The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Virsbūve/Salons
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 27.03.2014, 13:39   #16
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Uz priekšu! Man Corrado haube ir aplīmēta

Riebeklis!
Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2014, 13:43   #17
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
man corras pārkrasošana izmaksāja 2.5kE bet man visa aizmugure no visām pusem ir krasota un taisīta, jo bija grīda mētināta priekš 4mo krasoju cēsīs tur pat kur GTX

Bet rezultāts ir ideāls un viņi paši to grīdu metināja, vai arī apstrādāja metinājuma vietas no visām pusēm?
Vecs 27.03.2014, 13:44   #18
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Pareiz, ja kāds šeit aplīmēs ar plēvi savu Corrado es izdzēsīšos no foruma
Tu esi baigais ekstrēmists! Nedod dies, ja kādreiz tavs Corrado izripos no garažas un mēs atradīsim kādu neoriģinālu detaļu vai kādu kasjaku krāsojumā! Piemēram, ja nebus oriģinālā Corrado VR6 ādas stūre
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2014, 14:28   #19
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Pareiz, ja kāds šeit aplīmēs ar plēvi savu Corrado es izdzēsīšos no foruma
10*10cm skaitās?

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2014, 15:07   #20
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Tu esi baigais ekstrēmists! Nedod dies, ja kādreiz tavs Corrado izripos no garažas un mēs atradīsim kādu neoriģinālu detaļu vai kādu kasjaku krāsojumā! Piemēram, ja nebus oriģinālā Corrado VR6 ādas stūre

Pie stūres es pašlaik strādāju, bet Corrado neizripos tik ātri lai kāds no šejieniešiem redzētu
Vecs 27.03.2014, 15:11   #21
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
10*10cm skaitās?

ja ir zem mašīnas tad neskaitās
Vecs 27.03.2014, 16:27   #22
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Bet rezultāts ir ideāls un viņi paši to grīdu metināja, vai arī apstrādāja metinājuma vietas no visām pusēm?
Metināju es pats visu, viņi apstrādāja šuves no vasām pusēm, rezultāts nav ideāls, bet mani apmierina, ideālu rezultātu es redzēju viņu dārbnīcā vienu krievu vāģi ZIM izmaksas viņam tūvu 100Eur ( 50kLs) vēl nebija pabeigts, es maksāju par kvalitāti un garantiju, + papilus glūdumu krāsojumam, gan jau kā šogad varēsiet ievērtēt
Vecs 27.03.2014, 16:28   #23
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Bet zem 1.1keur pat nezinu kur var normāli nokrāsot
Vecs 27.03.2014, 16:30   #24
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Ps savu pirmo korru nokrāsoju pa 400ls valmierā pirms 10 gadiem bet tur man čoms palīdzēja nokaulēt cenu 90 gadu stilā
Vecs 27.03.2014, 16:32   #25
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Ps savu pirmo korru nokrāsoju pa 400ls valmierā pirms 10 gadiem bet tur man čoms palīdzēja nokaulēt cenu 90 gadu stilā
izklausās ka stāvēja ar ieroci un beisboleni blakus krāsotājam līz viņš nosauks pieņemamu cenu
Vecs 27.03.2014, 16:40   #26
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
izklausās ka stāvēja ar ieroci un beisboleni blakus krāsotājam līz viņš nosauks pieņemamu cenu
Tik traki ne, bet pateica ka man ir jāiedod laba cena un jānokrāso labi, citādāk dabūs bietē.
Vecs 27.03.2014, 16:52   #27
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Tik traki ne, bet pateica ka man ir jāiedod laba cena un jānokrāso labi, citādāk dabūs bietē.

Labs motivātors.
Vecs 02.04.2014, 17:52   #28
Kamikaze
Lietotājs

KamikazeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2012
Dzinējs: M54
Ziņas: 492
Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

par cik tas briidis pamazaam tuvojaas, neesmu lietas kursaa par cenaam, kuras ir tagad....ar cik apmeeram jaareekjinaas? virsbuuve, sliekshnji, motortelpa.
Vecs 02.04.2014, 19:09   #29
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

man domāt ka 1.5k e VISMAZ
Students nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2014, 19:40   #30
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
man domāt ka 1.5k e VISMAZ
Šitas!

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 03:05.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club