The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Par visu (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Moto topiks (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=822)

Evilruncha 05.04.2012 14:44

Citēt:

Ziņa no kaspars
Ir klāt [IG]http://www.motopower.lv/files/images/smilies/icon_yo.gif[/IMG]

[IG]http://distilleryimage8.instagram.com/a06e3a407eec11e19e4a12313813ffc0_7.jpg[/IMG]

āāā, kā ar sāli brūcē ;(

labs,mans favourit stils - super moto :27:

Scirocco GTX 05.04.2012 14:58

Kasiit, ar sho var noraut kashinju uz grantinieka, ja neceljas kajas? :D

kaspars 05.04.2012 15:46

Citēt:

Ziņa no Scirocco GTX
Kasiit, ar sho var noraut kashinju uz grantinieka, ja neceljas kajas? :D

var.
var arī uz muti noraut

Danenbergs 05.04.2012 16:51

Es ar neesmu baigais moču pārzinātājs un žiletes mīlētājs, taču man pat patika vecā Hondas žilete un Super moto, protams, patīk visiem :D Smuks!
P.s. Nekad neesmu īsti sapratis kapēc visiem močiem priekšējo riepu liek pret spalvu! Kāds var paskaidrot? :k

Melnais 10.04.2012 10:35

Citēt:

Ziņa no kaspars
Ir klāt

Labs, no izsoles ņēmi?

kaspars 10.04.2012 16:50

Citēt:

Ziņa no Melnais
Labs, no izsoles ņēmi?

nē, pa taisno no īpašnieka.

Melnais 13.04.2012 12:32

Citēt:

Ziņa no Danenbergs
Es ar neesmu baigais moču pārzinātājs un žiletes mīlētājs, taču man pat patika vecā Hondas žilete un Super moto, protams, patīk visiem :D Smuks!
P.s. Nekad neesmu īsti sapratis kapēc visiem močiem priekšējo riepu liek pret spalvu! Kāds var paskaidrot? :k

Riepa uz bremzēšanu daudz labāk strādā... tas laikam bij galvenais arguments :)

kaspars 18.04.2012 00:06

Citēt:

Ziņa no Melnais
Riepa uz bremzēšanu daudz labāk strādā... tas laikam bij galvenais arguments :)

Neesmu speciāli pētījis, bet domāju, ka Melnajam taisnība. Protektora raksts ir itkā "otrādāk" saistībā gan ar bremzēšanu, gan t.s. owersteer, kad pagriezienā ejam uz vienu pusi, bet moto labākas pagriežamības dēļ stūri griežam pretējā virzienā.
Sanāk, ka moto riepa strādā vairāk dimensijās attiecībā pret segumu nekā auto riepa.

Bet, galvenokārt, laikam gan ar bremzēšanu saistībā.

Danenbergs 05.05.2012 18:21

Kā braucās LC4? Kādas atsauksmes? Es tagad ar sāku interesēties par mocīšiem. Kādreiz gribētu kādu iegādāties. No kursabiedra, kas diezgan daudz cērt no moto tehnikas dzirdēju, ka LC4 esot neizturīgi, sarežģīti motori, dārgas detaļas, (kā jau KTM) un vispār baigi vibrējot. Kā pašam liekas?

Baizelis 06.05.2012 21:33

Citēt:

Ziņa no Danenbergs
Kā braucās LC4? Kādas atsauksmes? Es tagad ar sāku interesēties par mocīšiem. Kādreiz gribētu kādu iegādāties. No kursabiedra, kas diezgan daudz cērt no moto tehnikas dzirdēju, ka LC4 esot neizturīgi, sarežģīti motori, dārgas detaļas, (kā jau KTM) un vispār baigi vibrējot. Kā pašam liekas?

Tas ka KTM LC4 motori ir neizturīgi ir pilnīgas muļķības, šos motorus ja grib nokaut ir labi jāpapūlās un vsp par KTM močiem varu teikt tikai to labāko katrā ziņā dzīnēji ļoti ilgmūžīgi un hadene ar vienkārša (vismaz krosa modeļiem) Detaļas KTM tehnikai ir dārgas tur nu neko nepadarīsi, bet kad nopirksi un nomainīsi tad varēsi braukt ilgi un dikti kamēr atkal būs jāmaina. Ir arī mīnusi šiem dzinējiem ļoti skaļš sajūgs un diezgan pamatīga vibrācija. Izbracu vienreiz ar KTM Duke 650 nu verās jau labi, bet tā vibrācija iet cauri kauliem. Vēl patīkama fīča ir hidrauliskais sajūgs, ļoti patīkami mīksti spiežas. Katrā ziņā ja gribi ar šo moci braukt tālākus gabalus tad tas nebūs īstais, pa pilsētu Tu būsi karalis un neviens baiks tev līdzi neturēs bet virs 100 km/h būs diezgan sūdīgi.
Nu apm tā

Danenbergs 06.05.2012 22:37

Man ir tāds priekšstats, ka ar KMT ir līdzīgi, kā ar apple produkciju. Cilvēki to pērk vairāk vai mazāk prestiža, pozēšanas dēļ. Tajā pat laikā varētu nopirkt Samsung produktu un dzīvot, darīt visu lētāk un varbūt pat labāk.
Tāpat ar KTM. Kapēc neizvēlēties Yamaha XT660x?

kaspars 07.05.2012 17:41

Mans viedoklis par KTM un Apple laikam būs ļoti subjektīvs, jo man ir gan viens, gan otrs :D

Nokaut var visu (jebko).
LC4 ir sevi pierādījis dzinējs. Zelta vidusceļs starp jaudu un resursu.

Esmu nobraucis 800 km ļoti īsā laikā. Tajā skaitā 3/4 pa šoseju un 1/4 pilsētā.
Pilsētā šis aparāts ir vnk bomba. Ātrs, ļoti manevrētspējīgs. Guļošie policisti vairs nav veidojumi pirms kuriem jābremzē, bet veidojumi pirms kuriem vēlams dot ručkā :D Bedres, rises, apmales - pilnīgi pajāt :D

Uz šosejas kaifa mazāk, bet runas par to, ka pie 110 km/h ir jāzāģē lai tiktu uz priekšu ir bullšits. Optimālais ātrums ap 130-140 km/h, saglabājot iespēju vienā angļu mierā atvilkt 160-170.

Par vibrāciju.
Izteikti vairāk vibrējot LC4 SMC 625.
Mazāk vibrē LC4 SM 640.
Abiem motori 625 cm3, cik zinu, atšķirība ieplūdēs (karburatoros). 625-ais esot asāks, laikam par pāris zirgiem jaudīgāks.

Jo vairāk izdilis, jo vairāk vibrē.
Par šo jautājumu nesūdzos ne grama.

Ar moto esmu apmierināts.
Pēc baika liekās, ka uzkāp uz nepieradināta teļa :D Arī pirmā šmucīte (mauciens uz mutes) jau ir :D Nomainam sajūga hēbeli un maucam.

Un jā, ratā iet vnk brīnišķīgi! :44: :D

kaspars 07.05.2012 17:44

p.s. izkrāpu no CSDD mazo numuru :82:

Menn 07.05.2012 19:22

Citēt:

Ziņa no kaspars
p.s. izkrāpu no CSDD mazo numuru :82:

Kā tas izpaužās un darās? var caur PM :k

kaspars 08.05.2012 00:26

Citēt:

Ziņa no Menn
Kā tas izpaužās un darās? var caur PM :k

Moto numurzīmes (avots: CSDD)

C tips (240 x 130 mm) paredzēts uzstādīšanai motociklu, kuru motora darba tilpums pārsniedz 125 cm3, triciklu un kvadriciklu aizmugurē;

F tips (177 x 130 mm) paredzēts uzstādīšanai to motociklu aizmugurē, kuru motora darba tilpums nepārsniedz 125 cm3, kā arī to motociklu aizmugurē, kuriem konstruktīvi nav iespējams uzstādīt C tipa numura zīmi;

Attiecīgi taisīju kronšteinu un novietoju tā, lai lielais numurs dēļ izmēra nav pieliekams. Manā gadījumā pluss ir tas, ka starp izpūtējiem lielais numurs neielien.
Pie numuru salīdzināšanas paveicās - saprotošs Egons džeks trāpījās. Tiesa, lika man saprast, ka viņš redz, ka numura kronšteins ir paštaisīts un principā viņš varētu man uzlikt veto.

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:07.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club