini - ēd pat mazāk kā ABF nāktos
nu cik mani mācīja, tad normāla dzinēja darbības temperatūra ir 90+ grādi nevis 70 un nesaki, ka man ir bijuši slikti skolotāji

70 grādi prikš motora nav normāli, drīzāk tev panelis gļūko.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 23:47.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club