The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dažādi jautājumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 20.03.2013, 14:39   #16
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
no pieredzes, ieteiktu ņemt tur kur ir VISS, jo sīkumu meklēšana, degviela, laiks.... beigās iznāks dārgāk ne kā nopirkt veselu auto ka donoru
nu ja bet 2.9 nevaru atrast vesalu, sāku apdpmāties par 2.8 visā visumā tikai 14 zirgu starpība
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 20.03.2013, 14:45   #17
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
nu ja bet 2.9 nevaru atrast vesalu, sāku apdpmāties par 2.8 visā visumā tikai 14 zirgu starpība
Padomā par nākošās paaudzes 2,8 no sharan vai mk4!
Vecs 20.03.2013, 14:50   #18
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EMSY
Padomā par nākošās paaudzes 2,8 no sharan vai mk4!
tu domā par sharāna motoru 2.8 24v? kā ar tiem vispār ir reti vai kā? kāda saderība ar manu corru.
Vecs 20.03.2013, 18:23   #19
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.01.2007
Dzinējs: 3.0 BiTurbo Diesel
Ziņas: 390
Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
uzzināju ka tur ir palicis pliks 2.9 motors, es vēlējos uzzināt vai visu var salasīt no vr6 2.8 motora nu piemēram kārbu, sajūgu, starteri, pravodku, generatoru, datoru un visu pārējo? vai arī ir kas tāds kas tikai no 2.9 der?

Ja tur ir palicis motors ar visu galvu un iepludes kolektoru un droseli, tad vari nemt, jo viss parejais ir tads pats, ka 2.8.

un ir 16 zirgu starpiba, nevis 14.

190 -174=16
Vecs 20.03.2013, 20:49   #20
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Āboliņš
Ja tur ir palicis motors ar visu galvu un iepludes kolektoru un droseli, tad vari nemt, jo viss parejais ir tads pats, ka 2.8.

un ir 16 zirgu starpiba, nevis 14.

190 -174=16
skaidrs, bus jaizjautā, un par tiem zirgiem es nez google bija rakstīt tā nevis manas matematiskās spējas pievīla
Vecs 20.03.2013, 21:00   #21
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
skaidrs, bus jaizjautā, un par tiem zirgiem es nez google bija rakstīt tā nevis manas matematiskās spējas pievīla
Tādēļ jau amerikāņu RADO fani skatās uz aristokrātiskajiem eirōpiešiem ar skaudību, laikam jūtas apdalīti
Vecs 20.03.2013, 21:59   #22
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Passat 2.9 pēc datiem nezin kāpēc ir tikai 184zs(pie tā paša motora koda kas Corrado)
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 20.03.2013, 23:34   #23
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Autodata domā tā...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 20.03.2013, 23:43   #24
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Varbūt kaut kāda vadība atšķiras, bet es domāju ka dēļ 6 stulbiem zirgaspēkiem, kas tāpat sen jau ir aizbēguši, nav jāceļ liels tracis.
Es piekrītu sciroco, ka labākajā variantā dabū veselu VR6 donoru (ideāli, ka tas ir tieši Corrado, jo tev vajadzēs Corrado VR6 pusrāmja pakaļu (no passat nederot)). Ja nopirksi pliku dzinēju, tad vajadzēs meklēt pārējās lietas, vadus, vadību, radiatoru, šļaukas, devējus un sazin ko vēl. Protams tev vajadzēs VR6 kārbu un tā der tikai no VR6 (iekšas gan kā izrādās var likt kādas tik vien gribi no 02A kārbām).
Kraasotājs man nesen piedāvāja VR6 visu motortelpu (saprotu, ka ņem ko gribi) pa 220Ls. Bet pusrāmja daļu tev tik un tā vajadzēs. Ja tas tevi interesē, tad sameklē forumā lietotāju kraasotaajs un uzraksti viņam PM.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2013, 00:09   #25
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja tu tiešām nopietni gribi ko tādu krāmēt savā Corrado, tad varbūt ir vērts pievērst uzmanību tam 2.8 24V. Dievīga skaņa Nav dubultās ķēdes, mazāk dilstot sproegotāji un esot klusāks motors. Bet saproti, ja tu ieliksi sev tādu dzinēju.. tava sieva/draudzene tevi pametīs un tev neatliks vairs nekam citam Labi tas tā, bet ja nopietni pieejam šim jautājumam, tad formumā nav neviens (izņemot Jānis kurš taisa reālus, uzskatāmus eksperimentus ar savu VR6) lietotājs, kas būtu prātā stabils un kuram piederētu VR6. Manuprāt tāds diemžēl šim dzinējam ir tas liktenis, tilpums liels, cilindri vairāk kā kaimiņam un aiziet, es to gribu. Visi mazie puišeļi kas var tādu nopirkt, nopērk, pabrauc, papriecājas un pārdod tālāk citam puišelim. Rezultāts ir pašsaprotams, kas notiek ar tādu auto. (Starp citu pirms es pirku savu Corrado, es nekad mūžā Corrado nebiju dzīvē redzējis, nekad mūžā nebiju braucis ar VR6, es vienkārši biju iedomājies ka to gribu, jo tas ir ultimate salikums. Sportiska kupeja ar 6 cilindriem (mm) ) Principā man paveicās, ka nenopirku vecu, apremontētu vraku pa lielu naudu
Tas ko es gribu pateikt.. Skaties ko tev iesaka vecāki, pieredzējušāki un nobriedušāki foruma lietotāji. Ne pa velti viņiem visiem jau vairākus gadus ir smuki kopti Scirocco ar normāla tilpuma dzinēju. Liec iekšā 1.8T un dzīvo laimīgu dzīvi. Draudzeni arī varēsi aizvest aizvest ekskursijā
Bet es saprotu arī to, ka kamēr pats roku nepieliksi pie karstas krāsns, tikmēr neticēci vecākiem, kas tev jau iepriekš teica, ka krāsns ir karsta
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2013, 01:19   #26
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ņem 1.8 20vt un brauc
jo tur viss ir mazāk sadilis,vienkārši remontējams,vieglāks, var ielikt jebkura 4 cilindrīgā vietā un nočipojot stock 150 zirgu motoru var dabūt 190, bet ja pacenšas vēl vairāk
ok,skaņa un grieze nav tā, kā vr6, bet ņemšanās un remonta izmaksas ar ir mazākas
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2013, 05:33   #27
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Nu jā, es ļoti labi saprotu ka tajā VR6 motorā maz labuma man draugi ar saka, ka nevajag, bet man ir jāpiekrīt Danenbergam par to krāsniņu un galu galā šo pašu 2 litrīgo es netaisos mest prom gadijumam ja viņam sagribās atgriezties
Vecs 21.03.2013, 10:18   #28
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Autodata domā tā...
Laikam neuzināsim ko domā autodata - man nerāda
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2013, 11:13   #29
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Laikam neuzināsim ko domā autodata - man nerāda

+1
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 21.03.2013, 12:13   #30
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

man gan rāda bildītes!
puksis13 nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:54.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club