The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dažādi jautājumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.11.2007, 21:20   #16
wu-ryder
Lietotājs

wu-ryderLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.09.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 517
wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Pirms pari men izgaju ar pirmo.
3 punkti

1. Izputeja savienojumi
1. Sofera puses spogula stiklina defekts
1. Ka jau parasti korozija uz isputeeja

Poliuretāna bukses/atbalsti/flanči/sajūgi sīkāk http://www.sk-3b.lv sadaļa PRODUCTS
wu-ryder nav forumā   Citēt
Vecs 12.11.2007, 22:35   #17
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Septembrī gāju. Kratija un skatijās kādas 40 min. Neko neatrada ko ierakstīt. Visa lapa tīra
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 12.11.2007, 23:15   #18
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

bija sekojosh atgadiijums:

laicinju atpakalj ripinaajos ar Volvo. nobriedis teh. apskates datums, dodos uz Bauskas ielu. onkuls ložņā, krata, kasa pakausi un paziņo, ka stuures pastiprinaataajam saljnjiks sulojot. nu ok, ja sulo - sulo. servii uz bedres izraadaas klokjenei salnjiks (uz kaarbas gala) nopunkjojies. man beedas, bet jaamaina. bliivsleegs samainiits - dodos uz skati. un tur (shoreiz jau cits onkuls) peec ilgas 4ainjika kasiishanas pazinjo (atkal) - Tev stuures pastiprinaataajam salnjiks sulo !! es uz pauzes. paskaidroju oopim, ka taa man jau meegjinaaja iepoteet pag. reiz un ka rezultaataa klokjenes galaa salnjiks samainiits un ka ar st. pastiprinaataaju viss ir ok un tas ko vinsh redz - ir elljas mainjas kaarbaa sekas - bik slapums uz bloka. tas saak mani audzinaat, ka visi jau ir cilveeki un nafig vispaar lai es toni samainot uz klusaaku vai zemaaku, neatceros jau vairs.. kr4 cirks mezhoniigs..

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 12.11.2007, 23:18   #19
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
bija sekojosh atgadiijums:

laicinju atpakalj ripinaajos ar Volvo. nobriedis teh. apskates datums, dodos uz Bauskas ielu. onkuls ložņā, krata, kasa pakausi un paziņo, ka stuures pastiprinaataajam saljnjiks sulojot. nu ok, ja sulo - sulo. servii uz bedres izraadaas klokjenei salnjiks (uz kaarbas gala) nopunkjojies. man beedas, bet jaamaina. bliivsleegs samainiits - dodos uz skati. un tur (shoreiz jau cits onkuls) peec ilgas 4ainjika kasiishanas pazinjo (atkal) - Tev stuures pastiprinaataajam salnjiks sulo !! es uz pauzes. paskaidroju oopim, ka taa man jau meegjinaaja iepoteet pag. reiz un ka rezultaataa klokjenes galaa salnjiks samainiits un ka ar st. pastiprinaataaju viss ir ok un tas ko vinsh redz - ir elljas mainjas kaarbaa sekas - bik slapums uz bloka. tas saak mani audzinaat, ka visi jau ir cilveeki un nafig vispaar lai es toni samainot uz klusaaku vai zemaaku, neatceros jau vairs.. kr4 cirks mezhoniigs..
Un rezultātā dabūji vēlreiz braukt?
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 12.11.2007, 23:18   #20
Meganomic

Ziņas: n/a
Noklusējot

Pojehal segodnja utrom na TA! Na dizeljnom Scirocco. Dali boljnichnij list.
Chto nuzhno ispravitj...
  1. Signal ne rabotajet.
  2. Levaja fara svetit ochenj visoko. V pravoj fare net lucha... ??!
  3. V zadnem fonare voda..
  4. Podsvetka nomera.
  5. Ruchnik. Pravaja storona slabo shvativajet.
Ostaljnoje
  Citēt
Vecs 12.11.2007, 23:23   #21
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Un rezultātā dabūji vēlreiz braukt?

da nee, apmainiijaamies ar "maates valodu", saliidzinaajam videejo pirkstu garumu, vinsh man uzliimi - es vinjam laba veeleejumus

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 14.11.2007, 02:48   #22
koshaars

Noklusējot

Es gaidu Martu lai gūtu to PRIEKU!
  Citēt
Vecs 14.11.2007, 14:46   #23
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,902
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar TA tas bija vaiprāts!! Karoč uzliku ziemenes (195/55 R15)!! Aizbraucu uz skati autiņam viss kārtībā bet redziet priekšā riepās par 1 vai 2 cm lien ārpus arkas!! Tā nu es šim stāstu nu ka atrbraucu tiaki uz TA un pa ziemu nebraukšu!! Viņa texts:''nee ar šadām riepām TA nevar iziet!! Varētu jau uzlikt vasarenes bet vēl piesiesies ka tādā laikā kā ārā nevar braukt(tas jau nekas ka oblig''ati jābrauc no 1.12)
Vecs 14.11.2007, 15:15   #24
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Vakar TA tas bija vaiprāts!! Karoč uzliku ziemenes (195/55 R15)!! Aizbraucu uz skati autiņam viss kārtībā bet redziet priekšā riepās par 1 vai 2 cm lien ārpus arkas!! Tā nu es šim stāstu nu ka atrbraucu tiaki uz TA un pa ziemu nebraukšu!! Viņa texts:''nee ar šadām riepām TA nevar iziet!! Varētu jau uzlikt vasarenes bet vēl piesiesies ka tādā laikā kā ārā nevar braukt(tas jau nekas ka oblig''ati jābrauc no 1.12)
Es biju lidzigas vainas deļ braucis uz TA ar vasarenem R16 pa sniegu un ledu, tad kad datumi to veļ ļāva vis bus ok, viņi dzivo pēc likumiem, nevis pēc vesela saprata
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 14.11.2007, 15:25   #25
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Es biju lidzigas vainas deļ braucis uz TA ar vasarenem R16 pa sniegu un ledu, tad kad datumi to veļ ļāva vis bus ok, viņi dzivo pēc likumiem, nevis pēc vesela saprata
nu nez labāk aizņemšos jo man jau tā TA zb!!
Vecs 14.11.2007, 22:32   #26
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
tiesham sciroco raksta patiesību , mes arii novembra viduu nevarejam ar ziemenem iziet TA, jo 2 riepam truka 0,2mm !!! lidz normai (4mm vieta biaj tiaki 3,8mm) uzlikam r16 ar 1,7mm protektoru un 30.novembrii izgajam TA Džeks jau visu saprata, bet pec likumiem neko nevareja izdarit ta ka ja tev vasaras riepas ir ar atļauto priekš TA protektora lielumu, tad liec virsu un brauc tik pec uzlimes
Vecs 15.11.2007, 17:13   #27
jepux

Noklusējot

man te ar pirms divam nedeljam bij apskate, viniga lieta kas neptika bija izputejs 15 dB pa skalju, uzmetu uz TA orginalo trubu un bij ok
  Citēt
Vecs 15.11.2007, 17:21   #28
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2006
Dzinējs: 1.8 16V KR
Ziņas: 1,054
Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag

Pirm slaicinja Drag piebrauca, samainiijaam ripuljus, un ar veiksmes veeleejumiem aizbrauca uz TA! Nu tad jaatur iikshkji, lai shoreiz izdodas!
Vecs 15.11.2007, 18:59   #29
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Bebris
Pirm slaicinja Drag piebrauca, samainiijaam ripuljus, un ar veiksmes veeleejumiem aizbrauca uz TA! Nu tad jaatur iikshkji, lai shoreiz izdodas!
IR IR IR man TA izieta!!!
Vecs 15.11.2007, 19:05   #30
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Apsveicu, lielu darbu padariji
sciroco nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:46.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club