The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dažādi jautājumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 04.04.2007, 15:17   #1
ragiVSolga

Ziņas: n/a
Noklusējot Logi

Man intresē no kādas vel mašinas der automatiskie logu pacelāji Sciroccam???
Man Širaqkam vienkārši no dzimšanas ir un gribas restaurēt.
  Citēt
Vecs 04.04.2007, 15:36   #2
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ragiVSolga
Man intresē no kādas vel mašinas der automatiskie logu pacelāji Sciroccam???
Man Širaqkam vienkārši no dzimšanas ir un gribas restaurēt.
Grib teikt ka oriģinali radi foto kur oriģinali knopkam jabuut un ka tas izskataas

pa temu: painteresejies vw centra par jauniem, vitur neatradiis

bet ja Tev viņi jau ir, jaizjauc un jaskatas kur vaina,
-vai motors nosvilis > japartin pie elektriķa
-trose puš > jasaliek jaunu
-elektriba nepienak > japieliek
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 07.04.2007, 18:53   #3
ragiVSolga

Noklusējot

Ceru ka rīt nofotogrāfēšu . pogas stāv pie atrum kloķa lejā.
  Citēt
Vecs 08.04.2007, 02:11   #4
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

vot nofochee,es skautkaa esmu sciraakiem pie durviim tas pogas redzejis, tu toch zini ka tev orgjinalas??
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 09.04.2007, 01:21   #5
ragiVSolga

Noklusējot

http://content1-foto.inbox.lv/albums...e/DSC00091.jpg

Es dodu 95% ka man ir orģināls, padoma pats kurš liktu loga pogas zem kloķa? tā tak ir neparocīga vieta. un iepriekšējais īpašniekst teica ka orģināli.
  Citēt
Vecs 09.04.2007, 01:23   #6
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ragiVSolga
http://content1-foto.inbox.lv/albums...e/DSC00091.jpg

Es dodu 95% ka man ir orģināls, padoma pats kurš liktu loga pogas zem kloķa? tā tak ir neparocīga vieta. un iepriekšējais īpašniekst teica ka orģināli.

Pie-zem klokja liek el logus tie cilveki kam patiik bmw
Vecs 09.04.2007, 01:29   #7
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Bet neaaksies tevi apbedinat orginalie logu pacelaji naak krukjijamo ruchku vietaas

un no Lv esmu redzejis tikai vienam scirakam orginalos,luk shim taadi ir
Vecs 09.04.2007, 11:17   #8
ragiVSolga

Noklusējot

Skaidrs. Bet kura gada viņam Scirocco? menesis, gads?
  Citēt
Vecs 09.04.2007, 11:31   #9
Agnisr

Noklusējot

evilruncha, bet maybe ir pavisam preteeji original pie aatrumkloka, bet paarsvaram ir samopals un paarsvaraa liek, lai aizsegtu airu vietas. Man corrado izraadas arii ir samopals, knopkas airu vietaas!
  Citēt
Vecs 09.04.2007, 11:37   #10
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

hmm, es ariii teiktu ragiVSolga kņopites ir oriģinalas tada vieta diez vai kads pratigs cilveks liktu kaut arii varbut tieshi otradi, vieta ir Kad mes meklejam, kur tas kņopites iebazt, tad arii gribejam šitaja vieta ierikot pie atrumkloķa, bet negribejas kropļot to plastmasu, tapec ielikam pie pelnutrauka Durvis gan mums tas variants nepatika , jo scirocco isti nav tur normalas vietas priekš kņopkam
Vecs 09.04.2007, 11:38   #11
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ragiVSolga
Skaidrs. Bet kura gada viņam Scirocco? menesis, gads?
91.gada
Vecs 09.04.2007, 13:35   #12
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Nu es nez es netaa esmu redzejis vel 3 sciraakiem tajas vietas elektriskos logus un visiem knjopkas ir tajaas vietas kur paradiju un visas peec skata vienadas,un pie tam bildes ir divi dazadi storm modelji,neticu ka vinjiem varetu but likts iexaa bet nu ko gan es pa sciraakiem zinu
Vecs 09.04.2007, 14:27   #13
vanetz

Noklusējot

Varētu jau būt, ka dažādos gados pogas dažādās vietās Nu nevar taču būt lai 10 gados salonā nebija nekādas izmaiņas!

P.S. Mēs vakar salīdzinājam salonus ar citu XR4 īpašnieku, man 85. viņam 83., elektrisko logu pogas gan pie ātrumkloķa bēt dažādās vietās Visi oriģināli 100%
  Citēt
Vecs 09.04.2007, 16:27   #14
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

ragiVSolga Nofoče lūdzu arī durvis tad uzreiz bus skaidrs vai ir oriģinalas kņopkas
Vecs 10.04.2007, 16:08   #15
ragiVSolga

Noklusējot

Apdare man gan nav orģinālā jo ieprēkšējais izurba caurumus lai varetu ielikt manuālos . bet vienām durvīm ir sistēma palikusi, to es arī nofočēšu kad aizbraukšu līdz mašīnai.
  Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:17.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club