The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Par visu (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Moto topiks (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=822)

Karlix 01.11.2007 21:24

Vispār, ja nemaldos, runa bij par divu riteņu transportlīdzekli ;)

Scirocco GTX 01.11.2007 21:51

Citēt:

Ziņa no Karlix
Vispār, ja nemaldos, runa bij par divu riteņu transportlīdzekli ;)

:D es laikam palaidu garaam :lol

kaspars 02.11.2007 02:05

Citēt:

Ziņa no sciroco
Spečuki, iesaktiet transparta līdzekli (vēlams modeli un bildi)

...lai tiktu vasarās siltajas dienās no Olaines līdz Brīvības ielas vidum..

Prasības:
-lai iet apmēram 100 km/h
-lai rij noteikti mazāk par auto ar 1.1 motoru :D
-lai nav kauns redzēt savu foto kada pazistama foruma :lol

nav gan iisti skaidrs uz ko tieshi Tev praats nesas.. kaukas sportiskaaks un "guljosh" vai purkshķošs un eertss kaa diivaans..
man vairaak pirmais variants pie sirds taapeec - luuk variants:

honda cbr 125. attieciigi 125 cm3 (kaa Tev ar kategorijaam? shis der uz "B" kateg), 2002., 2003. gada aparaati labaa staavoklii maksaa saakot no 1500 EUR. jaunaaks, bet bik samociitaaks ieksh LV ap 2500 EUR.
Pateerinsh ap 4-5 litriem, saaksi baigi gonkot, tad buus lielaaks. nodoklis 3 lati gadaa, par apdroshinaashanu negribu samelot. daljas nav ljoti leetas, jo mociic nav populaars pie mums. milziigu probleemu ar apkopeem un daljaam nav.

cilveeks bez saprashanas nepateiks, ka tikai 125 kubi, cilveeks ar saprashanu noveertees, ka brauc ar eertu un ekonomisku aparaatu ;)

kaspars 02.11.2007 02:07

p.s. bildee 2007. gada modelis

sciroco 02.11.2007 11:23

Man vairāk patīk doma par ertu variantu, lai izskats jau neprovoce uz gonkam :D

Evilruncha 02.11.2007 12:03

Citēt:

Ziņa no sciroco
Man vairāk patīk doma par ertu variantu, lai izskats jau neprovoce uz gonkam :D

nu tad njem piemeram honda rebel 125:)

Rihard 02.11.2007 12:06

baac, ja tas 125cm3 eed 4-5 litri tad tas ir aarpraats. :O man vecaa kawa eeda 4-5 litri ar 500 kubiem... :o un gaaja 200+ vismaz... :p a shitais suzuks eed 8litri... ja negonko tad 6...

kazzz 02.11.2007 12:16

125.. ble.. tas nau nopietni it iipassi coperveidiigie, man drusska vienu briidi ar 125 Kewey paarvietojas.... 90 pret kalnu 110 no kalna... Tur var aizmigt no garlaiciibas, veel nnemot veeraa ka paatrinaajums virs 70 ir nekaads tad biezzi radaas avaarijas situaacijas.... Taa kaa to galiigi neieteiktu..
Savukaart Honda Cbr 125 vai Aprilia RS 125 ir paaraak daargi, pa to naudu labaak pannemt kaadu 400 vai ko lielaaku...

kazzz 02.11.2007 12:21

Citēt:

Ziņa no Nightwing
baac, ja tas 125cm3 eed 4-5 litri tad tas ir aarpraats. :O man vecaa kawa eeda 4-5 litri ar 500 kubiem... :o un gaaja 200+ vismaz... :p a shitais suzuks eed 8litri... ja negonko tad 6...

ssitie iet ap ~180 skatoties cik kg seezz virsuu...

sciroco 02.11.2007 12:45

Laikam ar 125 kubiem darbojas ta pati teorija kas ar smadiem mazjaudigiem auto

biš nipraks bus tik pat ekonomisks, tik pie vajadzibas arii pietiekami jaudiigs.

Nakošais jautājums, kads ir nakamais pēc kubiem, ka ar kategorijam, ir B, jau sen, loti sen, laikam A bus jaliek ta vai ta.

No ta nakamaa, kas uz nakamo kubaturi ir tads interesants, velams modeli un foto, lai zinu ko reklama mekleet. Patīk čoperiši, patīk tie ceļotaja varianti, sportiskie ar, bet ne tie trakakie, lai ir daudz maz erti :)

kazzz 02.11.2007 13:06

B kategorija ir liidz 125 kubiem, buus A jaaliek.. visai jautrs pasaakums, tas peec savas pieredzes... man laimiigaa bija 3 reize... Tavaa gadiijuma labaak ir nopirkt moci un ar to arii likt.. savaadaak ar tiem instruktoru nojaatiem suudiem ir visai lielas probleemas...

Labaak pasaki cik gatavs esi ieguldiit, tad arii varees meegginaat ko ieteikt :)

sebs 02.11.2007 13:10

Viennozīmīgi ja ir A1 vai B kategorija tad jāņem čoperi ar V motoriem VIRAGO, vai Shadow, otrs variants ir labāks jo attīsta maksimālo jaudu priekš A1 un B kategorijām (gandrīz 15zs).
P.S. Tie mazie baiki (Honda CBR125) izskatās vienkārši traģiski, kā tāds apkrāmēts mopēds, čopers tomēr izraisa cieņu un neizskatās pēc mopēda.

Evilruncha 02.11.2007 13:12

Citēt:

Ziņa no sebs
Viennozīmīgi ja ir A1 vai B kategorija tad jāņem čoperi ar V motoriem VIRAGO, vai Shadow, otrs variants ir labāks jo attīsta maksimālo jaudu priekš A1 un B kategorijām (gandrīz 15zs).
P.S. Tie mazie baiki (Honda CBR125) izskatās vienkārši traģiski, kā tāds apkrāmēts mopēds, čopers tomēr izraisa cieņu un neizskatās pēc mopēda.

galvenais jau skanja tiem mazajiem baikiem taka kautkadam suda skaljam rollerim :D

sebs 02.11.2007 13:21

Jā skaņa tiem mazajiem baikiem tāda ka slikti metas.

Ar Virago 125ccm esmu braucis, baigi vārgs, bet skaņa pa pilsētu ja iemet piektajā robā pie 60km/h ir tīri tā neko, nepateiksi ka 125 kubi, bet kas ir braukuši gan ar Virago, gan ar Shadow, viennozīmīgi Shadowu liek augstākā plauktiņā jo tie 3 zirgi ir jūtami gan uzrāvienā, gan max ātruma ziņā, arī cenas ziņā SHADOW ir stipri dārgāks.

sciroco 02.11.2007 13:45

Sajaucat galvu :) Es jau tik interesejos, cik kas maksā, neesu vel uzbriedis tadu pirkt, vienkarši ja ta epopeja ar korķiem un degvielas cenam turpinasies tad vai nu buus japarsežas uz sabiedrisko, ar ko jau tagad sanak pabieži braukt, vai ari jaatrod alternativu ar diviem riteņiem :)

p.s. vienkarši jauniba dabuju diezgan ilgi pabraukt ar moci, ne arzemju :D patika, bet tagad tik liels laiks pagāja, ka pat nevaru iedomaties, kas bus...

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:00.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club