The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 31.05.2011, 20:43   #16
luckys

Ziņas: n/a
Noklusējot

Pēc manas pieredzes - manam vr6 AAA tika sahonēti cilindri, uzlikti jauni gredzeni, pirmos 20 tūkstošus bīdelis lidoja, nākamos 20 jau švakāk, un beidzamos 40 t ar regulāru eļļas vazāšanu bagūzī un kompresijas samazināšanos.
Tāpēc esmu nolēmis borēt bloku uz 2.9, galva jau saremontēta, atliek atrast virzuļus. It kā saka ka kādus 150 štukas iešot, kaut gan īsti neticās jo vr6 motoriem bloka dilšana ir liela problēma.
Īsti nezinu cik maksā normāli rem. virzuļi, varbūt kāds var ko ieteikt?
  Citēt
Vecs 31.05.2011, 21:06   #17
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

pie kompresijas samazināšanās var būt daudz dažādu iemeslu,
piem gredzeni kas ātri sadilst,
vārstu sēžas sadilušas, nenoslēdzas vārsti utt, tā ka viennozīmīgi neko nevar teikt, kamēr nav apskatīts motors

vai arī vnk pierod ka labi iet, un tad ar laiku liekas ka ir par īsu, tas ir vnm
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 01.06.2011, 08:46   #18
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,794
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Skaidrs! Paldies par atbildēm. Laikam jautājumu man vairāk nav

tu cenas esi noskaidrojis, cik tev izmaksās remonta virzuļu komplets??

es tavā vietā ja tavs bloks ir beigts, paņemtu 2.8 bloku uz pārurbtu uz 2.9 virzuļiem, tas ir lētāk, jo arī remonta gredzeni ir dārgāki!
Vecs 01.06.2011, 10:06   #19
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,127
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja, Rom4ikam taisnība, remontvirzuļi maksā dārgi (ļoti aptuveni bet ap 100ls par gabalu)
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 01.06.2011, 14:14   #20
luckys

Noklusējot

Ne nu es it ka megjinašu tikt cauri ar letako variantu - atrast 2.9 virzuljus lietotus un pēc tiem man slīpēs bloku.
Doma slīpēt Gaujas ielā 5, cik labs kantoris nezinu, jo pats esmu no liepajas puses, varbūt kādam ir bijusi darīšana. Prasa 15 Ls pa cil.
  Citēt
Vecs 01.06.2011, 23:53   #21
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

Par VR6 slīpēšanu ,sameklējiet Viirus no vwmotion,kas izurba no 2,8-2,9 ,jo cik aceros bija kautk'da šaize ,imho kautkas ar leņķi .
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 00:53   #22
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,904
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no luckys
Ne nu es it ka megjinašu tikt cauri ar letako variantu - atrast 2.9 virzuljus lietotus un pēc tiem man slīpēs bloku.
Doma slīpēt Gaujas ielā 5, cik labs kantoris nezinu, jo pats esmu no liepajas puses, varbūt kādam ir bijusi darīšana. Prasa 15 Ls pa cil.
ja domā Rīgā, Gaujas ielā 5, tad es labāk neiesaku
kk ir zināmi 2vi sa**sti bloki, un domājams ka tādu ir vairāk.
Vecs 02.06.2011, 01:18   #23
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

par gaujas ielu
vairāki bloki- rindinieki- viss ok

2 kloķenes- abas galīgā tūtā, saliekot ar remont šālēm- nevarēja izgriest

jap, vr tācu ir leņķis kādā stāv tie podi
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 09:07   #24
luckys

Noklusējot

Viirus ari borejis Gaujas ielā, a kur vel Riiga var izboret bloku?
  Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:41.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club