The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dažādi jautājumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 02.05.2007, 10:38   #1
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot Jūsu domas par kaltajiem diskiem?

Gribās uzzināt par tiem pēc iespējas vairāk, kadi plussi un miinusi, cik izturīgaki/vieglāki tie ir, kur ižņemot plazu var dabūt Kadas firmas tie medz buut ?

Ir atrasts šāds variants -R15-7J, bet taalu-Krievijaa, kadas Jūsu domas, ka tie izskatitos uz mana Scirocco

Un vai kadi no ša saraksta varētu izskatieties labi

atradu pavecu fotoshopu ar lidziigiem tik uz pieciem stariem, bet tiem kurus noskatiju ir tik pat daudz ka maniem R16

un tas pats ar extra nerealo sedinajumu

sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.05.2007, 12:15   #2
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Izskatās jau SUPER (ar pieciem stariem), bet ja ir vairāk staru tad manuprāt diezgan sacakoti un prasti.. Kaltos vienmēr esmu vērtējis daudz augstāk par vieglmetāla lietajiem. Interesanti cik tādi R16 vai R17 maksā???
Vecs 02.05.2007, 12:41   #3
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Gribās uzzināt par tiem pēc iespējas vairāk, kadi plussi un miinusi, cik izturīgaki/vieglāki tie ir, kur ižņemot plazu var dabūt Kadas firmas tie medz buut ?

Ir atrasts šāds variants -R15-7J, bet taalu-Krievijaa, kadas Jūsu domas, ka tie izskatitos uz mana Scirocco

Un vai kadi no ša saraksta varētu izskatieties labi

atradu pavecu fotoshopu ar lidziigiem tik uz pieciem stariem, bet tiem kurus noskatiju ir tik pat daudz ka maniem R16

un tas pats ar extra nerealo sedinajumu

Izskatās ļoti
Vecs 02.05.2007, 13:03   #4
Lord

Ziņas: n/a
Noklusējot

Silti iesaku šos

man pašam tie ir uz golfa... visas labākās ātsauksmes par viņiem, kā arī izskatās labi - subjektīvais viedoklis

tagad gan mašīna ir sēdināta un tas viss izskatās vēl labāk

ja gribi dzirdēt sīkāk par to visu un arī nelielu lekciju, tad piezvani man... slinkums drukāt
  Citēt
Vecs 02.05.2007, 13:05   #5
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mani interese galvenokart cik vieglaaki viņi ir, vai arii kaltie nav tas labakais ka ir vieglaaki bet gan ka ir izturiigakiu
Vecs 02.05.2007, 13:13   #6
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Mani interese galvenokart cik vieglaaki viņi ir, vai arii kaltie nav tas labakais ka ir vieglaaki bet gan ka ir izturiigakiu
Konkrētie manis piedāvātie diski sver precīzi 6.5kg (ļoti labs rādītājs) vieglāki irtikai magnēzija diski

Kas attiecas uz izturīgumu - ja redzēšu kādu ielas mašīnu ar sasistu kalto disku, tad tālāk tur nemaz negribu neko skatīties, jo tur nekā no mašīnas pāri nav palicis... Gadījums iz dzīves - Igaunijas rallijā viens Honda Type-R ar priekšējo riteni sāniski ievilka pa laukakmeni tā, ka izsita visu priekšējo podramņiku ārā un kārbā caurumus ar pusasīm izlauza (ātrums ap 160km/h), proetams, pats ar vairākiem akrobātiksiem trikiem uz jumta tālu pļavā Diskam tikai obļicovka apskrāpēta

un šiem diksiem ,kurus es tev piedāvāju lielākais plus ir tā maliņa, kas ir pie riepas, tb tā ir noapaļota uz iekšu un ne pie kādiem apstākļiem, ja riepā ir gaiss, nav iespējams sadzīt smiltis, granti zālu un hvz ko vēl starp disku un riepu, tb ir neiespējami, ka tāda iemesla vadīta riepa varētu no laist gaisu...

nu tā, visu galveno esmu tomēr uzdrukājis viss pozitīvais ir tikai un vienīgi no paša un citu sportistu pieredzes... vieni no labākajiem diksiem, kas vispār irpieejami tirgū... kā arī cena ko piedāvā PLAZA - 55Ls ir limonādi... es pats pie viņiem šos diskus pirku dārgāk ir vēl viens tirgonis Rīgā, saucās A-Loks, tur vairumcena sastāda 85Ls/gab.

vēl vari apsaktīties www.braid.es spāņu kaltie un magnēzija diski, cenas pieņemamas... varu piegādāt
  Citēt
Vecs 02.05.2007, 13:18   #7
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Lord
Konkrētie manis piedāvātie diski sver precīzi 6.5kg (ļoti labs rādītājs) vieglāki irtikai magnēzija diski

Kas attiecas uz izturīgumu - ja redzēšu kādu ielas mašīnu ar sasistu kalto disku, tad tālāk tur nemaz negribu neko skatīties, jo tur nekā no mašīnas pāri nav palicis... Gadījums iz dzīves - Igaunijas rallijā viens Honda Type-R ar priekšējo riteni sāniski ievilka pa laukakmeni tā, ka izsita visu priekšējo podramņiku ārā un kārbā caurumus ar pusasīm izlauza (ātrums ap 160km/h), proetams, pats ar vairākiem akrobātiksiem trikiem uz jumta tālu pļavā Diskam tikai obļicovka apskrāpēta

un šiem diksiem ,kurus es tev piedāvāju lielākais plus ir tā maliņa, kas ir pie riepas, tb tā ir noapaļota uz iekšu un ne pie kādiem apstākļiem, ja riepā ir gaiss, nav iespējams sadzīt smiltis, granti zālu un hvz ko vēl starp disku un riepu, tb ir neiespējami, ka tāda iemesla vadīta riepa varētu no laist gaisu...

nu tā, visu galveno esmu tomēr uzdrukājis viss pozitīvais ir tikai un vienīgi no paša un citu sportistu pieredzes... vieni no labākajiem diksiem, kas vispār irpieejami tirgū... kā arī cena ko piedāvā PLAZA - 55Ls ir limonādi... es pats pie viņiem šos diskus pirku dārgāk ir vēl viens tirgonis Rīgā, saucās A-Loks, tur vairumcena sastāda 85Ls/gab.

vēl vari apsaktīties www.braid.es spāņu kaltie un magnēzija diski, cenas pieņemamas... varu piegādāt
plazaa tagad 15 maksaa ap75 ls disks
Vecs 02.05.2007, 13:21   #8
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
plazaa tagad 15 maksaa ap75 ls disks
kad es viņu pirku, viņi maksāja 85Ls/gab., bet man tā cena bija savādāka, taču apsoliju, ka klusēšu kā partizāns
  Citēt
Vecs 02.05.2007, 13:26   #9
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

majas bus jaskatas to lapu, neiet ar mozila

bet cik parasts disks lietais sver apmeram R15
Vecs 02.05.2007, 13:28   #10
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
majas bus jaskatas to lapu, neiet ar mozila

bet cik parasts disks lietais sver apmeram R15

parastais sākot no 8kg... no pieredzes, FWD mašīnai tie tās ir apmēram -1.3sec/km grants dopā tb manam golfam tas tā ir...
  Citēt
Vecs 02.05.2007, 13:29   #11
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Lord
parastais sākot no 8kg... no pieredzes, FWD mašīnai tie tās ir apmēram -1.3sec/km grants dopā tb manam golfam tas tā ir...
vai tad disku svars var dot labaku laiku, moš draga tas vairaak ir paliidz bet pa granteni , hmm, nezinu ka ir
Vecs 02.05.2007, 13:31   #12
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
vai tad disku svars var dot labaku laiku, moš draga tas vairaak ir paliidz bet pa granteni , hmm, nezinu ka ir
protams, dod jo mazāks riteņa svars, jo mazāk jaudas aiziet zudumos un motoram vieglāk izgriezt/izvilkt no viņķeļa... kā arī kopējais mašīnas svars nedaudz samazinās... kā arī tieši šo pašu iemeslu dēļ degvielas patēriņš samazinās (bikiņ ) Tā lūk!
  Citēt
Vecs 02.05.2007, 13:34   #13
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

skriešanās sacīkstēs noteikti ar vieglākiem diskiem var uzrādīt labākus rezultātus.
Vecs 02.05.2007, 13:35   #14
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sebs
skriešanās sacīkstēs noteikti ar vieglākiem diskiem var uzrādīt labākus rezultātus.
jebkurā disciplīnā būs labāki laiki ar vieglākiem diskiem
  Citēt
Vecs 02.05.2007, 13:35   #15
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Noklusējot

Karoče Ilgmār pērc tos diskus, bet 9.jūnijā divus iedosi man, lai varu uzlikt uz priekšējiem ripuļiem !!!
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:45.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club