The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Izklaide (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ko es nopirktu ja man pēkšņi uz galvas uzkristu 1 000 000 LVL ? (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3233)

sciroco 06.02.2010 09:56

Ko es nopirktu ja man pēkšņi uz galvas uzkristu 1 000 000 LVL ?

Šorīt sarakstoties ar Richardosu, pļāpājot un jokojot izleca tāds teiciens (Ko es nopirktu ja man pēkšņi uz galvas uzkristu 1 miljons ?).

Scirocco/Corrado faniem tas galvas jau strādā sāvādāk :D

p.s. tas tāds ka spama topiks, droši rakstam, nekautrējamies :)

rricardas 06.02.2010 09:58

На етот милиён я бы накупил много Scirocco и Corrado

Karlix 06.02.2010 10:04

Bļin! Vakar ar Cobru un Evilruncu kārtējā "Besii skaidraa" sanāksmē par to kā reiz runājām :D
Es par ļimonu uzblieztu kārtīgu garažu (ar kādiem 3 stāviem) un iekonservētu pāris Corrado un Scirocco pēc pilnas restaurācijas...

sciroco 06.02.2010 10:16

A es uzreiz sapratu ka man tik daudz idejas ka ar 1 miljonu bus pa īsuo, 100 % :D

sciroco 06.02.2010 10:41

tomēr tas noteikti būtu:
-uzdāvinātu Vikai mašīnu kādu viņa vēlās :)
-kopā izbraukātu visu pasauli !
-Scirocco mk3 ikdienai ! (un vel vienu projektam :D )
-pabeigti visi iecereti darbi ar melno mk2
-nopirktu Corrado un un uzturētu oriģinālu, tikai ļoti -ĻOTI zemu un ar 9J diskiem
-mk1 jāatrod, jārestaurē :17:
-protams kaudzi ar sadzīves tehniku vajag
-...
-....-.....

toč nepietiktu :D

sebs 06.02.2010 10:50

Dzīvotu kā parexzagļi uz procentiem. Uzliekam uz 10% gadā, no šīs peļņas ņemam 5% (jo inflācijā kā nekā un tomēr gribas, lai pamatsumma aug) nu tad sanāk 50k gadā, vai 4k+LVL ik mēnesi. Nav protams medusmaize, bet dzīvot var :)
P.S.Ja ir šādi ikmēneša ienākumi tad gan mājiņu, gan auto uz krīta var paņemt un dzīvot tīri neslikti. Un tomēr ļimons paliek un pat aug.

Rom4iks 06.02.2010 11:32

Citēt:

Ziņa no sebs
Dzīvotu kā parexzagļi uz procentiem. Uzliekam uz 10% gadā, no šīs peļņas ņemam 5% (jo inflācijā kā nekā un tomēr gribas, lai pamatsumma aug) nu tad sanāk 50k gadā, vai 4k+LVL ik mēnesi. Nav protams medusmaize, bet dzīvot var :)
P.S.Ja ir šādi ikmēneša ienākumi tad gan mājiņu, gan auto uz krīta var paņemt un dzīvot tīri neslikti. Un tomēr ļimons paliek un pat aug.

es darītu tieši tā pat

kaspars 06.02.2010 14:31

Citēt:

Ziņa no Rom4iks
es darītu tieši tā pat

dzīvē zinu privātbaņķieri, kurš stāstīja kā viens "nabadziņš" pusgadu Parex vadībai kaucis gada % likmi no 11 uz 12 pacelt..

parēķinam..!! runa esot gājusi par 3,5 miljoniem! :)

lieki piebilst, ka gandrīz visu miljonu noguldītu. 50 - 100 tk. tiktu ieguldiiti sen izsapnjotaa biznesaa!

sciroco 06.02.2010 15:00

Es protams domātu ka reizināt to naudu bet nu bankām es nu pavisam neuzticos :k

EVILemsy 06.02.2010 15:53

nu es uzliktu uz pro4iem paņemtu māju
un nelielu autoparku mk1, mk2,mk3 scirocco, corrado, e30, type85, UR quattro, un kadu A8q= kadu divriteni ikdienai !

normunc 06.02.2010 19:14

Citēt:

Ziņa no sciroco
Es protams domātu ka reizināt to naudu bet nu bankām es nu pavisam neuzticos :k

Tieši manas domas. Tad jau zeķē vai zemē burkā drošāk :D

Uz Corrado droši vien vairs neskatītos :)
Pili gan neceltu, bet kādu Brīvdabas muzeja cienīgu eksemplāru ezera krastā gan gribētu.
Paņemtu šādu sev un Corrado sievai atstātu.
Varētu gan uz copi aizbraukt pie dabas, gan ikdienā paskriet.
Daudz varētu arī paceļot.
Ar radiniekiem arī padalītos, lai dzīvi sakārto. Tā lai visiem ir labi.
Un kaut ko arī pēcnācejiem atstātu.

Nezinu tik vai ar miljonu tam visam pietiks :D