The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Par visu (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Moto topiks (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=822)

sebs 02.11.2007 23:56

Citēt:

Ziņa no sciroco
traks var palikt, jo ilgaak skatos ss, jo vairak smadzenes juk prataa :D

skatoties uz moča bildi un parametriem, pedejais kas ienak galva, tas ko paša sakuma te ierakstiju :lol (pateriņš un ekonomija) :D

Art manam pirmam prasībam der tikai iŽ :k

Manuprāt IŽs der tikai krievijas dzungļiem, jo tur importa mocīšu detaļas ir zelta vērtē.'
P.S. Līdzšim nebiju redzējis ka kāds meklētu mocīšus pēc patēriņa. :D

sciroco 03.11.2007 00:28

IDEJA :D a kas ir ar motoroleriem:18: :D
tie taks ir virs 50 cm kas iet pietiekami žiperīgi :17: kas tur sanak ar kategorijam, kads zin :?

kazzz 05.11.2007 13:23

Citēt:

Ziņa no sebs
Manuprāt IŽs der tikai krievijas dzungļiem, jo tur importa mocīšu detaļas ir zelta vērtē.'
P.S. Līdzšim nebiju redzējis ka kāds meklētu mocīšus pēc patēriņa. :D

Krievu moci tu vairaak skruuvesi un reguleesi, nekaa brauksi.....

Par to pateerinnu ar liekas diivaini... nnemot veeraa ka nopeerkot Mo buus jaapeerk arii ekipeejums...un tas ir 1000ls ja gribi tai lietai daudz maz nopietni pieiet.... taa kaa ar to ekonomiju buus, kaa buus...

kazzz 05.11.2007 13:27

Citēt:

Ziņa no sciroco
IDEJA :D a kas ir ar motoroleriem:18: :D
tie taks ir virs 50 cm kas iet pietiekami žiperīgi :17: kas tur sanak ar kategorijam, kads zin :?

tas pats kas uz mocciem, liidz 125 pietiek ar B kategoriju

sebs 05.11.2007 14:42

Manuprāt pat daži 250ccm skūteri izskatās daudz ērtāki par vairumu ielas mocīšu. Ir dzirdēts ka daži pat ceļo ar viņiem. Attēlā Honda S-Wing ar 125ccm motoriņu (kā reiz priekš Ilgmāra) :)

P.S. Liels motorollers tomēr labāks par mazu moci.

sciroco 05.11.2007 14:58

Citēt:

Ziņa no sebs
Manuprāt pat daži 250ccm skūteri izskatās daudz ērtāki par vairumu ielas mocīšu. Ir dzirdēts ka daži pat ceļo ar viņiem. Attēlā Honda S-Wing ar 125ccm motoriņu (kā reiz priekš Ilgmāra) :)
http://www.cmsnl.com/news/img/2007_H...25_scooter.jpg
P.S. Liels motorollers tomēr labāks par mazu moci.

Pedejais baigi labi skan :D un patiesība laikam ar taisnība ir, žēl tik pa šitadiem skuterišiem te spečuki nav :):17:

sebs 05.11.2007 15:11

Ar skūteriem vispār nēesmu braucis, interese nav, bet nu tie lielie no priekšas un aizmugures izskatās kā touring moči, tagad reklāmā viens lielais tirgojos Piaggio, nezinu tikai kādi tie pēc izturības....

Rihard 05.11.2007 15:31

nepeerc motorolleri. man buutu kauns ar taadu braukt. :D par choperiem vari pakonsulteeties ar Annu - vinjai honda shadow 650 vienkaarshi ideaals - need daudz, ir viegls, ar zemu shasiju (viegli notureet) un izskataas ljoti labi. miinuss - 4 pakaapju kaarba... :) un divataa vairaak pa 130-140 negaaja... viens gan var uz 180 pabraukt. un par kubiem nevajag satraukties - vajag labaak a kategoriju likt. :) un vispaar mochiem CP ljoti reti pieveershu uzmaniibu - paarsvaraa tikai reidos, kad kjer tieshi mochus, un tie ir pareti. :)

sebs 05.11.2007 16:13

Bet nu cilvēkam ir tikai B kategorija un es šaubos vai viņš gribēs ziedot 300LVL un laiku, lai tiktu pie A burta vad. apliecībā, kā rezultātā viņam atliek mazais čoperītis (kuru daži labi kantori ar saknēm Lietuvā pārtaisīs par no 125 uz 250), vai lielais skūters.
P.S. Es arī ilgi un dikti pētīju un studēju kādu no mazajiem močiem ņemt (atradu pat Virago 250 kurš bija reģistrēts kā 125), bet tad sapratu ka tas nav īsti priekš manis un nokārtoju A kategōriju un tagad var braukt kaut ar 2000ccm, bet pašreiz niekojos ar 900- jāpierod pie šī nīkuļa kamēr pārsēžos pie kaut kā jaudīgāka par 143zs :D

EVILemsy 05.11.2007 17:22

Citēt:

Ziņa no sebs
Bet nu cilvēkam ir tikai B kategorija un es šaubos vai viņš gribēs ziedot 300LVL un laiku, lai tiktu pie A burta vad. apliecībā, kā rezultātā viņam atliek mazais čoperītis (kuru daži labi kantori ar saknēm Lietuvā pārtaisīs par no 125 uz 250), vai lielais skūters.
P.S. Es arī ilgi un dikti pētīju un studēju kādu no mazajiem močiem ņemt (atradu pat Virago 250 kurš bija reģistrēts kā 125), bet tad sapratu ka tas nav īsti priekš manis un nokārtoju A kategōriju un tagad var braukt kaut ar 2000ccm, bet pašreiz niekojos ar 900- jāpierod pie šī nīkuļa kamēr pārsēžos pie kaut kā jaudīgāka par 143zs :D

nīkulis:lol :lol :lol :lol
man coradam zirgu pat mazaak:lol :lol

kaspars 05.11.2007 17:34

Citēt:

Ziņa no kazzz
Krievu moci tu vairaak skruuvesi un reguleesi, nekaa brauksi.....

Par to pateerinnu ar liekas diivaini... nnemot veeraa ka nopeerkot Mo buus jaapeerk arii ekipeejums...un tas ir 1000ls ja gribi tai lietai daudz maz nopietni pieiet.... taa kaa ar to ekonomiju buus, kaa buus...

nu gan Tu cennjiku esi ierubiijis :D :D

Rihard 05.11.2007 18:02

nu ekipeejums vaacijaa man sanaaca ap 1000 eur, taakaa nekas kosmisk nav. baikiem dreebiites maksaa pietiekami.

sciroco 05.11.2007 18:03

Es jums visiem piekristu, ja man vajadzetu moci priekš dveseles

Man tads ar vajadziigs , būs, kadreiz, kad nebus jadoma par to ka ekonomiskak tikt līdz darbam ;)

Rihard 05.11.2007 18:08

tas 650 shadow vairak par 5-6 litriem neeed. :) nu un vari njemt kawu gpz500s neko nemaksaa un eed 3.5-6l .. ja nopietni nobriediisi, varu atvest no de neapbruzhaatu eksemplaaru.

kazzz 05.11.2007 18:08

Citēt:

Ziņa no kaspars
nu gan Tu cennjiku esi ierubiijis :D :D

Maneejais ir uz 1k Eur, bet tas nau tas ko iisti gribeeju

Var jau protams noskaitiit teevreizi, paarmest triis krustus, izsuudzeet greekus un
cereet, ka nekas nenotiks... kas kuam tuvaak, man labaak tiik pirmais variants 8)

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:59.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club