PDA

Pilnas versijas aplūkošana : Margots-Corrado

Lapaspuses : [1] 2

Margots
22.10.2011, 01:22
Taa nu es sadomaaju ka arii man vajadzeetu drusku palieliities-iepaziistinaat ar savu :rado
(un nesen iegaadaato donoru...)
Kuram gan ir piešķirts, kaa es saku ''Meebeles statuss''... kustinaats tiek maz, 4gadu laikaa nobraukti ap 2,000km -seežu kaa suns uz siena kaudzes-pats nebraucu, bet citam nepaardodu...:D
attieciigi arii izdariits ir ļoti maz, pat ne puse no Vajadziigaa-un kur nu veel no iecereetaa...:( Bet nupat jau atkal saaku sarosiities ...
Neliela galerija no paveiktaa... http://fotki.lv/lv/margots333/comments-34710462/
Pirms 2,5 gadiem arii tika iegaadaats donor auto (VR6 passat 93.g exclusive) ar domu paarlikt Coraadim motoru... Atradu ss.lv un Nopirku pa telefonu no sveša cilveeka neredzot vairaak par paaris bildeem un ar visu piegaadi un paarrakstiišanu par 275,-Ls Bet kad ieraudziju auto dabaa roka neceelaas taadu izjaukt... un arii pirkt gribeetaaji uzreiz pieteicaas- pat gruuti bija saprast kam paardot lai kaads peectam nav apvainojies:)... tika pieremonteets -izieta skate un notirgots... takaa naacaas vien remonteet savu KR...

Juritis
22.10.2011, 22:23
Neredzu īpaši lielu jēgu krāsot dzinēja bloku, jo no karstuma tāpatās krāsa noies un izskatīsies briesmīgi, nez manuprāt labāk ideāli notīrīt un likt atpakaļ kā ir...:) bet kopumā izskatās ka darbs ieguldīts :ok bet kā minēji ja tas ir paveikts šo gadu laikā - ta derētu paātrināt šo procesu:)

puksis13
22.10.2011, 23:28
Neredzu īpaši lielu jēgu krāsot dzinēja bloku, jo no karstuma tāpatās krāsa noies un izskatīsies briesmīgi, nez manuprāt labāk ideāli notīrīt un likt atpakaļ kā ir...:) bet kopumā izskatās ka darbs ieguldīts :ok bet kā minēji ja tas ir paveikts šo gadu laikā - ta derētu paātrināt šo procesu:)

ir jau arī karstumizturīgās krāsas;) un procesu bieži vnk nav iespējams paātrināt kaut vai finansiālu iemeslu dēļ

Margots
22.10.2011, 23:57
ir jau arī karstumizturīgās krāsas;) un procesu bieži vnk nav iespējams paātrināt kaut vai finansiālu iemeslu dēļ
+1

Margots
23.10.2011, 00:41
Nejau es tam blokam trinu nost visas ruusas un kraasu paliekas liidz spiidumam lai peectam nokraasotu ar gošu kraasaam...:) Zinu ka dereetu paatrinaat, bet nu ir taa kaa ir:( Ir vesels saraksts iemeslu kaapeec viss notiek tik nesteidziigi... saakot jau ar to ka algas dienaas šefs neveella negrib pievienot izmaksaajamajai summai vismaz vienu 0 galaa... :lol un arii loterijaas neveicaas- laikam buus kaadreiz kaada arii jaanopeerk...:D
Nav arii vieniigaa mašiina, takaa ir arii bijis citaam viskautkas jaaremontee attieciigi nav bijis taa ka nav ar ko braukt un tas arii tikai bremzee visu...:)
Un visļaunaakais ir tas ka nav vairs taa trakaa entuziasma skruuveeties peec darba liidz veelai naktij kaa agraak... ir jau taa ka paskruuveet savu mašiinu peec darba ir kaa atpuuta... bet tikai ne tad ja jau daudzus gadus straadaa servisaa...;)
Auto vizuaalaa sakopšana vispaar šausmiigi atbaida, bet nu taa ir neizbeegami nepieciešama manam rado... u.t.t.

OZ
23.10.2011, 01:11
Nelobās gan krāsa nost, daudz tādu krāsotu bloku ir,
krāsoti ar parastu auto krāsu, tik pirmstam rūpīgi notīrīta un sagatavota virsma
un navjau nemaz tik lielas temperatūras, kā nekā tāpēc ir domāta dzesēšanas sistēma ;)

EVILDony
23.10.2011, 01:49
esmu arī krāsojis bloku ar rīgas krāsu laku rūpnīcas krāsu un vēl turās klāt, nav ne nokritusi, ne nodegusi. :)

EVILDony
23.10.2011, 01:51
labāk izdarīt kārtīgi nevis sasteigt, tikai lai būtu ātrāk. :)

izskatās daudzsološi lai veicās. ;)

Margots
23.10.2011, 04:38
Jaapiebilst ka motoram bez nokraasošanas tika arii aizvests paarbaudiit un izsliipeet kloķeni, -paarbaudiit klaņus vai nav izdauziiti ovaali, nomainiiti virzuļi, tika paarsveerti klaņi ar virzuļiem, samainiitas visas iespeejamaas šaales- arii taas kuras naak tai asij kas piedzen eļļas suukni, izsliipeetas čaulas, samainiiti gredzeni, visas bliives, samainiiti pilniigi visi bliivsleegi, filtri, eļļa, samainiitas vaarstu vadiiklas un vaarstu gumijas- izsliipeeti vaarsti, paarjaukts, atremonteets sadaliitaajs-samainiits bliivsleegs, samainiits uudenssuuknis, paarbaudiits termostats un samainiits taa plastmasas flancis, uzlikta jauna zobsiksna un spriegotaaj rullis, katra lietotaa detaļa tika ruupiigi atlasiita, notiiriita un nokraasota vai vienkaarši notiiriita, liela uzmaniiba tika pieveersta katrai skruuvei, uzgrieznim - nolietojumam, kvalitaatei un to pievilkšanas speekiem... tika aremonteets arii ģenerators tikai to vizuaali nenoformeeju:)
Necentos iipaši veikt nekaadas darbiibas jaudas palielinaašanai, meerķis bija atguut ruupniicas paredzeetos zirdziņus...8)
Takaa nesteidziigs darbs, laiks un liidzekļi iipaši netika taupiiti...

Margots
28.10.2011, 00:51
Esmu nociinijies ar sava donor-corrado kr+digifant sapaziistinaašanu... pielec un ruuc, bet ar atgaazeem ir auzas:D CO virs 8
Un nevaru neko mazaak iipaši sareguleet... ceru veel ka sestdien sanaaks laiks piesleegties sabaudiit zondi un taa buus pie vainas:@ laigan ceriibas mazas jo taa ir likta jauna...

sciroco
28.10.2011, 10:25
digifants no g60 ?

Margots
28.10.2011, 15:27
digifants no g60 ?
jaa

sciroco
28.10.2011, 17:04
spiedienu esi mainijis degvielas maģistralē ?

Rom4iks
28.10.2011, 17:15
nomaini tosola temperatūras dačiku,viņš ir zilā krāsā, un pārbaudi vai viņa vadi ir veseli, ja tas ir beigts taddigifants smagi pārlej, pārbaudi arī vai tev vakuma trubiņa uz digifantu pareizajā vietā ir piesprausta

Margots
28.10.2011, 23:56
spiedienu esi mainijis degvielas maģistralē ?
Ir ieplaanots, bet pagaidaam veel nee, jo neizdodas atrast 2,5 bar spiediena regulatoru... ielikts ir 3 bar kaa bija rakstiits instrukcijaa... vieniigi man g60 sprauslas ir aizstaatas ar 2,0 ABK audi B4 (arii digifants) sprauslaam jo taam no g60 kaads laikam ar tanku bija paarbraucis...:D

Margots
29.10.2011, 00:13
nomaini tosola temperatūras dačiku,viņš ir zilā krāsā, un pārbaudi vai viņa vadi ir veseli, ja tas ir beigts taddigifants smagi pārlej, pārbaudi arī vai tev vakuma trubiņa uz digifantu pareizajā vietā ir piesprausta
Pagaidaam Taa zilaa dačika vietaa man arii ir no kautkaada 16v audi... ieskruuveejams galvaa, jo tam zilajam nav vietas (atrasts peec koda kuru ieguvu šeit pat forumaa (atvainojos ka neesmu iegaumeejis taas personas niku kura padalijaas ar veertiigo infu:k ... )) un arii autodataa raadaas ka tagadeejam ar zilo ir vienaadas pretestiibas, vismaz pie 80 graadiem... Ja radiisies kaada laba ideja kaa smuki dabuut zilo trubaa likšu to...
Vot par trubiņu no kompja luudzu ko vairaak... uz kurieni tai jaaiet?

Margots
30.10.2011, 03:33
:@ Zonde vesela...

Drag
31.10.2011, 01:50
CO zemāk nedabūsi ;) Variants ir noņemt brīvgaitas slēdzi(lai viņs tur ir, bet drosele viņam netiek klāt), un pieregulē un būs ok ;)

Margots
31.10.2011, 01:55
g60 smidzinaataaju maģistraalei galaa naak viens deveejs... ko šis dod un vai ir vajadziigs

Drag
31.10.2011, 01:58
g60 smidzinaataaju maģistraalei galaa naak viens deveejs... ko šis dod un vai ir vajadziigs
Tas izslēdz sūkni, kad ir uzpumpēts spiediens, bet motors netiek darbināts ;)

Margots
31.10.2011, 02:33
Tas izslēdz sūkni, kad ir uzpumpēts spiediens, bet motors netiek darbināts ;)
Tas tomeer buus kautkas cits jo suukni izsleedz relejs... un man šii funkcija darbojas ,bet tas dačuks staav garaažaa uz galda...:06:

Rom4iks
31.10.2011, 09:27
Tas tomeer buus kautkas cits jo suukni izsleedz relejs... un man šii funkcija darbojas ,bet tas dačuks staav garaažaa uz galda...:06:

tas dačiks mēra spiedienu, un ja viņš nokrīt tad viņs iesledz sūkni lai to paceltu, lai pie iedarbināsanas spiediens būtu normā!

Margots
05.11.2011, 19:46
CO zemāk nedabūsi ;) Variants ir noņemt brīvgaitas slēdzi(lai viņs tur ir, bet drosele viņam netiek klāt), un pieregulē un būs ok ;)
:132:Dabuju... atgaazes ir:ok un vis ir vietaa nekas nav jaaoperee ar briivgaitas sleedzi un droseli...:164:
takaa ir skaidrs ka varu visu tagad raveet nost un paarlikt sarkanai korai...8)
probleema bija vakumos...

Drag
05.11.2011, 22:52
:132:Dabuju... atgaazes ir:ok un vis ir vietaa nekas nav jaaoperee ar briivgaitas sleedzi un droseli...:164:
takaa ir skaidrs ka varu visu tagad raveet nost un paarlikt sarkanai korai...8)
probleema bija vakumos...
ja brīgaitā ir atgāzes, tad ar iešanu būs kā būs :D Liesais iemetīsies ātri ;)

Margots
05.11.2011, 23:12
Buus labi...:ok 4 paaudzes gaazes iekaartu virsuu, pareizi sareguleet un ies uz vella paraušanu- taads arii ir manas paarbuuves meerķis...

Margots
11.04.2012, 02:46
Ar pavasara iestaašanos arii šeit paraadaas rosiiba...:)
Vajag kritiķu padomu... ko dariit ar to briinumu uz haubes...:D :D :D
http://pic2.fotki.lv/photos2/9/W0003582/000358123/000035812211_%23_2_%23_margots333.jpg

sciroco
11.04.2012, 02:49
nu ja, haube tuneta, labi būtu oriģinālo, vel labāk lielo :18: :)

robbie
11.04.2012, 02:50
+1

Margots
11.04.2012, 02:51
Vizuaali jau teikšu ka manupraat piestaav pat... bet rada lieku pretestiibu un ar veeju grib viņu raut nost jo veeja pluusmai nav kur palikt...:17:
P.S...to sliekšnu vairs nav virsuu un nebuus - par tiem kritiku nevajag...:D

sciroco
11.04.2012, 02:53
Domāju ka haube taisīs +1l pie pateriņa, vismaz :D

Margots
11.04.2012, 02:55
Domāju ka haube taisīs +1l pie pateriņa, vismaz :D
nu ja taa buus gaaze tad PO...:D :D :D
te veel bilde http://clip2net.com/s/1NlWA

sciroco
11.04.2012, 02:58
Traki nav, bet man baigi patīk kad akcents uz citam lietam

Margots
11.04.2012, 03:02
Tad nu es arii pievienojos kraasotaajiem...:D :D :D tikai manaa gadiijumaa es centiišos pats viņu arii sagatavot kraasošanai... :) Šodien secinaaju ka rado vieniigaas detaļas kuras nekad nav kraasotas ir luuka un jumts, jo taas bija vieniigaas lakotaas detaļas... un laka protams vietaam bija saakusi lobiities nost, bet citur burbuliiši zem taas... tad nu visa laka tika nosliipeeta nost...

sciroco
11.04.2012, 03:06
Sarkans auto, kas var būt labāks (ja esi profesionāls pulieris) :D

sciroco
11.04.2012, 03:10
Un vispār, neklausies citus, dari ka pašam patīk :) pēc idejas hube var būt iederēsies kopējam auto izskatam, nezinam jau tavus plānus. Bet ja auto paliek oriģināls, laikam tomēr smukāk būtu oriģināla haube :17:

Margots
11.04.2012, 03:14
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003470/000346959/000034695846_%23_2_%23_margots333.jpg otrs ko nevaru izlemt ir kaa noformeet aizmuguri...:17:

sciroco
11.04.2012, 03:16
arī atkarīgs no kopējiem plāniem.Pastāsti ka iztēlojies savu "sapņu" Corrado :17: :)

Margots
11.04.2012, 03:21
Un vispār, neklausies citus, dari ka pašam patīk :) pēc idejas hube var būt iederēsies kopējam auto izskatam, nezinam jau tavus plānus. Bet ja auto paliek oriģināls, laikam tomēr smukāk būtu oriģināla haube :17:
Gala leemums protams buus mans, bet es vienkaarši gribu pieņemt leemumu kuru veelaak nebuus jaanožeelo... :D :D :D Taapeec labaak pakonsulteejos un uzklausu citu viedokļus...
(reeķinos kaadi tie vareetu buut-esmu palasijis citus projektus:D :D :D )
Uz doto briidi to haubi veel var atgriezt orģinaal skataa... taapat ir arii haube no zilaa ar taam iestraadaataam ribaam... variantu daudz...:)

sciroco
11.04.2012, 03:23
zilam smukāka. vis auto izskatās simpātiskāk :)

Margots
11.04.2012, 03:27
arī atkarīgs no kopējiem plāniem.Pastāsti ka iztēlojies savu "sapņu" Corrado :17: :)
Patreiz baigais kokteilis veel galvaa-nevaru saprast;) ... uz pliku Original taa iisti negribu spiest... kautko atšķiriigu takaa gribeetos...

sciroco
11.04.2012, 03:30
Patreiz baigais kokteilis veel galvaa-nevaru saprast;) ... uz pliku Original taa iisti negribu spiest... kautko atšķiriigu takaa gribeetos...
Atbalstu :cool

āremju Corrado netiek skatīti :18: daudz smuki eksemplari, tēpat foruma kaut kur topiks ir :)

sciroco
11.04.2012, 03:31

āremju Corrado netiek skatīti :18: daudz smuki eksemplari, tēpat foruma kaut kur topiks ir :)

http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=402

Margots
11.04.2012, 03:39

Aciimredzot forumaa neesmu uzgaajis veel...:D a taa esmu daudz izpeetijies visur... jo vairaak peetu jo lielaaks kokteilis...:D kraasa arii ļoti iespeejams nepaliks sarkana...- vismaz pliki sarkana... bet par to pakluseešu...;) neesmu veel dabujis redzeet paraugu dabaa...:)

sciroco
11.04.2012, 03:41
Ajj, krāsas izvēle ir šausmīgi grūts darbs !!! ;) bet esmu par vienu, ja kraso visu auto, krāsa jāmaina :D

Margots
11.04.2012, 04:47
Ajj, krāsas izvēle ir šausmīgi grūts darbs !!! ;) bet esmu par vienu, ja kraso visu auto, krāsa jāmaina :D
Ar kraasaas izveeli takaa nebuutu probleemu, tikai tad man ''Jaauzliek kaada banka uz ausiim...'';) :D
Bet ja nopietni... iemineejos kraasotaajam ka gribeetu varbuut to zilo toni, bet viņš man ieteica ko labaaku-interesantaaku...:17: :154: un solijaas kautkad uzkraasot paraugu...:)

semigallss
11.04.2012, 12:35
ar to haubi tā dīvaini, no vienas puses skatoties izskatās ok, bet nedaudz citā leņķī izskatās vnk :fu Laikam jau labāk ir redzēt dzīvē un tad spriest. ar kaut ko atšķirties jau vienmēr ir noderīgi ;) Par krāsu. es paliktu pie sarkanā, tikai nedaudz tumšāku tonīti par orģinālo. :17:
p.s šitie sliekšņi gadijumā nav no toyota celica gen5??? atceros ka tādi tika viņai piedāvati. ja ir labā stāvoklī, vari mēģināt no turienes kādam notirgot. ja vajag, vel varu pamērīt sliekšņa garumu celicai, vai tiešām sader.

Margots
11.04.2012, 15:43
ar to haubi tā dīvaini, no vienas puses skatoties izskatās ok, bet nedaudz citā leņķī izskatās vnk :fu Laikam jau labāk ir redzēt dzīvē un tad spriest. ar kaut ko atšķirties jau vienmēr ir noderīgi ;) Par krāsu. es paliktu pie sarkanā, tikai nedaudz tumšāku tonīti par orģinālo. :17:
p.s šitie sliekšņi gadijumā nav no toyota celica gen5??? atceros ka tādi tika viņai piedāvati. ja ir labā stāvoklī, vari mēģināt no turienes kādam notirgot. ja vajag, vel varu pamērīt sliekšņa garumu celicai, vai tiešām sader.
-Tad kad redzeesi dabaa buus jau par veelu ko mainiit...:D
-Par kraasu runaajot... Viens no variantiem bija- saani, tumšaak sarkana metaalika+melna augša, bet tamliidziigi noformeejumi ir baigi savairojušies...:(
Zilaa- daudz taadu nav un izskataas ideaali...:17:
Un jaunaakais variants... ''Trakomaaja'':k :152:
-Šitie sliekšņi, gadijumaa, ir no ķekavas... 1 dizains 101 modelim...:D :D :D ja buus pieprasijums arii zapiņiem taadus taisiis...:lol

Rom4iks
11.04.2012, 20:30
To haubes lūku pa taisno miskastē, sliekšņus arī tur pat, parkraso saliec originālus loriņus, lampas InPRO aizmugurē, priekša nopūle originālās vai inprom reste rieger, vai stock bez zīmes, VR6 lūpa, sēdinajums -40 ripuļi R17 OZ vai BBS balto ādas salonu un būs tev konfekte,

pārejais ir lieka naudas tērēšana, jo ar laiku šā vai ta visi nāk pie saknem :) pie nevis plika, bet smuka stoka!

mans viedoklis

es sev mainīju bamperus, diskus un td un TP bet atgriežos pie stoka izskata :)

EVILemsy
11.04.2012, 20:52
To haubes lūku pa taisno miskastē, sliekšņus arī tur pat, parkraso saliec originālus loriņus, lampas InPRO aizmugurē, priekša nopūle originālās vai inprom reste rieger, vai stock bez zīmes, VR6 lūpa, sēdinajums -40 ripuļi R17 OZ vai BBS balto ādas salonu un būs tev konfekte,

pārejais ir lieka naudas tērēšana, jo ar laiku šā vai ta visi nāk pie saknem :) pie nevis plika, bet smuka stoka!

mans viedoklis

Es piebilstu ka atstāj stock resti, bet jaunā tipa, mayby kamei uzaci un veel smuki izskatās skutais bampers priekšā! aizmuguri neaizstiec, pēctam pats nožēlosi
Bet vislabāk tuvu stockam
http://image.automotive.com/f/images/10767614/eurp_0810_02_z+1992_volkswagen_corrado_slc+front_v iew.jpg

kaspars
12.04.2012, 00:40

mans viedoklis

Zelta vārdi!

Upitis
12.04.2012, 01:00
Par aizmuguri man kaut kad bija iešāvusies doma, ka tās grabošās plastmasas vietā varētu iemetināt kāda MK2 Golfa numura zīmes vietu un aiztaisīt bagāžnieka atslēgas caurumu. (golfiem ''clean'' tipa bagāznieks izskatās labi) Bet lai atstātu +/- ierasto kopskatu - plastmasas vietu starp lampām nokrāsot melnu. :) Protams hvz kur atrast bildi ar kādu kam tas izdarīts :D

Margots
12.04.2012, 01:11
Es piebilstu ka atstāj stock resti, bet jaunā tipa, mayby kamei uzaci un veel smuki izskatās skutais bampers priekšā! aizmuguri neaizstiec, pēctam pats nožēlosi
Bet vislabāk tuvu stockam
-Iesaakumaa paliks reste ar ziimiiti, to var nomainiit veelaak... tikai ir jautaajums: jaunaa un vecaa tipa resteem ir preciizi vienaadi izmeeri? Zinu ka atšķiraas apakšaa stiprinaajumu ausis un to izvietojums- vai pietiek ar to ka uztaisiišu bleķa liistee papildus vietas priekš šiim?
-Kas attiecas uz skuuto bamperu...- kaa tiek risinaata pagriezienu probleema šaadaa izpildijumaa? Un vispaar -skuutais bampers izskataas labi liidz briidim kad tam tiek pieķepinaats nummurs, un likt to zemaak par tam paredzeeto vietu pie muusu ceļiem laikam nebuutu praatiigi...;) ...tas manupraat:k
-Par to aimugures neaiztikšanu, man jau tur nebuutu daudz ko nožeelot peectam...:17: ir divas aizmugures- atstaaju stock vai lieku zilo vaaku un bamperu- otrs komplekts jau paliek...;)

Margots
12.04.2012, 01:14
Zelta vārdi!
Kaspar Tu laikam paliec vecs...:D :D :D nevienas...:O divdomiigas vai uzbraucošas fraazes...;) :lol

Margots
12.04.2012, 01:27

mans viedoklis

Par sliekšņiem jau teicu uzreiz, tie jau var uzskatiit ka ir miskastee... a luuka veel var nodereet ja uz priekšdienaam uzlieku turbiinu spaiņa lielumaa...;)
BBS-iem un baltajaam aadaam ar buus jaapagaida... iesaakumaa neko taadu kas jau ir un ko viegli nomainiit nepirkšu lai nebuutu taas liekaas naudas teereešanas...:)
Bet par to luupu-varbuut ir kaadam lieka?

Margots
12.04.2012, 01:35
Par aizmuguri man kaut kad bija iešāvusies doma, ka tās grabošās plastmasas vietā varētu iemetināt kāda MK2 Golfa numura zīmes vietu un aiztaisīt bagāžnieka atslēgas caurumu. (golfiem ''clean'' tipa bagāznieks izskatās labi) Bet lai atstātu +/- ierasto kopskatu - plastmasas vietu starp lampām nokrāsot melnu. :) Protams hvz kur atrast bildi ar kādu kam tas izdarīts :D
http://www.vw-tuningpage.de/bilder/treffenpics/06.09.09/0857.jpg te ir:)
http://www.corradodatabase.com/images/g5tuy24ma92s1ty3.jpg te ar
http://clip2net.com/s/1NALI manam donoram ir...
vai domaaji melnu neskatoties uz auto kraasu?

Upitis
12.04.2012, 01:42
http://www.vw-tuningpage.de/bilder/treffenpics/06.09.09/0857.jpg te ir:)
http://www.corradodatabase.com/images/g5tuy24ma92s1ty3.jpg te ar
http://clip2net.com/s/1NALI manam donoram ir...
vai domaaji melnu neskatoties uz auto kraasu?

Nē, biju domājis savādāk. Numuru atstāt tajā pašā vietā kur ir, bet tās plastmasas uz kuras stiprinās numurs vietā iemetināt metāla numura vietu no Golf II bagāžnieka. :17:

Margots
12.04.2012, 01:51
Nē, biju domājis savādāk. Numuru atstāt tajā pašā vietā kur ir, bet tās plastmasas uz kuras stiprinās numurs vietā iemetināt metāla numura vietu no Golf II bagāžnieka. :17:
Un nummura apgaismojums tad kaa? nestaados iisti priekšaa -nav arii praataa
II golfa dibens, paluureešu kautkur...:06:

Margots
12.04.2012, 02:03
Patiesiibaa man viens no visaktuaalaakajiem jautaajumiem patreiz ir -ko labaak dariit ar jumta liisteem? Metinaat ciet vai atstaat taas gropes un cereet uz briinumiem -ka ar laiku kautkur dabuušu labas...:(

normunc
12.04.2012, 08:47
Labāk nemetini ciet. Esmu redzējis kā tur pēc tam viss smuki aprūsē.

Vai nu tur kondensāts rodas vai arī nekvalatītivi bija sataisīts.

Rom4iks
12.04.2012, 09:34
Bet par to luupu-varbuut ir kaadam lieka?

nu tu gan uzdod jautajumu :lol šo lietiņu var tikai jaunu nopirkt vai nozagt :fu tas tak ir viens no pieprasītakājiem štruntiem corrado faniem :D

RBMoto
12.04.2012, 10:05
Man ir jauna priekšēja Corrado lūpa, mazā, ja interesē, dod ziņu!

Margots
12.04.2012, 11:14
nu tu gan uzdod jautajumu :lol šo lietiņu var tikai jaunu nopirkt vai nozagt :fu tas tak ir viens no pieprasītakājiem štruntiem corrado faniem :D
Iedomaajos- varbuut kaads ir nozadzis divas un vienu nevajag...:lol :lol :lol

Holo
12.04.2012, 11:44
Krāsu vajag atstāt un rekur piemērs ka bez liekiem bribambasiem izskatās pat ļoti OK. :)

http://cache2.corradodatabase.com/images/twrv3a6b2yjv9hul.jpg

http://cache2.corradodatabase.com/images/8knn44i14agh1vls.jpg

Mašīnai pašai par sevi ir seksīgas formas. :D

semigallss
12.04.2012, 11:47
wo! tieši tādu tonīti es arī biju iedomājies!

[edit] Tomēr nē :D monitors bija pagriezts tumšāks :D vel bik tumšāki sarkano man prasās.

juraans
12.04.2012, 14:08
Krāsu vajag atstāt un rekur piemērs ka bez liekiem bribambasiem izskatās pat ļoti OK. :)

http://cache2.corradodatabase.com/images/twrv3a6b2yjv9hul.jpg

http://cache2.corradodatabase.com/images/8knn44i14agh1vls.jpg

Mašīnai pašai par sevi ir seksīgas formas. :D
o mana čoma ex rado :D

Margots
13.04.2012, 02:18
Lai nav tukša ...iršana -nedaudz no izdariitaa un neizdariitaa...:D http://fotki.lv/lv/margots333/860757/
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003583/000358274/000035827313_%23_2_%23_margots333.jpg

Margots
20.04.2012, 02:29
Kraasa kraasa kraasa...:stars :stars :stars
ir šitaads variants http://xn--autokrsas-bcb.lv/images//Mipa/MipaVIPEffekktlackGemini.jpg
Ko sakat?:)

Margots
20.04.2012, 02:30
GEMINI
Uzklāta uz melnā bāzes krāsas pamattoņa dod zeltīti zaļu efektu, uz sarkanā bāzes krāsas pamattoņa - oranži zeltītu efektu.

Karlix
20.04.2012, 10:20
GEMINI
Uzklāta uz melnā bāzes krāsas pamattoņa dod zeltīti zaļu efektu, uz sarkanā bāzes krāsas pamattoņa - oranži zeltītu efektu.
Man patīk :cool

normunc
20.04.2012, 10:38
Man atkal vairāk patiktu original sarkans.
Tāds uzpulēts izskatītos ļoti :ok

Scirocco GTX
20.04.2012, 10:47
Zinu, ka mans viegoklis neinteresee nevienam, tacu taas flip-flop un parpeerljotaas kraasas kaa arii Hameleoni ir pagatne :) :D

cipruss
20.04.2012, 10:52
Zinu, ka mans viegoklis neinteresee nevienam, tacu taas flip-flop un parpeerljotaas kraasas kaa arii Hameleoni ir pagatne :) :D
viss jaunais ir labi aizmirsts vecais ;) man atkal patiik interesantas kraasas

Margots
20.04.2012, 14:54
Man atkal vairāk patiktu original sarkans.
Tāds uzpulēts izskatītos ļoti :ok
Taa original sarkanaa mani kautkaa baigi atbaida... negribu... leetaak gan krietni sanaaktu, bet tas taa... ne ne...:D

kraasotajs
20.04.2012, 14:56
Cik tas štrunts sanāk uz auto ?

Margots
20.04.2012, 15:02
Ja galiigi neintereseetu tad nebuutu prasijis nevienam neko...:D
Nedomaaju ka Latvijaa taa vareetu buut taada veesture...:17: nebraukaa jau katrs otrais nokraasots taados toņos... Ir kaadam zinaams pie mums kaads raddo vai roco taadaa kraasaa? vai vispaar kaadaa citaa hameleona tonii?

Margots
20.04.2012, 15:08
Cik tas štrunts sanāk uz auto ?
pati kraasa 130ls litraa, bet viņa veel šķaidaas -sanaakot 1,5litri... tad jau redzees cik aizies, ja palikšu pie šitaas...- netiks viss kraasots vienaa reizee takaa redzees cik aiziet un cik vajag klaat... plus protams visi paareejie materiaali...

kraasotajs
20.04.2012, 15:21
Var ko līdzīgu panākt ar apm 50ls uz visu auto ,bet tas gan ir jākrāso viss uzreiz un šitais ar
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003494/000349337/000034933654_%23_2_%23_kraasotajs.jpg
tā ir prizma ,efekts ir graujoš tb ejot ap auto viņš laistās u pārlejās

sciroco
20.04.2012, 15:39
viņš man pat uz ekrāna pārlejas, ja pagroza to :18:

Margots
21.04.2012, 04:45
Tas ar kautkaadiem tiem pulveriišiem? kautko palasiju netaa, bet taa iisti neiebraucu kaa to dara...:k

Margots
26.04.2012, 00:31
autospares
535853705 01C - Kreisā puse - 46 Ls
535853706 01C - Labā puse - 46 Ls
Handlerā 45.62 Ls
(Kodi jumta līstēm priekš Corrado)
Informaacijas apkopošana-varbuut man noderees...:D

kaspars
26.04.2012, 00:41
Ir kaadam zinaams pie mums kaads raddo vai roco taadaa kraasaa? vai vispaar kaadaa citaa hameleona tonii?

Ir.
Rīgā braukā sūdubrūns / sūduzaļš corrado. Gan pa gabalu, gan tuvumā viņš izskatās sūdubrūns / sūduzaļš. Iespējams tā krāsa katalogā pat saucās "sūdubrūna / sūduzaļa".

Margots
26.04.2012, 01:21
Ir.
Rīgā braukā sūdubrūns / sūduzaļš corrado. Gan pa gabalu, gan tuvumā viņš izskatās sūdubrūns / sūduzaļš. Iespējams tā krāsa katalogā pat saucās "sūdubrūna / sūduzaļa".
:lol vot tas ir komentaars Tavaa Original stilaa... :152: Arii neredzot kas komenteejis buutu skaidrs kurš vainiigais...:D :D :D

Karlix
26.04.2012, 14:39
http://pic2.fotki.lv/photos2/6/W0002569/000256846/000025684590_%23_3_%23_Karlix.jpg
Kaspars noteikti šo domāja

Margots
26.04.2012, 15:12
Nezinu, man jau nu šķiet ka nav tik traki...:17: biju iedomaajies kautko veel :180:

Margots
26.04.2012, 15:15
Taa ir taapati kraasa ko es sev štukoju, tikai uzpuusta uz melnas grunts nevis sarkanas...:17:

sciroco
26.04.2012, 18:34
Es kādreiz ar gribēju hamelionu, bet toreiz (kas krāsoju savu g.zilu Scirocco) īsti daudz tie hamelioni nebija, un maksāja :O:O:O

beigās tomēr saņēmos un braucu pēc krāsas uz Standox, tur ilgi pētīju tos hamelionus un pārdomāju, man patīk ka zem dažādiem leņķiem auto pilnībā maina krāsu (hameliona gadijumā), bet nepatika to toņu salikumi, visus bija tas brūns, a tas savukārt man ne pārāk :17:

Margots
06.05.2012, 23:43
Šodien nedaudz experimentaali centos apguut kautko jaunu, pie viena kautko salabojot...:)
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003598/000359752/000035975135_%23_2_%23_margots333.jpg
Šaadi izpuuteejs ir sabojaajis bamperi...
http://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0003598/000359752/000035975127_%23_2_%23_margots333.jpg
Ar papiira liimlentas, stiklašķiedras auduma un sveķu paliidziibu noņemu vajadziigaas detaļas kopiju...
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003598/000359752/000035975136_%23_2_%23_margots333.jpg
Un pat izdevaas tiiri taa neko...
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003598/000359752/000035975131_%23_2_%23_margots333.jpg
Atliek tikai aizpildiit iztruukstošo vietu bamperii...:17:

Margots
06.05.2012, 23:46
Tipa :Copy + Paste... :D :D :D

Margots
11.05.2012, 01:54
autospares
535853705 01C - Kreisā puse - 46 Ls
535853706 01C - Labā puse - 46 Ls
Handlerā 45.62 Ls
Beidzot paintereseejos par taam jumta liisteem...:)
VW centrs piedavaa pa 51 Ls... -15% (lielaaku atlaidi dabuut šitiem nevaru, pat standarta 20% nedod)
taatad sanaak 43,35 Ls... Taapat daudz...:(

Hakers
11.05.2012, 21:15
Beidzot paintereseejos par taam jumta liisteem...:)
VW centrs piedavaa pa 51 Ls... -15% (lielaaku atlaidi dabuut šitiem nevaru, pat standarta 20% nedod)
taatad sanaak 43,35 Ls... Taapat daudz...:(

www.elmimotors.lv

53585370501C ZIERLEISTE 38,97Ls ;)

juraans
11.05.2012, 21:25
www.elmimotors.lv

ou skatos miha arī šeit jau ir iefīrējis savās labās cenas :)

Danenbergs
11.05.2012, 21:29
www.elmimotors.lv

Fantastiski, aizdomīgi lēti :O Tās tiešām ir oriģināldetaļas? (Jauns jaunā tipa miglinieks (stūlbi ir, bet jāsaka - tikai) 66,61Ls)

Hakers
11.05.2012, 21:29
ou skatos miha arī šeit jau ir iefīrējis savās labās cenas :)
Es caur viņu ņemu un mani apmierina cenas, protams, ja preci nevajag vakar. Tur jāgaida.

Hakers
11.05.2012, 21:31
P.S. dažreiz cenu uzrāda, bet dabūt nevar. Bet tas ir ļoti reti, jo pārsvarā pasūtu detaļas, ko vairs neražo.

juraans
11.05.2012, 21:31
Es caur viņu ņemu un mani apmierina cenas, protams, ja preci nevajag vakar. Tur jāgaida.
es caur viņu ar\i daudz esmu ņēmis, protams priekš rado un rocco varbūt jāgaida, bet nu tādas everday shit detaļas parasti jau nu gan nav baigi jāgaida, no rīta pazvani, pusdienas laikā jau ir

Margots
12.05.2012, 00:33
www.elmimotors.lv

Paldies!!!:120: šitajaa kantorii noteikti nebuutu pats iedomaajies mekleet...:17:

Margots
15.05.2012, 02:23
Šodien gandriiz neko nepadariju... un te buus arii kautkaadas bildes no nepadariitaa...:D
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003604/000360352/000036035129_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003604/000360352/000036035131_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003604/000360352/000036035133_%23_2_%23_margots333.jpgUn tas arii viss...:17:

Margots
15.05.2012, 02:27
Bildeets ar telefonu un Kad bildeeju bija jau tumš, turklaat kaads arii telefonu bija nedaudz sašpakteleejis...:k bet domu saprast var...:D

Margots
15.05.2012, 02:37
Nu veel vispaar...
tika iepirkti smilšpapiiri, plastmasas + parastais špaktelis, šķaidiitaajs un bituma tipa mastika ko izsmeereet spaarnu iekšpuses utt... (apmeeram 20Ls)

Margots
27.06.2012, 17:22
Atkal tika piepirkts špaktelis, šķaidiitaajs, papiira liimlentas, grubulis, un ''Pretruusas'' mastika...:D (~27LS)

Margots
27.06.2012, 17:24
Un biju sarunaat laiku kad tikšu pie kraasotaaja...:17: tas buus tikai ap 20. augustu...:147:

Margots
06.07.2012, 04:25
Atkal atradaas laiks drusku pakustinaat šo briinumu...:06:
Un... taatad kaadam naacaas pamest savu maajvietu...:D
http://pic2.fotki.lv/photos2/6/W0003641/000364096/000036409572_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0003641/000364096/000036409574_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0003641/000364096/000036409575_%23_2_%23_margots333.jpg
Atlikušie stikli, pietam veseli, arii pameta savu maajvietu jau paaris dienas atpakaļ...:)

Margots
06.07.2012, 04:28
Interesee vai kaads savam Rado ir uztaisijis haubi uz amortiņu? Ja ir kaadam tad buutu ļoti pateiciigs par kaadu informatiivu foto...:17:

Margots
06.07.2012, 04:38
I veel varbuut kaads ir atbriivojies no ABS? Interesee no kaa derees vakumnieks... No pasata vai golfa? neesmu peetijis atšķiriibas... Visu pedaaļu bloku tak diezvai ir jaamaina?...:178:

Āboliņš
06.07.2012, 04:48
I veel varbuut kaads ir atbriivojies no ABS? Interesee no kaa derees vakumnieks... No pasata vai golfa? neesmu peetijis atšķiriibas... Visu pedaaļu bloku tak diezvai ir jaamaina?...:178:

es uzliku vakumnieku no audi 80, tikai nacas saisinat shtoku.

juraans
06.07.2012, 11:25
šite man škiet emsy varētu kko iekomentēt, cik atceros viņš vienu brīdi t'\as bremzes mainīja un mēģināja sev katru vakaru

Rom4iks
06.07.2012, 11:31

man ir no Jettas Mk2, bet no pasata arī der

Scirocco GTX
06.07.2012, 11:42
man ir no Jettas Mk2, bet no pasata arī der
Ir no scirocco. No taa arii ir jaader.

EVILemsy
06.07.2012, 15:13
šite man škiet emsy varētu kko iekomentēt, cik atceros viņš vienu brīdi t'\as bremzes mainīja un mēģināja sev katru vakaru
Es laikam liku no b3 pasāta;)

Margots
06.07.2012, 15:18
Es laikam liku no b3 pasāta;)
Ok, taads man toč veel meetaajaas kautkur....:D Par atbildeem uz šo jautaajumu visiem paldies...:17: Paliek interese par haubi...

Scirocco GTX
06.07.2012, 15:25
Man ir haubes amortizatori. Jauni pirkti prieks scirocco, bet neuzliku. 10ls un liec virsuu...

Margots
06.07.2012, 15:31
Man ir haubes amortizatori. Jauni pirkti prieks scirocco, bet neuzliku. 10ls un liec virsuu...
Man nevajag nopirkt:17: ... interesee vai kaads ir uztaisijis sev priekšas haubi uz taadiem, lai nav jaačakareejas ar to stieni... gribu nozagt ideju...:D taa vieglaak kaa pašam izdomaat...;)

Scirocco GTX
06.07.2012, 15:35
Man nevajag nopirkt:17: ... interesee vai kaads ir uztaisijis sev priekšas haubi uz taadiem, lai nav jaačakareejas ar to stieni... gribu nozagt ideju...:D taa vieglaak kaa pašam izdomaat...;)
Nu ja peec saadas laipnibas man nedosi benkjus ? :D
http://www.corradotechnik.de/index.php/(INXX)_Haubenlift_montieren

EVILDony
06.07.2012, 19:34
Drag's savam scirocco tā ir uztaisījis, vari paskatīties viņa projektu, gan jau ka tur ir pamācībā kā uzbūvēt. ;)

bet tos amortizātoriņus vajag no golfa, jo viņam abi gali ir vienādi. :)

Margots
06.07.2012, 21:55
Tu tak ir Zelta cilveeks...:65: :D

Karlix
08.07.2012, 10:05
Bez pārtaisīšanas vakumnieki der no Golf Mk2, Passat B3, Jetta Mk2. Un pedāļu grupa nav jāmaina

KristapsK
31.07.2012, 13:28
Interesee vai kaads savam Rado ir uztaisijis haubi uz amortiņu? Ja ir kaadam tad buutu ļoti pateiciigs par kaadu informatiivu foto...:17:

Vecais labais sportech.lv piedāvā šādus amortiņus - bilde arī ir. Pats ar laiku arī domāju iegādāties tādus. http://sportech.lv/?pg=2&id=4895

Margots
16.08.2012, 03:14
Starpcitu šeit arii ik pa laiciņam kautkas tiek dariits lietas labaa...:) Kaadu laiciņu atpakaļ visa mašiinas apakša tika ruupiigi nomazgaata ar karstu uudeni-tipa kartcheri... peectam visam tika atļauts apžuut, nožuut... vietaas kur bija ruusas paziimes patrinu to nost un uzziedu Hammeritu un šovakar beidzot tika daļeeji nopuusta auto apakša... daļeeji, jo lai vareetu normaali nopuust auto tika celts uz saana un ne visur no vienas puses var tikt labi klaat... un arii beidzaas ko puust...:17: Tirgotaajs man gribeeja iestaastiit ka man uz apakšu vajadzeešot divus litrus...:D es jau taa teicu lai ne.irš un dod sešus...:lol bet pietruuka taapat... domaaju ka nav jeega ja buus uzpuusta tikai taada kaa migliņa, ja puuš tad taa lai izveidojas normaals slaaniitis un tiešaam speej slaapeet gan trokšņus, gan triecienus...;) Takaa veel, drošs paliek nedrošs, buus sešas burkas jaauzsuuta...:D :D :D
Izmantoju šo te... un ieraugot mazumtirdznieciibas cenu iekš salidzini.lv (10.76 Ls) paliku uz pakaļas...:O :D :D :D
(man šešas taadas burkas izmaksaa ap 30Ls)
http://www.semicom.lv/images/uploads/tscauto_d11013.jpg_54279.jpg

Margots
20.08.2012, 02:03
Akcija- sačakaree man praatu... ;) :D :D :D
Ir veel iespeeja likt man paardomaat auto kraasu... ja ir kaads indiigs, neikdienišķs un labs tonis raadat tik šurp...:17:

Margots
20.08.2012, 02:42
http://www.whatcar.lv/news/large/1344950312-2013-Chevrolet-Trax-5%5B2%5D.jpgizskataas interesants...:)

Margots
20.08.2012, 03:09
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=uW_zLSs1wpY&NR=1 arii tiiri interesanti izskataas...:)
Krāsa esot ražota Latvijā. 300 Ls par krāsas komplektu (3.2 litri)

Melnais
20.08.2012, 10:52
Hamelions ar dalītām jūtām, kā arī piekrāsot nevar... :18:

Es pats jau otro nedēļu cīnos ar izvēli, bet joprojām meklējumos... :k

Starp variantiem ir aurora blue, ferrari sarkans, oranža(tik toņu ir ļoti daudz), LK4Z (indīgi violēta)...

Margots
20.08.2012, 11:15
Hamelions ar dalītām jūtām, kā arī piekrāsot nevar... :18:

Es pats jau otro nedēļu cīnos ar izvēli, bet joprojām meklējumos... :k

Starp variantiem ir aurora blue, ferrari sarkans, oranža(tik toņu ir ļoti daudz), LK4Z (indīgi violēta)...
Tevi moka apmeeram tiepaši toņi kas mani...:17: tik Ferrari sarkanaas nav manaa plauktiņaa...

Scirocco GTX
20.08.2012, 11:44
Negribu izklausities pec veca onkulja, bet no savam zinashanam varu pateikt tikai to, ka hameleoni atri apnik un arii ar piekrasoshanu ir kaa ir.
Izcelties var arii ar klasiskaaku kraasu izveeloties vienkarsi smuku toni, ko jau Melnais ir piemineejis.
Ceru ka neapvainosies, bet hameleona krasa ir vecs modes kliedziens un velk uz provinciaalismu... :D

Melnais
20.08.2012, 13:21
http://www.houseofkolor.com/images/speedshapes/NE512.jpg

http://www.houseofkolor.com/speedshapes/speedshapes_shimrin.jsp
P.s. Tu tik paziņo man savu izvēli... :D

Margots
20.08.2012, 15:49
Negribu izklausities pec veca onkulja, bet no savam zinashanam varu pateikt tikai to, ka hameleoni atri apnik un arii ar piekrasoshanu ir kaa ir.
Izcelties var arii ar klasiskaaku kraasu izveeloties vienkarsi smuku toni, ko jau Melnais ir piemineejis.
Ceru ka neapvainosies, bet hameleona krasa ir vecs modes kliedziens un velk uz provinciaalismu... :D
Nenaak ne praataa apvainoties...:D Tavu viedokli par Hamaleonu jau biju dzirdeejis un tas mani nebiedee...;) Mums taa kraasu uztvere ir drusku atšķiriiga- man piemeeram Tava golfa kraasa, Pagaidaam veel, šķiet taada kaa nepiemeerota viņam...:17: Laigan tas taa...neko nedriikstu teikt jo Ilgmaara zaļaa, saakumaa arii likaas galiigi garaam, bet vairaak apluukojot domas mainijaas- tagad vispaar nespeeju iisti iedomaaties piemeerotaaku toni...:D :D :D

Margots
20.08.2012, 15:53
http://www.houseofkolor.com/images/speedshapes/NE512.jpg

http://www.houseofkolor.com/speedshapes/speedshapes_shimrin.jsp
P.s. Tu tik paziņo man savu izvēli... :D
Starpcitu... Par sarkano... nezinu cik tas ir liels nosleepums, bet varu iečuksteet:k ka viens koši sarkans rado jau buus...:17:

Margots
20.08.2012, 16:13
Pameeģinaaju uztaisiit kaa peedeejaa variantaa...
Secinaajumi:
1)nebija maajaa atrodams pietiekoša garuma amortiņš un haube neatveraas iisti pietiekošaa augstumaa...
2)atveertaa staavoklii haube staav šķiibi- jaaliek abaas pusees...
...Labi gan ka ir donor auto kam lieki caurumi neskaadee...:D :D :D

Scirocco GTX
20.08.2012, 16:34
Nenaak ne praataa apvainoties...:D Tavu viedokli par Hamaleonu jau biju dzirdeejis un tas mani nebiedee...;) Mums taa kraasu uztvere ir drusku atšķiriiga- man piemeeram Tava golfa kraasa, Pagaidaam veel, šķiet taada kaa nepiemeerota viņam...:17: Laigan tas taa...neko nedriikstu teikt jo Ilgmaara zaļaa, saakumaa arii likaas galiigi garaam, bet vairaak apluukojot domas mainijaas- tagad vispaar nespeeju iisti iedomaaties piemeerotaaku toni...:D :D :D
Nu ar to mana golfa kraasu ir taa.
Izveloties skjita ok, bet tajaas peedeejaas pussaliktajaas bidees jau saaku saubities.
Tad aizbraucu, kad jau auto bija salikts un biju priecigs, jo izskatiijaas loti labi :)

kaspars
20.08.2012, 22:56
Raivis ir diplomāts. Viņš saka - "provinciāli". Es esmu no laukiem un būtu teicis skarbāk.
Un nevis tāpēc, ka mēs ar Raivi uz maiņām nēsājam vienas un tās pašas apakšbikses, bet tāpēc, ka es tā domāju :D

http://www.platforma.lv/images/artists/268/255268_20100520202342_srrhex.jpg

Margots
21.08.2012, 01:18
Raivis ir diplomāts. Viņš saka - "provinciāli". Es esmu no laukiem un būtu teicis skarbāk.
Un nevis tāpēc, ka mēs ar Raivi uz maiņām nēsājam vienas un tās pašas apakšbikses, bet tāpēc, ka es tā domāju :D

http://www.platforma.lv/images/artists/268/255268_20100520202342_srrhex.jpg
Vareeji arii droši izteikties- es luupu neuzmestu...:D :D :D
A taas apakšbikses tad juus tomeer neesaajat uz maiņaam?:lol :lol :lol

Margots
21.08.2012, 01:24
Šodien vakaraa bija paredzeets transporteeties pie kraasotaaja, bet šaadu taadu iemeslu deeļ tas tika atlikts uz riitriitu...:17: Šodien rado tika savaakts daudzmaz vienaa pikaa, lai kraasotaajs arii vareetu paarskatiit detaļu saderiibu un lai vienkaaršaak visu aizgaadaat...:) Taatad esam uzkraameejušies uz cietaas sakabes ratiņiem un gatavi pamest šiis telpas...:17:
http://pic2.fotki.lv/photos2/7/W0003679/000367830/000036782961_%23_2_%23_margots333.jpg

sciroco
21.08.2012, 01:31
šonakt tev japiespņo sev tīkama krāsa :D veiksmi :)

Margots
21.08.2012, 01:36
Ā... atziistas kam ir... un kurš var pietaupiit priekš manis tos plastmasas fiksatoriņus ar kuriem nostiprina bufera mizu pie dzelzs balkas... VW taadus nepiedaavaa jau no 2004. gada kaa man izdevaas noskaidrot...:(

Margots
21.08.2012, 01:37
šonakt tev japiespņo sev tīkama krāsa :D veiksmi :)
Veel jau kaadas paaris dienas un naktis ir laiks...:D

Danenbergs
21.08.2012, 01:52
Man vienmēr ir patikušas šīs krāsas. Vēl ja ieliek smuku gaiši brūnu ādas salonu :)
http://farm6.staticflickr.com/5144/5849581968_6147cbcd1d.jpg

http://farm5.static.flickr.com/4132/5037369768_9749f3392f.jpg

http://cache2.corradodatabase.com/images/wa71gp2wc9o1g4oi.jpg

http://image.eurotuner.com/f/featuredvehicles/eurp_1001_1992_volkswagen_corrado_slc/27393181+w620/eurp_1001_01_o+1992_vw_corrado_slc+front_view.jpg

http://farm4.staticflickr.com/3253/5824216147_ddf67a9f4f_b.jpg

Kādam var likties garlaicīgas.. taču man liekas foršas krasas. Man ļoti patīk Scirocco GTX mk1 Golfa krāsa. Vismaz tas ir kaut kas savādāks :) Nav ne Lambo zaļš, ne Lambo dzeltens/oranžs, Subaru zils vai Ferrari sarkans, kas parasti ir tās ejošās krāsas.
Hameljonu noteikti nekrāso. Tad labāk kādu smuku, vieglu pērli.

Margots
21.08.2012, 02:54
No šiim man tikai šitaa patiik, paareejaas taadas nomaacošas liekas...:k
http://farm6.staticflickr.com/5144/5849581968_6147cbcd1d.jpg

klaidonis
21.08.2012, 03:14
pa pirmo:ok

Āboliņš
21.08.2012, 04:21
http://www.m3forum.net/gallery/uploads/26980/BMW_M3_Vert_Sepang_Brass_Metallic_2.jpg

http://www.daidegasforum.com/images/15/bmw-m3-e46-brass-metallic-1.jpg

Ļoti patīk šī krāsa- iesaku pamēģināt. :ok

Saulē izskatās zeltīta, kad saule nespīd- zaļš pelēks sinepju..

ļoti labi iet kopā ar melnām detaļām.

Man pašam ir kabris tādā nokrāsots, tikai man ir E36 :k

Tākā var apskatīt dzīvē.

Margots
21.08.2012, 04:28
http://www.m3forum.net/gallery/uploads/26980/BMW_M3_Vert_Sepang_Brass_Metallic_2.jpg

http://www.daidegasforum.com/images/15/bmw-m3-e46-brass-metallic-1.jpg

Ļoti patīk šī krāsa- iesaku pamēģināt. :ok

Saulē izskatās zeltīta, kad saule nespīd- zaļš pelēks sinepju..

ļoti labi iet kopā ar melnām detaļām.

Man pašam ir kabris tādā nokrāsots, tikai man ir E36 :k

Tākā var apskatīt dzīvē.
Par ieteikumu protams paldies:17: bet nav tas mans tonis...neaizķer...

Scirocco GTX
21.08.2012, 10:23
Par ieteikumu protams paldies:17: bet nav tas mans tonis...neaizķer...
JO tas praktiski ir tads pats, kaa manam cabrio :D

Melnais
21.08.2012, 10:30
Tikai spoileri neaizmirsti iedot līdzi....:D

p.s. tak slēdzeņu mehānismus un "ausis" neatstāsi virsū?

Margots
21.08.2012, 23:37
Tikai spoileri neaizmirsti iedot līdzi....:D

p.s. tak slēdzeņu mehānismus un "ausis" neatstāsi virsū?
Speileri neaizmirsu, spoguļus neaizmirsu... luuku arii neaizmirsu paņemt liidz-tikai nogrunteet gan viņu aizmirsaas šodien:D :D :D (bet taapat nepamet sajuuta ka kautkas vareetu buut piemirsts:k )
P.S. neatstaašu virsuu- viss dalaas pa reizinaataajiem uz vietas...:ok Piedevaam es paņeemu darbaa kautko liidziigu atvaļinaajumam un buušu pie visa sagatavošanas un kraasošanas procesa klaat un liidzdarbošos...:17:

semigallss
21.08.2012, 23:44
Pie viena arī lētāk ja? nu, es domāju ja palīdzi utt.

Margots
21.08.2012, 23:46
Pie viena arī lētāk ja? nu, es domāju ja palīdzi utt.
Nu bet protams...:17:

Melnais
22.08.2012, 10:43
Numura apgaismojumam rāmītis... :D

Margots
23.08.2012, 20:49
Numura apgaismojumam rāmītis... :D
To arii paņeemu...:D

Margots
23.08.2012, 21:57
Kurš var izliidzeet ar kaadu fotoatteelu? (sameeraa steidzami) Kaa izskataas ka haubei, gar priekšas malu no iekšpuses naak kautkaada gumijas liistiite -gribeetos redzeet kaada taa izskataas...:17:

Karlix
23.08.2012, 22:02
Kurš var izliidzeet ar kaadu fotoatteelu? (sameeraa steidzami) Kaa izskataas ka haubei, gar priekšas malu no iekšpuses naak kautkaada gumijas liistiite -gribeetos redzeet kaada taa izskataas...:17:
gumija vai haube?

Margots
23.08.2012, 22:02
Veel kaads vareetu padaliities ar informaaciju kur vareeja ieguut normaalu uzaci, varbuut pat kopeejo ar resti...:17: zinu ka kautkad bija runaats par šo, bet nav speeka mekleet- driiz aizmigšu...:D :D :D

Karlix
23.08.2012, 22:03
Veel kaads vareetu padaliities ar informaaciju kur vareeja ieguut normaalu uzaci, varbuut pat kopeejo ar resti...:17: zinu ka kautkad bija runaats par šo, bet nav speeka mekleet- driiz aizmigšu...:D :D :D
normāla - tas ir kāda? :D

Karlix
23.08.2012, 22:05
http://protuning.lv/index.php?op=market&module=modules/market&id=96&mid=58&model=89&task=show&mitem=4166&linklang=lv

Margots
23.08.2012, 22:05
gumija vai haube?
gumija... pietiktu redzeet arii ja viņa ir pie haubes... varbuut arii gribeetos redzeet kaada sprauga ir starp haubi un resti citiem... man viņa galiigi nepatiik...:fu

Margots
23.08.2012, 22:07
normāla - tas ir kāda? :D
Normaala ir taada kaadu uzliekot mani te neapeediis bez saals un nenobanos...:D :D :D

Karlix
23.08.2012, 22:10
gumija... pietiktu redzeet arii ja viņa ir pie haubes... varbuut arii gribeetos redzeet kaada sprauga ir starp haubi un resti citiem... man viņa galiigi nepatiik...:fu
http://photos.fotki.lv/photos/3/W0001466/000146596/000014659544_%23_3_%23_Karlix.jpg

Karlix
23.08.2012, 22:10
Normaala ir taada kaadu uzliekot mani te neapeediis bez saals un nenobanos...:D :D :D
Stock :D

Margots
23.08.2012, 22:11
Ā, un varat bļaut cik gribat...:D :D :D bet kraasas izveele ir veikta...:k

Karlix
23.08.2012, 22:13
Malacis!
PS. Manam bija tik liela šķirba ar augsto haubi un ar šito ar tāda pati, tik nav bildeshttp://photos.fotki.lv/photos/4/W0002276/000227562/000022756165_%23_3_%23_karlix_corrado.jpg

Karlix
Kāda krāsa?

Margots
http://photos.fotki.lv/photos/3/W0001466/000146596/000014659544_%23_3_%23_Karlix.jpg
Paldies... tik no šitaa leņķa nevar nevella redzeet...

Margots
23.08.2012, 22:15
Man tur vairaak viskautkas nevajadziigs reegojas...:(

Karlix
23.08.2012, 22:16
Paldies... tik no šitaa leņķa nevar nevella redzeet...
Skaties otru bildi :D
PS. Uzaci gribi tādu kāda redzama Itaala Corrado?

Karlix
23.08.2012, 22:16
Man tur vairaak viskautkas nevajadziigs reegojas...:(
Nav gumijas?

Karlix
23.08.2012, 22:20
Gumija jauna tikai 47.23 Ls :D

Margots
23.08.2012, 22:25
Kāda krāsa?
Uzkraasojaam vakar paraugu, šodien no riita (bija apmaacies) iznesu aaraa apskatiju un dikti šaubijos vai man patiik... bet peecpusdienaa kad bija sauliite šaubas paargaaja pilniibaa...:17: Bildeets gan vakaraa kad vairs nebija saules un vispaar ir jaaredz dabaa...
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003681/000368100/000036809919_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/9/W0003681/000368100/000036809918_%23_2_%23_margots333.jpg

Margots
23.08.2012, 22:27
Nav gumijas?
Nav, bet ir doma kautko liidziigu piemekleet... tik gribeetos redzeet kaada ir original...

Margots
23.08.2012, 22:28
Skaties otru bildi :D
PS. Uzaci gribi tādu kāda redzama Itaala Corrado?
Jaa, taa izskataas labaak...:)

sciroco
23.08.2012, 22:43
Urra, vel viens kislotņiks :D

affe
24.08.2012, 00:30
Kā teiktu ārzemēs: Way to go! Krāsa super. :cool

Scirocco GTX
24.08.2012, 01:05
Nokraso vien shaadaa kraasaa un es visu atlikusho gadu par tevi runaashu :D

Melnais
24.08.2012, 11:00
Tu taču esi kretīns, na@#$jam oranžu paņēmi... :165: :D

Es gribētu randiņu sarunāt un dzīvē apskatīt... :)

P.s. nesatraucies, par to ka "nories", galvenais lai pašam patīk ;)

semigallss
24.08.2012, 11:06
Skatos un nevaru saprast, patīk vai nē. laikam jāredz viss mašīnas kopskats un tad tik jāizdara secinājumi.. bet tas ka krāsa "nav kā visiem" man patīk! ;)

Students
24.08.2012, 14:25
Par krāsu domāju ka nebūs tik traki!

Evilruncha
24.08.2012, 14:33
parādi kādu corrado,kas izskatās labi ar to krāsu. Tur ļoti jāpiedomā pie pārējā lai labi izskatītos.ja bus stock nesedinats auto ar nepareiziem diskiem tad bus baigais gavno :D blin kas visiem ir ar to oranzo? :(

juraans
24.08.2012, 15:11
parādi kādu corrado,kas izskatās labi ar to krāsu. Tur ļoti jāpiedomā pie pārējā lai labi izskatītos.ja bus stock nesedinats auto ar nepareiziem diskiem tad bus baigais gavno :D blin kas visiem ir ar to oranzo? :(
kas tad vel kko ar oranzo?

Melnais
24.08.2012, 15:32

http://farm5.staticflickr.com/4071/4619248704_81de3135ec_o.jpg

Baizelis
24.08.2012, 19:40
http://farm5.staticflickr.com/4071/4619248704_81de3135ec_o.jpg

Izskatās vnk ĀĀĀSOM :ok :ok Droši krāso šādu, izskatīsies super.
Vienmēr atradīsies kāds kam nepatīk, bet galu galā Tu taisi priekš sevis nevis priekš citiem...

Margots
24.08.2012, 23:06
Paraadi kaadu corrado vispaar, ar to kraasu...:106: :D

Margots
24.08.2012, 23:17
Tu taču esi kretīns, na@#$jam oranžu paņēmi... :165: :D

Es gribētu randiņu sarunāt un dzīvē apskatīt... :)

P.s. nesatraucies, par to ka "nories", galvenais lai pašam patīk ;)
Nekko nezinu...ja ņe vkurrrse...:D :D :D un tumsaa viņa ir koši sarkana...:106:
...un taa ir kraasa kura bija padomaa jau sen-noleemu neko nemainiit...:)

Menn
25.08.2012, 04:16
Krāsa :ok taisi ka pašam patīk ;) pats vien ar to auto brauksi :)

EVILDony
25.08.2012, 10:24
Par kraasu:
Ja pilniigi visi teiktu ka patiik, tas vilktu uz liekuliibu, jo taa nemeedz buut...
Ja visi teiktu ka nepatiik -nu tad tas noteikti nebuutu bez iemesla...
Visideaalaakais variants- ja ir gan taadi kas saka ka patiik, gan taadi kas saka ka nee... taatad viss ir OK...;)
Ats tak ar viņu brauksi galvenais, lai pašam patīk. :ok

man liekas ka krāsai nav ne vainas, vismaz izcelsies uz ikdienas pelēcīgio auto fona. 8)

Margots
27.08.2012, 16:10
http://protuning.lv/index.php?op=market&module=modules/market&id=96&mid=58&model=89&task=show&mitem=4166&linklang=lv
Labdien...:) Ja ir kaadam veel zinaami gali kur ir pieejamas uzacis buutu ļoti pateiciigs ja kaads atsuutiitu kontaktus sms veidaa... skrienu uz Riigu peec kraasas un pie viena vareetu paķert arii to... paldies...

Rom4iks
27.08.2012, 17:39
skat PM

Margots
27.08.2012, 19:39
Kaa riits saakaas -taa diena turpinaas...:56: sasitu Audi un Riigaa neaizbraucu...:81: :81: :81:

Margots
29.08.2012, 23:39
Nedaudz paeksperimenteejaam-pamainot baazi...8)
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003686/000368595/000036859450_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003686/000368595/000036859449_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003686/000368595/000036859448_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0003686/000368595/000036859447_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003686/000368595/000036859455_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003686/000368595/000036859453_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003686/000368595/000036859452_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003686/000368595/000036859456_%23_3_%23_margots333.jpg

Margots
29.08.2012, 23:43
Katraa ziņaa izmainaas ļoti manaami un izdevaas dabuut klaat veelamo toni... bet... pienaaca klaat arii neveelamie...:17:

sciroco
29.08.2012, 23:58
sākumā pasaki cik tev tie bākas vaciņi kopā ir ? :D jo liekas ka kādi 10 dažādi :D

Margots
30.08.2012, 00:02
sākumā pasaki cik tev tie bākas vaciņi kopā ir ? :D jo liekas ka kādi 10 dažādi :D
2 vaaciņi un katram sava baaze...:D bet rokaas grozot tiešaam var saskatiit ļoti daudz toņus...:17:

Margots
30.08.2012, 00:06
Neizdevaas nofotograafeet, bet ir apgaismojums un leņķis kad var noķert ļoti indiigu zaļo kraasu:cool un skaisti zeltiiti bruunu... taču pa starpai ir redzama arii taa- kaa Kaspars teica Suuda bruunaa-suuda zaļaa... :152:

Margots
01.09.2012, 00:31
Kraasojam, kraasojam neguļam...:D
Darbi paleenaam virzaas uz priekšu... un pats galvenais ka man tiktiešaam patiik- esmu ļoti apmierinaats ar kraasas izveeli...:17:

Margots
01.09.2012, 00:37
Kautkaa taa...:)
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003688/000368783/000036878244_%23_3_%23_margots333.jpg

Scirocco GTX
01.09.2012, 00:38
Kapec sacakareji ruutaino segu? :D

Margots
01.09.2012, 00:44
Kapec sacakareji ruutaino segu? :D
Tas ir ruutainais krekls...:106: :D

Scirocco GTX
01.09.2012, 00:46
Tas ir ruutainais krekls...:106: :D
Man ar taads reiz bija, silts :D

Margots
01.09.2012, 00:49
Jaa, gadus 10-15 atpakaļ bija viena no pieprasiitaakajaam preceem tirguu...:D

sciroco
01.09.2012, 01:51
Kautkaa taa...:)
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003688/000368783/000036878244_%23_3_%23_margots333.jpg
:cool

jau tagad izsakatās labi un kad būs salikts būs :18: 8) :33:

Karlix
01.09.2012, 20:09
A kuram tāds nebija? :D

Karlix
01.09.2012, 20:10
PS. Nevaru sagaidīt kad varēs dzīvē ievērtēt :)

Scirocco GTX
01.09.2012, 20:31
Kam nebija tads tas nebija stiligs :D

Hakers
02.09.2012, 12:29
Kam nebija tads tas nebija stiligs :D
+1

Margots
02.09.2012, 12:58
Sveikiiiii!!!:17: Takaa vakar sanaaca taa ka nobeidzaas baterija telefonam, jaunu bilžu ko piemest nav...:k bet nu kraasošanas process virzaas uz nobeiguma pusi...:160:

Melnais
02.09.2012, 13:58
Koncha... ;)

Scirocco GTX
02.09.2012, 14:43
Koncha... ;)
Krekls? :d

Margots
02.09.2012, 15:04
Krekls? :d
Varu to kreklu Tev uzdaavinaat ja veelies...:D

Melnais
03.09.2012, 12:18
Jā, protams, krekls... :lol

Tagad principiāli sarkans un orandžs tiek izsvītrots no saraksta.... :D :106:

Pēc bildes izskatās manas gaumes tonis :ok

Rom4iks
03.09.2012, 13:08
Ļoti smuki, uzreiz jautāju kur krāso un cik maksā, jo man tas paliek arvien aktuālak :)

Melnais
03.09.2012, 13:29
Ļoti smuki, uzreiz jautāju kur krāso un cik maksā, jo man tas paliek arvien aktuālak :)

Man ar varētu pačukstēt par izmaksām? un krāsošanas apjomu => bagāžnieks no iekšas, haube no abām pusēm, spārni no abām busēm, durvis?

Margots
04.09.2012, 01:23
Par izmaksaam nevaru neko veel izstaastiit, taas skaitiisim kad buus pabeigts... Kraaso man savs cilveeks, plus pats eju paliigaa -takaa aadu nenopleesiis...;) Turklaat arii kraasas iegaade notika caur blatu, takaa manas izmaksas iipaši saliidzinaajumam arii nederees...:k
Un jaa, kraasojam arii iekšpuses...
Bet... ir radušies nelieli sarežģiijumi, deeļ kuriem process nedaudz ievilksies...:( tik par tiem kautkad veelaak, kad buus skaidrs atrisinajums...:178:

Evilruncha
04.09.2012, 01:26
Pag,šitā krāsa hamaelons?! tad es nojaušu ieberzienu. :17:

Karlix
04.09.2012, 22:51
Pag,šitā krāsa hamaelons?! tad es nojaušu ieberzienu. :17:
Nu nebūs tik traki! Neuztraucies! :D Uz Corrado plūdlīnijām būs OK :D

Margots
05.09.2012, 23:09
Jau no vakardienas esmu atgriezies darbaa, taapeec Corrado iipaši pieveersties vairs nesanaak... bet nu... šovakar biju aizbraucis ciemos...:D un arii pabildeeju... (viss redzamais ir tikai provizoriski samests kopaa, nekas nav saskruuveets)
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003692/000369189/000036918814_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/6/W0003692/000369189/000036918813_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/10/W0003692/000369189/000036918815_%23_2_%23_margots333.jpg
http://pic2.fotki.lv/photos2/6/W0003692/000369189/000036918812_%23_2_%23_margots333.jpg

Margots
05.09.2012, 23:12
Tie ir daži skata punkti ko fotoaparaats speej ieraudziit šaadaa apgaismojumaa... :17: Ar aci var redzeet daudz vairaak...

semigallss
05.09.2012, 23:15
Saglabā šito augstumu - būs cross-country :D

Margots
05.09.2012, 23:17
Njaa, taadaa paskataa noteikti neviens cits apkaart nebraukaa...:D :D :D

Karlix
06.09.2012, 08:59
Vēl tik melnos moldingus uz sliekšņiem, arku uzlikas un uzrakstu pašu protams :D

Melnais
06.09.2012, 11:07
Pēc pirmās bildes, jau sabijos, likās ka sarkana... :lol
Bet ir smuki, ļoti smuki... :ok

P.s. pusasīm :respect:

AngeliCorrado
06.09.2012, 12:54
Njaa, taadaa paskataa noteikti neviens cits apkaart nebraukaa...:D :D :D
Manam kaimiņam ir široks un goda vards viņš tāds pavecāks opis bet pacelts viņš ir briesmīgi izskatās ka būtu jettas vai passata atsperes :D

Melnais
06.09.2012, 13:17
Tu spoilera mehānismam to plastmasus jau paspēji pielikt atpakaļ vai nemaz nost neņēmi... :O

Scirocco GTX
06.09.2012, 13:55

Kaada tad tev vinja skjiet? :D

Margots
06.09.2012, 14:51
Tu spoilera mehānismam to plastmasus jau paspēji pielikt atpakaļ vai nemaz nost neņēmi... :O
Jau pieliku atpakaļ...:)
P.S. http://clip2net.com/s/2h3sb

Margots
06.09.2012, 14:57

Ko domaa ar taam Pusasiim?:k Tur pagaidaam ir ieskruuveeti kautkaadi veci Pusasu gali, lai nečakaree gultņus...:17:

Melnais
06.09.2012, 15:57
Kaada tad tev vinja skjiet? :D

Saulē tak ir orandža, vai tad nē? :k

Melnais
06.09.2012, 15:57
Ko domaa ar taam Pusasii?:k Tur pagaidaam ir ieskruuveeti kautkaadi veci Pusasu gali, lai nečakaree gultņus...:17:

Par to jau iet runa :D

Margots
07.09.2012, 22:22
Šodien padariito darbu saraksts::D
.................
.................
.................
Pazvaniju kraasotaajam...
.................
.................
.................
Sapuleeju aizmugures lukturus...
:17: Un tas arii visss...:(

Menn
07.09.2012, 22:45
Manam kaimiņam ir široks un goda vards viņš tāds pavecāks opis bet pacelts viņš ir briesmīgi izskatās ka būtu jettas vai passata atsperes :D
Nez vai 45Gadus vecu vīru ir zolīdi saukt par Opi ;) turklāt viņs ar to Rocco jau brauc pie 10Gadi. Visu cieņu.

Margots
07.09.2012, 22:50
Nez vai 45Gadus vecu vīru ir zolīdi saukt par Opi ;) turklāt viņs ar to Rocco jau brauc pie 10Gadi. Visu cieņu.
Tajaa tekstaa jau gruuti saprast kas iisti ir nosaukts par opi... kaimiņš vai široks...;) :D

EVILDony
07.09.2012, 23:28
es arī pēc pirmās bildes nevarēju saprast kāpēc viņš ir sarkans. :D

bet ir smuki.! :)

Margots
12.09.2012, 00:34
tel. 26884451
mucenieki 31, Ropažu novads, Rīgas raj.
www.amt-tuning.com Apnika katreiz mekleet, un kad vajag toč nevar atrast...;)

Margots
15.09.2012, 02:52
Radaas taads jautaajums-vai esat kaads proveejis izpuleet priekšas lukturiem stiklus un ja jaa, tad ar ko?:17: Viss stikls ir taads kaa mateets un ar siikiem punktiņiem-normaalas gaismas nebuus...:(

Danenbergs
15.09.2012, 03:10
Radaas taads jautaajums-vai esat kaads proveejis izpuleet priekšas lukturiem stiklus un ja jaa, tad ar ko?:17: Viss stikls ir taads kaa mateets un ar siikiem punktiņiem-normaalas gaismas nebuus...:(
Sciroco savus stiklus pulēja ar kaut kādu brīnumlīdzekli, bet teica ka tas nebija pārāk efektīgi. Pajautā viņam!

Margots
15.09.2012, 04:22
Sciroco savus stiklus pulēja ar kaut kādu brīnumlīdzekli, bet teica ka tas nebija pārāk efektīgi. Pajautā viņam!
Paldies...:) Gan jau pats pieteiksies...;)

Margots
15.09.2012, 04:23
Pašas kraasošanas izmaksas man sanaaca ~ 470-500Ls Protams manu darbu, nobraukaato benziinu un citus procesa laikaa radiitos zaudeejumus neskaitot...;)
Tagad veel buus jaasapeerk kautkaadi konservanti ar ko sapuust visas kabatas, sliekšņus utt... Un gan jau ka veel visaadus briinumliidzekļus savajadzeesies...:D
I tad jau jaasaak kraameet kopaa... jaadzenaa rokaa pazudušaas, saluuzušaas un iztruukstošaas detaļas...:17:

sciroco
15.09.2012, 10:00
es pulēju ar pulējamo mašīnīti un ar 3M pastu, palika nedaudz labāk, nu ja jāsaka ciaros tad par 50% laikam. Cerēju dabūt labāku rezultātu, tāpēc tā rakstīju, ka īsti nav tas ko gribēju.

nesen vien auto žurnāla izlasiju, ka galvena nozīme reflektora, no stikla gaismas kūlis un spožums praktiski nav atkarīgs (tas ir ja ir stikls, ne plastmasa).

Margots
15.09.2012, 13:41
es pulēju ar pulējamo mašīnīti un ar 3M pastu, palika nedaudz labāk, nu ja jāsaka ciaros tad par 50% laikam. Cerēju dabūt labāku rezultātu, tāpēc tā rakstīju, ka īsti nav tas ko gribēju.

nesen vien auto žurnāla izlasiju, ka galvena nozīme reflektora, no stikla gaismas kūlis un spožums praktiski nav atkarīgs (tas ir ja ir stikls, ne plastmasa).
Nu skaidrs... ar šito metodi labaak nepaliek, tam jau esmu izgaajis cauri...:(
Visu ko esmu izproveejis uz viena stikla...:06:
Dzirdeeju ka agraak esot bijušas kautkaadas dimanta pastas ar kuraam esot puleets...

Scirocco GTX
15.09.2012, 14:05
Puleju vw BORA plastmasas lukturus, rezultats fantastisks.
Stiklus pulet daudz, daudz grutak un daaaaudz ilgak, lai kautkadu efektu panaktu.

Margots
22.09.2012, 01:05
Puleju vw BORA plastmasas lukturus, rezultats fantastisks.
Stiklus pulet daudz, daudz grutak un daaaaudz ilgak, lai kautkadu efektu panaktu.
Plastmasniekus bieži sanaak puleet, tur viss sanaak pa skaisto:ok , bet uz stiklu tas nedarbojas...:(

Margots
22.09.2012, 01:07
http://www.youtube.com/watch?v=BS2lBP2ozow&feature=youtu.be =:rado
Kautkaa taa...:164:

Margots
22.09.2012, 01:46
http://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003707/000370639/000037063855_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003707/000370639/000037063853_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/6/W0003707/000370637/000037063666_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0003707/000370639/000037063850_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003707/000370639/000037063849_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0003707/000370639/000037063848_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003707/000370639/000037063846_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003707/000370639/000037063845_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0003707/000370639/000037063840_%23_2_%23_margots333.jpghttp://pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003707/000370639/000037063836_%23_2_%23_margots333.jpg

Upitis
22.09.2012, 04:20
Viss jau ir smuki, bet man prietrūkst jaunā tipa priekšas bampera ar visiem priboriem. :17: Man personīgi kretinē tas kantjiks, kas ir zem migām un pagriezieniem...

Margots
27.09.2012, 03:36
Tiek mekleeta::18:
1)Pasažiera durviim aareejaa liistiite pie stikla...
2)Priekšas stikla liistiite kas naak iekšpusee gar augšmalu...

Rom4iks
27.09.2012, 08:44
brīvdienās būšu laukos apskatīšos!

P.S> tev tak arī bija 2 corrado vai tad nav ?? man vajag blakussēdētaja puses spārnu pēc 91 gada

Margots
27.09.2012, 11:09
brīvdienās būšu laukos apskatīšos!

P.S> tev tak arī bija 2 corrado vai tad nav ?? man vajag blakussēdētaja puses spārnu pēc 91 gada
Ir ir, otrs... tik jaanoveertee staavoklis... Pag, kaada atšķiriiba spaarniem liidz 91 un peec?:O
P.S. Bufera fiksatoriņi arii veeljoprojaam tiek mekleeti, -taadi mazi puļķiiši, kuri nofiksee bufera plastmasas daļu pie metaaliskaas...

Melnais
27.09.2012, 11:15
Ir ir, otrs... tik jaanoveertee staavoklis... Pag, kaada atšķiriiba spaarniem liidz 91 un peec?:O
P.S. Bufera fiksatoriņi arii veeljoprojaam tiek mekleeti, -taadi mazi puļķiiši, kuri nofiksee bufera plastmasas daļu pie metaaliskaas...

Tie fiksatori taču nāk daudziem vw, aizbrauc uz šrotu un pa 2ls pielasi cik vajag ;)

Margots
27.09.2012, 15:26
Tie fiksatori taču nāk daudziem vw, aizbrauc uz šrotu un pa 2ls pielasi cik vajag ;)
Esmu izrakaajis buferu kaudzes un neko taadu neesmu atradis... pasaki tad vismaz kaadu piemeeru kuram vw taadi veel ir...:17:

Melnais
27.09.2012, 17:27
Biju domājis b3/b4 pasātus, bet tiem izrādās savādāka tā sistēma... :18:

Margots
29.09.2012, 20:49
Sveiki!!!:17: Šodien esmu pieķeeries lielajai vadu šķetinaašanai un, kaa parasti, škiet ka viņu tur ir pa daudz...;) :D
Varbuut kaads man var izstaastiit vai Corrado naaca kautkaada iipaša stereo sisteema? Nevaru saprast kaapeec tur viss tik sarežģiits, kaapeec Abaas durviis ir štekeri ar 10 vadiem (pie kuriem man nav ko spraust klaat) kuri peectam sadalaas uz aizmuguri, piikstuļiem, maģi, otraam durviim utt... baigais ''kiš-miš'' saveidots...:D

Margots
29.09.2012, 21:03
Ā, un man nupat ir peedeejais laiks izlemt vai likt elektrisko šprici ar G60 vadiibu, vai palikt pie vecaas mehaaniskaas...:178: Vienkaarši nav skaidrs kaa, kur, kas un pa cik vareetu savest taas smadzenes kaartiibaa lai viņas straadaatu taa kaa vajadziigs KR motoram... :18:

EVILemsy
29.09.2012, 22:39
Sveiki!!!:17: Šodien esmu pieķeeries lielajai vadu šķetinaašanai un, kaa parasti, škiet ka viņu tur ir pa daudz...;) :D
Varbuut kaads man var izstaastiit vai Corrado naaca kautkaada iipaša stereo sisteema? Nevaru saprast kaapeec tur viss tik sarežģiits, kaapeec Abaas durviis ir štekeri ar 10 vadiem (pie kuriem man nav ko spraust klaat) kuri peectam sadalaas uz aizmuguri, piikstuļiem, maģi, otraam durviim utt... baigais ''kiš-miš'' saveidots...:D
ja korai ir el logi tad no durviim uz aizmuguri uz komforta bloku un centralo atslegu iet vadi, un no ru4kas ar iet vadi+ muzona vadi :)

Margots
30.09.2012, 06:56
ja korai ir el logi tad no durviim uz aizmuguri uz komforta bloku un centralo atslegu iet vadi, un no ru4kas ar iet vadi+ muzona vadi :)
Centraalai un logiem ir citi vadi-tiem jau esmu izgaajis cauri, jo iepriekš taadas ekstras nebija-patreiz lieku klaat...
Tie lielie štekeri ir saistiiti tikai ar stereo iekaartu... peec murgainaa sadalijuma, vadu resnumiem un taa ka viņos naak klaat arii barošana, velk uz to ka buutu bijis jaabuut kautkaadiem interesantiem skaļŗuņiem kopaa ar pastiprinaataaju, vai kautkam tamliidziigam...:18:

Rom4iks
30.09.2012, 12:53
Centraalai un logiem ir citi vadi-tiem jau esmu izgaajis cauri, jo iepriekš taadas ekstras nebija-patreiz lieku klaat...
Tie lielie štekeri ir saistiiti tikai ar stereo iekaartu... peec murgainaa sadalijuma, vadu resnumiem un taa ka viņos naak klaat arii barošana, velk uz to ka buutu bijis jaabuut kautkaadiem interesantiem skaļŗuņiem kopaa ar pastiprinaataaju, vai kautkam tamliidziigam...:18:

uz pasūtījumu gan jau bija arī krutas stereo sistēmas :)