The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dažādi jautājumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 22.07.2015, 18:26   #16
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Cik zinu tad nē. Tikai uzstādot 30 sekundes vajadzētu pagriezt uz startera, lai visur saplūst eļļa. Attiecīgi tik atvieno degvielas padevi. Lai vieglāk griezt izskrūvē sveces.
Vecs 23.07.2015, 11:58   #17
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Cik zinu tad nē. Tikai uzstādot 30 sekundes vajadzētu pagriezt uz startera, lai visur saplūst eļļa. Attiecīgi tik atvieno degvielas padevi. Lai vieglāk griezt izskrūvē sveces.

Cerēsim, ka Tev taisnība
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 23.07.2015, 13:23   #18
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nu nostiprini manu pārliecību, un painteresējies vēl kaut kur
Piemēram ...
https://garrett.honeywell.com/wp-con...tion_91913.pdf
http://www.cumminsturbotechnologies....Guidelines.pdf
Vecs 04.08.2015, 13:51   #19
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Gribēju apjautāties, kā Jūs, regulējat degvielas spiedienu, man vajag pacelt uz 4 bar, tā ir sačipots, ir nopirkrkts reglējamais spiediena regulātors, ķipa

Protams ir nopērkams stock regulātori ar 4 bar, bet gribas izzināt kā to paveic ar manuālo...

Atvieno vakumu, pieregulē lai ir 4bar un viss, vai tur kā savādāk tas viss notiek...?
Vecs 05.08.2015, 10:31   #20
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Vecs 05.08.2015, 10:53   #21
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es neregulēju, bet dažreiz samēru cik ir.

Ja devējs ir uz 4 bar tad bez vakuma man rāda 4 bar.

Kā samērīt jau droši vien zini, likt manometru maģistralē (galvenais ne abratkā).
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 05.08.2015, 11:21   #22
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Es neregulēju, bet dažreiz samēru cik ir.

Ja devējs ir uz 4 bar tad bez vakuma man rāda 4 bar.

Kā samērīt jau droši vien zini, likt manometru maģistralē (galvenais ne abratkā).

Es vakar sabūvēju, biju pārsteigts, ka vakums maina tikai 0,5bar degvielas spiedienā...

Es regulātoram noņēmu apakšējo gumijas riņķīti un regulējamo regulātoru ieliku abratkā, tagad sanāk, ka tukšgaitas spiediens ir 3,5 un darba 4 bar... Tas arī ir maksimums ko sūknis ražo, lielāku es nevaru dabūt...

Laikam jau vajadzētu aizdomāties par ražīgāku sūkni ne?
Vecs 05.08.2015, 11:23   #23
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Es vakar sabūvēju, biju pārsteigts, ka vakums maina tikai 0,5bar degvielas spiedienā...

Es regulātoram noņēmu apakšējo gumijas riņķīti un regulējamo regulātoru ieliku abratkā, tagad sanāk, ka tukšgaitas spiediens ir 3,5 un darba 4 bar... Tas arī ir maksimums ko sūknis ražo, lielāku es nevaru dabūt...

Laikam jau vajadzētu aizdomāties par ražīgāku sūkni ne?

Apburtais loks tam nevar redzēt galu

turbīna - bremzes - spiediens - lielāka turbīna - riepas - saķere ...
Vecs 05.08.2015, 11:25   #24
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Apburtais loks tam nevar redzēt galu

turbīna - bremzes - spiediens - lielāka turbīna - riepas - saķere ...

Man vnk Kaross tā ir saregulējis, degvielas spiedienam jābūt 4 bar, turbo 1,3 bar.. Nu bremzes vēl plauktiņā stāv

Ja man ir lielāks spiedienas nekā vajag, tad man šobrīd ir liess degmaisījums, kas ļoti karsē turbīnu, es pareizi saprotu?
Vecs 05.08.2015, 11:33   #25
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man vnk Kaross tā ir saregulējis, degvielas spiedienam jābūt 4 bar, turbo 1,3 bar.. Nu bremzes vēl plauktiņā stāv

Ja man ir lielāks spiedienas nekā vajag, tad man šobrīd ir liess degmaisījums, kas ļoti karsē turbīnu, es pareizi saprotu?

Es nezinu uz 100% bet man liekas ka otrādi, ja spiediens ir lielāks par vajadzīgu - sprauslas vairāk špricē un degmaisījums ir trekns = lielāks patēriņš jo vis nesadeg
Vecs 05.08.2015, 11:41   #26
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

pilnīgi viss nepareizi, jo lielāks spiediens jo vairāk degviela, treknāks degmaisījums

nečakarējies ar kautkādiem regulatoriem, ieliec oriģinālu 4bar regulatoru un brauc bez bēdas, jo regulators tāpēc ir regulators,, ka atkarībā no vakuma vai spiediena kolektorā maina degvielas spiedienu, a ja tev stāvēs konstants spiediens, vnk liela slodze uz sprauslām un beigās sanāk ka nekas tur nestrādā pareizi,

pieliec manometru sliedē un pabraukā, redzēsi kā tur viss darbojas,
un tos regulatorus var dabūt
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 05.08.2015, 11:46   #27
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Man liekas ka pašam tagad arī 4 bar stāv, no audi V6
Vecs 05.08.2015, 12:17   #28
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no OZ
pilnīgi viss nepareizi, jo lielāks spiediens jo vairāk degviela, treknāks degmaisījums

nečakarējies ar kautkādiem regulatoriem, ieliec oriģinālu 4bar regulatoru un brauc bez bēdas, jo regulators tāpēc ir regulators,, ka atkarībā no vakuma vai spiediena kolektorā maina degvielas spiedienu, a ja tev stāvēs konstants spiediens, vnk liela slodze uz sprauslām un beigās sanāk ka nekas tur nestrādā pareizi,

pieliec manometru sliedē un pabraukā, redzēsi kā tur viss darbojas,
un tos regulatorus var dabūt

Bet man stāv ārējs degvielas regulātors ar manometru, saregulēju lai pie atvienota vakuma ir 4 bar. Viņš pilda identisku funkciju ko orģinālais. "Peldošā regulācija" ir tikai līdz brīdim kamēr ir vakums, tiklīdz ir spiediens, tā ir 4 bar un viss.

Tātad, pieņemot, ka man ir par daudz gaisa, man ir liess maisījums un izplūdes gāzes ir ļoti karstas, tādu info esmu salasījies
Vecs 05.08.2015, 12:24   #29
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

No Ginta dzirdēju tādu info, labāk neko neliec ne kā lēto, regulējamo no ebay

viņš var nogļučīt un sekas būs pārāk nopietnas
Vecs 05.08.2015, 12:40   #30
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
No Ginta dzirdēju tādu info, labāk neko neliec ne kā lēto, regulējamo no ebay

viņš var nogļučīt un sekas būs pārāk nopietnas

Nu labi, uzpeldēs labs piedāvājums varu arī stock ielikt. Bet pamatjautājums tā pat ir aktuāls...
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 11:34.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club