The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Virsbūve/Salons
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 03.04.2014, 10:43   #31
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Cena ļoti mainās no tā cik darba jāiegulda sagatavošanā,cik daud buktes un špaktelēšanas darbi, sānu plūdlīnijas salaist, utt... man corra bij tuvu 1tk Ls
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 03.04.2014, 13:35   #32
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,791
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Cena ļoti mainās no tā cik darba jāiegulda sagatavošanā,cik daud buktes un špaktelēšanas darbi, sānu plūdlīnijas salaist, utt... man corra bij tuvu 1tk Ls

tieši tā, un vai apakša kautko dara vai ne, un arī protams motortelpa ir vai nav jākrāso
Vecs 03.04.2014, 20:01   #33
Diimox87
Jauniņais

Diimox87Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.03.2014
Dzinējs: 2.0 8V/LPG
Ziņas: 49
Diimox87 .Neitrāls
Noklusējot

Paldies par par info, būs vien ciešāk jāsavelk jostas un jākrāj nauda. Cik nopratu, zem 1k eur, neviens neuzņemsies tādu darbu, bet ja tomēr, tad par kvalitāti jāaizmirst.
Diimox87 nav forumā   Citēt
Vecs 20.10.2014, 23:54   #34
metaans
Jauniņais

Reģistrācija: 29.09.2011
Ziņas: 12
metaans .Neitrāls
Noklusējot

Es krsoju auto- man ved projektus pat krsot- teik
metaans nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2014, 00:01   #35
metaans
Jauniņais

Reģistrācija: 29.09.2011
Ziņas: 12
metaans .Neitrāls
Noklusējot

teikšu godīgi- krāsoju parastā garāžā un tā tālāk, galvenais ir kāda attieksme cilvēkam kas to dara pret to ko dara. Par labi nokrāsotu auto vidēji samaksa ir ap 1,200-1,500 euro, bet ja vēlas viekšpuses (durvju ailes, bagažnienu un motortelpu) tad samaksa var augt. Esmu strādājis servisā un teikšu ka reti kurā servisā labi un pareizi krāso auto- primāra lieta kā epoksīda grunts vai skābā grunts tur ļoti bieži neeksistē vispār...
Cenas kā jau minēja ir mainīgas jo kādā stāvoklī ir auto, cik buktes un rūsa...
metaans nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2016, 11:14   #36
cibers7
Jauniņais

Reģistrācija: 11.08.2016
Dzinējs: Corrado
Ziņas: 2
cibers7 .Neitrāls
Noklusējot

tādēļ es krāsoju tikai oficiālos servisos, kur specializējas virsbūvju remontā un dod garantiju.
cibers7 nav forumā   Citēt
Vecs 24.08.2016, 16:40   #37
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Es parasti krāsoju AG Glazūra Zolitūdes 73b, cena dārga, kvalitāte teicama, rindas lielas !
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 08:15.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club